Yola HIV Önleyici İlaç Descovy İçin FDA Onayını Aldı

 

Yola Bilimleri, Inc. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, gençler ve HIV yoksun olan erişkinlerde HIV edinilmiş cinsel riskini en aza indirmek için Descovy ilaç onayladı, ama enfeksiyon için savunmasız sonra (YALDIZ) Cuma günü manşetlere taşındı. Özellikle, bu kontrol çabalarında FDA onayı almak ve HIV enfeksiyonu sonuna bile ikinci ilaçtır. Yola stok $62.56 kapalı, önce yakın 0,33 $veya meydana kadar%.

(Ön-pozlama profilaksi) Hazırlık en az 35 kg ağırlığında ve HIV enfeksiyonu muzdarip olan duyarlı gençler ve yetişkinler-1 cinsel yolla bulaşan HIV riskini azaltmak için Descovy onaylı olduğunu FDA açıkladı. Sağlık ve İnsan Hizmetleri Birleşik Devletleri Bölümü federal kurumu olan FDA, Descovy için öncelikli bir değerlendirme gösterimi vererek (sNDA) tamamlayıcı Yeni İlaç başvurusu kabul edildi.

HIV enfeksiyonu önlemek için bir yöntem olan hazırlık, virüs ile temas halinde HIV edinme riskini inkar etmek için HIV-negatif bireyler tarafından ilacın günlük tüketim gerektirir.

Ancak, FDA bu gibi durumlarda ilaç yeteneği henüz tespit edilmesi gibi nüfusun bazı bölümleri, vajinal ilişki yaşayan kadınlar da dahil olmak üzere (ilacı 200 mg ile 25 mg alafenamide) Descovy reçete, izin vermedi. FDA, anlaşılacağı gibi, istenmeyen risk altında bu tür grupların koymak istemiyor.

2016 yılında FDA farklı antiretroviral ilaçlar ile yetişkin ve çocuk hastalarda HIV-1 enfeksiyonu için tedavi vermek için birlikte olmak Descovy onayladı. 2012 yılında, Yola gişe HIV uyuşturucu Kullandığı Hazırlık için bir günlük doz olarak kabul edildi. Olgu Descovy, onayı verilmiş oldu dayanan verilerden çok yıllık global Faz 3 klinik deneme adında “KEŞFETMEK.”

Deneme Başlangıcı ile HIV-1 enfeksiyon riski en aza Descovy güvenlik ve etkinliği karşılaştırıldı. Başlangıcı ile karşılaştırıldığında Descovy sadece sergilenen non-inferior etkinliği aynı zamanda daha iyi kemik ve böbrek güvenlik profili.

Descovy ücretleri HIV enfeksiyonu önlemede daha iyi nasıl Yola Bilimleri tabanlı Foster City, California Daniel o'day, Başkan ve CEO, açıkladı. CEO'SU, “Descovy için Hazırlık sağlar Yeni HIV önleme seçeneği bu maçta Kimi yüksek etkinliği ile istatistiksel olarak anlamlı gelişmeler böbrek ve kemik güvenliği, hangi olabilir önemli bir konu olarak insanların risk giderek kullanım Hazırlık daha uzun süre.”

Geçen yıl, Descovy milyar 1.58$, 2017 yılında 1.22 milyar dolarlık bir artış dünya çapında yıllık satış gerçekleştirmiştir. Descovy için FDA onayı hissesi yükseliş kısa vadede devam etmesi beklenmektedir.

Teknik olarak, hisse senedi 76 62 ve direnç destek var. Ultimate oscillator 50 okuma neredeyse sabit kalıyor. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadeli aralığa bağlı kalmasını bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: