Fed ve ECB gibi ticaret Caterpillar Sapmak

 
Caterpillar Inc. KEDİ ikonik BİZE bir şirket ve genel merkezi " (31). Ayrıca küresel ekonominin bir göstergesi olarak kabul edilir. Eğer KEDİ iyi bir çeyrek raporları ve önümüzdeki dönem için tahminler olumlu ise, küresel ekonomi de yayılması bekleniyor.

Tam 100.000-time çalışanlar, KEDİ gelirleri çeyrek bazda 12 milyar dolar var. Bu tür inşaat sektörü, kaynak Sanayi, enerji ve ulaşım gibi finansal ürünler gibi bölgelerden gelmektedir.

KEDİ iyi bir çalışma oldu, ancak 2015 KEDİ için zor bir yıl oldu. Çin ekonomisi şimdiye kadar görülen en hızlı oranda yavaşlıyor ve bu yavaşlama sadece son on yıl içinde. Büyüme hızının %7 daha az olduğu ve üretim PMI (İmalat Satın alma Endeksi 50 seviyesinin altına geriledi. Bu imalat sektöründe daralmaya işaret ve ağır üretim gelirlerine dayalı bir ülke için özellikle zararlıdır. Bu küresel ekonomik büyüme için sorun anlamına gelir, ve eskilerin dediği gibi dünyanın Çin hapşırma, gerisini hasta olur “gider:”.

Çin yavaşlıyor olsa da, Avro bölgesi ve İNGİLTERE'DE imalat sektörlerinde iyileşme belirtileri gösteriyor olsa da, belirtilmelidir. Bu Çin yavaşlama dengelemek için yeterli değil, bu yüzden ne yazık ki KEDİ imalat sektöründe Avrupa'nın ürkek artış ile orada kayıp kurtarabilirsiniz.

Koşullar hala ABD'de Fed Aralık ayında bir sonraki toplantıda oranında zam düşünüyor olsa bile yavaş bir ekonomik büyüme öngören, bu bize gösterir.

KEDİ hakkında ilginç olan şey, temel, ama teknik resim değildir. $65/share içine daldırma hızlı bir şekilde satın alınmış ve bu ters baş ve omuz desen için olasılığı açılır. Satın alınması gereken bir dip görmemiz gereken bu gibi durumlarda, yaka genellikle arasındadır ve bu anlamına gelir.

Bu dip Fed nihayet düşük hareket edip Aralık ayında gelebilir. (Beklendiği gibi) böyle bir şey olursa, ve ECB düşük indirimleri ve Avrupa'da enflasyon ulaşamıyorum, sonra Fed ve Avrupa farklı yönlere aynı ay içinde 1994 yılından bu yana ilk kez hareket edilecektir.

Son derece birbirine bağlı bir dünyada, bu genel borsa için kaos demektir. Fed'in herhangi bir hareket, bir ECB daha fazla yükseliş olacak ise hisse senetleri üzerinde bir düşüş olacak. Ancak, bu senaryolar 67/$pay alan, ve bir ay son kullanma tarihi de KEDİ arama seçenekleri için mükemmel çarpıcı bir fiyat verebilir.

İlginizi Çekebilir: