Satış ekibi HP CRM Sözleşmenin Kaybı Ayı Kalır

 
Ağustos ayının son gününde, dünya çapında CRM) bulut bilişim şirketi Salesforce.com mali 2017 ikinci bir artış çeyrek Kazanç ve gelir, mali 2016 ilgili çeyreğine göre bildirdi. S2 2017 sonuçları da analistlerin beklentilerini aşarak. Ancak, şirketin hisse fiyatı aşağıya sarmal başladı. Mali 2017 kazanç görünüm dim üçüncü çeyrek gelir görünümü ve çizgi hisse fiyatı düşmesine neden olmuştu. Düşüş aşağıda açıklanan nedenlerle devam etmesi bekleniyor. Hisse senedi $74.18 de Çarşamba günkü seans bitti.

Merkezli San Francisco, California-şirketin 1 milyar $gelir üzerinde hisse başına ikinci milyon 229.62 $çeyrek net gelir $0,33 rapor, önceki yılın benzer çeyreğinde 1.2 milyar dolar gelir, hisse başına 852 milyon $ya da sıfır kazanç net zarar göre. Suçlamalar, olmayan çeyrek ikinci hariç-GAAP kazanç hisse başına 0,24 $170.43 milyon dolara yükseldi, 2016 yılı ikinci çeyreğinde hisse başına 0,19 $128.26 milyon$. Thomson Reuters tarafından ankete katılan analistlerin dır milyar $gelir üzerinde hisse başına $0.22 kazanç tahmin.

Üçüncü çeyrekte, şirketin 2,12 milyar $2.11 milyar dolar aralığında gelir bekliyor. 2.13 milyar dolar analistlerin beklentisi daha düşüktür.

Satış ekibi de 0,95 $hisse başına 0.93 dolar aralığı-2017 yılı tam olmayan GAAP kazanç görünümü kesilmiş, bu s01e02 hisse başına $arasında 1.0 ve $önceki outlook.

Şirket sadece bu yıl satın almalar için harcanan 4 milyar dolar elde etti. Ayrıca, LinkedIn satın almak için 26 milyar $Microsoft teklifini artırmak için çalışan satış ekibi raporları vardı. Yatırımcılar bu satın alma değeri hakkında endişe duyuyorlar.
Yatırımcılar için başka bir endişe ertelenmiş gelecekte almayı umduğunu (miktar) gelir-o-27% y y artış var. Önceki çeyrekte bile, şirket ertelenmiş gelirleri %32 oranında bir artış bildirdi.

Eylül ayının ilk yarısında, satış ekibi de Microsoft'a sözleşme (Müşteri İlişkileri Yönetimi), HP multi-milyon dolarlık CRM kaybetti. Sözleşme kaybı kesinlikle şirketin üst satırı etkileyecektir. Böylece, satış ekibi bu çeyrekte zayıf kalması bekleniyor.

-Milyon dolarlık Sözleşme bu satışı tetikledi-çok kaybı 77 büyük desteğini kırdı. Düşüş tam uzak olduğunu SİNYAL göstergesini gösterir. Böylece, hisse fiyatı tüm yol 63 aşağı düşmesini bekleyebilirsiniz.

Bu beklentiye dayalı, uygun bir ikili komisyoncu seçeneği koymak tek bir dokunuşla satın alma öneririz. Önerilen koymak seçeneği grev fiyat 68 veya daha yüksek olmalıdır. Aynı şekilde, ikili tüccar sadece Ekim ayının ikinci haftasında sona erecek olan sözleşme satın almanız gerekir.

İlginizi Çekebilir: