Geri çekilme Biogen Hisse senedi olarak Tahmin Boğa Kalır

 
(NASDAQ:BİİB) Biogen en ilginç alanlardan biri aktif. Adından da anlaşılacağı gibi, ilaç şirketi bahsediyoruz:

Biogen keşif nörodejeneratif, hematolojik tedavi terapisi, geliştirme ve dağıtım konusunda uzmanlaşmış global bir biyoteknoloji şirketi, hastalar ve dünya çapında otoimmün hastalıklar.

Ürünlerini çığır açan araştırma ve medikal teknoloji, dünyanın en zor hastalıkların bazıları adresine aracılığıyla insanlığa yardım etmek için tasarlanmıştır.

Bu söyleniyor, Biogen bu, ilk kez, Alzheimer Hastalığı bazı belirtiler mücadele edebilmek gibi devrimci bir tıp açıklamasından sonra gördüm atlamak daha yüksek hisse senedi fiyatı belirtmekte yarar var.

Alzheimer Hastalığı bir Alman doktor Alois Alzheimer adını, ve bunamanın en sık nedeni olan hastalık olarak bilinir.

Şimdiye kadar hiçbir ilaç Biogen kırıp kendi yaptı kadar bir birey olarak anlaşıldığında Alzheimer ilerlemesini durdurmak için bir çare bulmak için, o başardı.

Yatırımcılara duyuru tezahürat ve/450 $üzerinde paylaşmak için şirketin hisse senedi gönderdi, son derece aşırı alım görünümlü yapma.

Alım olur mu? Evet de, en azından orta vadede kısa istiyorum.

Teknik bir analiz, yüksek kesme d eğilim satır b bir direnç olarak oldukça uzun bir süre oyunculuk vardı-o yükselen bir üçgen sonra geldi. Bu trend çizgisi yeniden test edilmesi gerekiyor, ve sadece bu değil, ama böyle bir test bir ay son kullanma tarihi ile bir arama seçeneği için mükemmel çarpıcı bir fiyat teklif edecek.

Bir şey bir üçgen görünen burada bahsedilen: Elliott Dalga Teorisi açısından, her iki bağlantı (veya bağlamak dalgaları) X dalgaların iki basit düzeltme gibi olmalıdır. Daha yüksek kesme ikinci düzeltme sadece bir parçasıydı ve şimdi c dalgası takas bakmalıyız al benim.

Pazar 381 seviyede şimdi dinleniyor, ama tekrar test temin ederim ki 350-352 düzeyi için bekleyen tavsiye ederim, ve bu opsiyonu bizim için bir yer olurdu.

Büyük resim üzerinde, bir umut verici gibi görünüyor sektör. Eğer bir savunma hisse senedi portföy her türlü çit eklemek için arıyorsa, o zaman büyük ilaç şirketlerinin değeri bu tür bir teklif için en iyi seçenek olabilir.

İlginizi Çekebilir: