Çalışanlar İçin Blockchain PayPal Tanıttı Tabanlı Ödülleri

 

Cryptocurrency pazar kırmızı bu hafta başından bu yana ticaret devam ediyor. Son 24 saat içinde (BTC) Bitcoin $3.450 düzeyde ticaret için %3 kaybetti. Bu Ripple (TRON) (XRP), (SERMAYE) (ETH) Ethereum, Yıldız (XLM), Bitcoin Nakit (DTM) Litecoin ve Tron gibi diğer altcoins %5 %3 ila kaybetti. Haftalık olarak, söz konusu paraların çoğunu yaklaşık %25 kayıp var. (ACT) Factom, Dai ve Kin %4 haftalık kazanımlar yapmış popüler cryptos vardır.

Fiyat hareketlerine odaklanırken, kripto pazarı büyük ölçüde son zamanlarda dalgalanmalar keskin artış unuttu. BTC-USD fiyat dalgalanmaları yansıtan Bitcoin (BTC) Oynaklık Endeksi, üç kat, bu ay yeniden% arttı, bir ay önce 1.57% ile karşılaştırıldığında. Bull run yakında başlayacak birkaç Bitcoin yatırımcılar ve kripto meraklıları hala inanıyorum. Özellikle, işlem hacmi, Binance tarafından dünyanın en büyük kripto değişimi Changpeng Zhao, CEO, sonraki büyük ralli yakıt Jeff Bezos’ online perakende pazarı, Amazon, beklediğini belirtti.

Hükümet girişimleri

Çin internet Mahkemesi

Yazarlar online muazzam kaybına neden olan korsan önlemek için bir girişim, üç Çinli internet mahkemelerin bir blockchain teknolojisi bakıyor. Hangzhou, Doğu Çin'de internet mahkemenin internet ile ilgili davalar yönetmek ve davacı tarafından şikayet çevrimiçi dosyalama izni kuruldu. Diğer iki internet mahkemeler Pekin ve Guangzhou yer almaktadır.

Hangzhou, internet mahkeme için kullanmak niyetinde bir blockchain telif hakkı sistemi, “eve takdirde, birçok, online yazarlar, Çin.” Yaklaşık 107 “ünlü” online yazarlar çalışmalarında bir “yazar’ köy” olarak 1 Bölgesi.

Wang Jiangqiao, bir hakimler Internet Mahkeme, yayınlanan bir yazıda bu yana “blockchain garanti veri olamaz tahrif [ile] [...] tüm dijital izleri saklı içinde yargı blockchain sistemi [...] var yasal etkisi,” özellikle vurgulayarak onun yeteneği için bir parça “yazarlık, zaman yaratma, içerik ve kanıt ihlali.”

Cryptocurrency Yönetmelik

Felipe Larrain'in Şili Maliye Bakanı, ortaya koydu bir grubun devlet kurumlarının “bir ilerleme” olarak hazırlanması kripto Yönetmeliği.

Maliye Bakanlığı, Şili Merkez Bankası ve Finansal İstikrar Kurulu ile kripto sektörü için tarafsız bir mevzuat oluşturmak için ellerini katılmıştı larrain'in belirtti.

Mart başında, büyük Şili bankalar kripto-iş hesapları kapanış başladı. O zaman, Larrain'in sorunu çözmek için bir yasal çerçeve oluşturmak için söz verdi. Larrain'in son ifadesi anti-tekel bir mahkeme tarafından iç şifre değişimi Orionx korumak ve bankacılık hesapları yeniden önceki kararı iptal ederken Şili Yüksek Mahkemesi kararı aşağıdaki gibidir.

Özel sektör girişimleri

PayPal

Sınır ötesi ödeme işlemciler arasında PayPal, tartışmasız bir numaralı oyuncu, çalışanları için blockchain güçlü bir ödüllendirme sistemi başlattı. Altı ay bir gerçeklik haline götürdüğü program, San Jose, California PayPal yenilik takım temel yapısal ve Kasım ayı ortasında açıldı.

Bölüm programında almış çalışan belirteçleri ile yenilik ile ilgili programlar ve katkı öneriler dahil olmak içindir. Bu simgeleri olabilir takas arasında program katılımcıları ile “Genel Muhasebe”. Ancak, simgeleri PayPal dışında hiçbir değeri yoktur. Programın ana amacı blockchain sistemin nasıl çalıştığını çalışanların anlamasını sağlamaktır.

Sen Shinhan Bank

Sen shinhan Bank, ikinci en büyük Güney Kore ticaret Bankası, blockchain insan hatası en aza indirmek için iç süreçlerinde uygulamaya başladı. -Ve-bir buçuk yıllık bir geçmiş üzerinde blockchain entegre etmek için adımlar atıyor ki sen shinhan da kadrosu çeşitli uygulamalar için blockchain ile ilgili bilgi geliştirmek için bir eğitim programı tamamlandı.

Özellikle, Güney Kore finansal kurumlar için kendi türünde bir ilk, blockchain teknolojisini kullanarak, banka faiz oranı Kasım 30 işlemlerin takas uygulanması.

İç süreçler blockchain uygulaması ile, bu tür mali kayıt tutma gibi işlemler otomatik, böylece genel verimliliği artırma ve insan-hata olasılıklarını en aza indirmek olacaktır.

Abu Dabi Ulusal Petrol Şirketi

(ADNOC) Abu Dabi Ulusal Petrol Şirketi IBM ile blockchain tedarik zinciri sistemi pilot başarılı bir ortaklık duyurdu. ADNOC, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ait bir petrol şirketi, dünyanın en büyük enerji ve petrokimya gruplarından biri olup, petrolün yaklaşık üç milyon varil ve doğal gaz 10.5 metreküp ortalama günlük çıkış.

Bu blockchain güçlü tedarik zinciri deneme vardır “verilen tek bir platform bu parça miktarları ve finansal değerleri ikili hareket” arasındaki ilişkileri partileri ile muhasebe sürecine otomatik. Blockchain tabanlı bir tedarik zinciri sistemi ile ilgili ayrıntılar ADNOC Dijital Birimi Yöneticisi, Abdul Nasser Al Mughairbi, Londra'da son Dünya Enerji Başkenti Meclis tarafından açıklandı. Konferans sırasında, söyledi, “Bu ilk uygulama blockchain petrol ve gaz üretim.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: