Raymond James Zırh Altında için “Güçlü Al”Yükseltmeleri

 

Armour, Inc Altında ayakkabı payları ve spor giyim üreticisi. (31 UA) vardır dönmüş boğa gibi Matthew McClintock, bir analist öz sermaye araştırma şirketi Raymond James yukarıya doğru revize hissesi için “güçlü al” rating diyerek hisseye sahip oldu dövülmüş çok bu son birkaç hafta. Stok mali 2019 gelir outlook kesilmiş ve Adalet Bakanlığı, şirketin muhasebe uygulamaları incelendiğinde bu ortaya sonra 35'ini kaybetti. Stok $17.49 kapalı, önce yakın 0.88 $veya 6.19% kadar.

Şirket hesapları için şekerleme kılıklı (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu), SEC ve ABD Adalet Bakanlığı tarafından inceleme altında olduğunu belirtti Zırh Altında tabanlı Kasım, Baltimore, Maryland-ilk haftasında. Üç aylık sonuçlarını rapor ederken, ABD yetkilileri muhasebe uygulamalarını içine sonda olan, şirket kabul etti. Şirketin %20 aşan satış büyüme üst üste 20 çeyrek boyunca yayınlanan, hızlı listesinde yerleştirerek-ABD'de perakendecilerin büyüyen hatırlanacağı.

Federal soruşturma hakkında haber CEO'SU Kevin Plank 1 Ocak adım aşağı, etkili COO Patrik Ara manto almak için önünü planını açıklayarak, piyasaya sürpriz sonra geldi. Plank Yönetim Kurulu Başkanı ve marka sorumlusu olması planlanıyor. Şirket yönetimi saflarında kargaşa ile karşı karşıya. Zırh altında 2016 ve 2017 arasında üç CFO gördü. Şirket yönetim ekibi bir geçiş geçiyor.

Bu arada, Altında Zırh ABD yetkilileri ile işbirliği yapan ve geri 2017, şirketin olağanüstü satış sona çalıştırmak gördüm dönemine ait gerekli belgeleri temin edildiğini ortaya koymuştur.

Zırh altında da gelirleri %2 FY 2019 artış yerine %3 %4 büyüme tahmini önceki beklediğini belirtti. Analistler %3.1 yıllık gelir artışı bekliyor.

FY 2019 gelir outlook aşağı yönlü revizyon ve muhasebe uygulamaları ile ilgili BİZE ajansları tarafından soruşturma onayı sonrasında, hisse senedi yatırımcıları ve spekülatörleri tarafından imha edildi.

Ancak analist belirtti stokunun Altında zırhtır “değeri bilinmiyor” ve “underdog”. Raymond James devam onun teminatı Altında Zırh bu ayın başlarında bir ‘daha iyi’ derecesi.

Araştırma notu, Raymond James şirketin hükümet denetçileri tarafından soruşturma sonucu konusunda iyimser olurken yeni ürün piyasaya sahip olduğuna işaret etti. Şirket prim toptan iş satılan yeni bir ürün için bir yol vermek için biraz stok boşalttı.

Piyasaya yeni mal getirilmesi ve olumlu bir yanıt daha yeni İmparator, Patrik Aramak için yapacak McClintock inanıyor. Yapılan araştırmalardan önemli herhangi bir sonucu olmayacak ayrıca, kimi analist etkileşim ile yatırımcıların çoğunluğu inanıyor. Temelleri sağlam kalan analist inanıyor.

McClintock yazdı, “Biz artık inanıyoruz, en son haberler ile ilgili sürekli iletişim arasındaki Altında Zırh ve [ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Yola Adalet] büyük olasılıkla daha az bir çıkıntı hisse senedi daha biz aslında korkuyordu. Uzlaşma beklentisi bu tartışmalardan çok az, eğer varsa, sonuç için yüksek risk iştahını olumsuz hedge fonları, emeklilik fonları yüksek risk arasında değişen yatırımcıların geniş bir yelpazede konuştuk ve görünür.”

Dayalı söz konusu gerçekler, analist yükseltilen derecelendirme için bir ‘güçlü al’ korurken, hedef fiyatı $30, hangi temsil eder kabaca %60 baş dünkü kapanış fiyatı.

Hissesi 15 de desteğini test ettikten sonra artan teknik olarak, tarihsel fiyat grafiği gösterir. Bir sonraki direnç 22 ulaşması bekleniyor. Stokastik göstergesi ayı bölge dışında. Bu nedenle, hisse senedi kısa vadede takdir bekliyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: