Arama Seçenekleri bir Boğa Alcatel için Tercih edilen

 
Alcatel-Lucent (ALU) Fransız rakibi satın almak için bir anlaşma ulaştı şaşırtıcı bir hamle bu hafta, Nokia duyurdu. Anlaşma 114.000 çalışanı olan bir holding yaratacak ve dünyanın en büyük telekom şirketlerinin oluşturur.

Anlaşma önemli bir kaç ayrıntı var; her bir hisse” anlaşma, bu nedenle nakit para dahil değildir. Anlaşma getirecek bir başka ilginç madde ise Nokia göre, milyonlarca dolarlık yüzlerce yıllık tasarruf – plus girmek için zor olan pazarlara erişim sağlar.

Bu klasik M&A (birleşme ve devralma) bir anlaşma, ve bu konuda kağıt üzerinde konuşmak, gerçekte üstesinden gelmek zor görevler çok basit.

Yeni bir şirketin büyüklüğü olacaktır. Daha büyük mutlaka daha iyi anlamına gelmez. Tek sonuç tam bir başarısızlık olarak görmek, Chrysler Daimler Benz tarafından satın bakmak lazım.

Başka bir şey kültürel entegrasyon olurdu. Burada iki farklı kültür, iki farklı yönetim tarzları hakkında konuşuyoruz. Fince ve Fransızca hiyerarşi merdiveni yakın ilgi ödemek zorunda kalacak ve bir şekilde iletişim yeni şirket üzerinden gider – bu çok önemlidir.

Satın bir şüpheci gözlerle görülecektir edilirken en çok birleşme ve satın almalar ile durumunda olduğu gibi, satın almış olduğu bir fiyatı sürekli bir artış bulunmaktadır. Bu özellikle başarısız entegrasyon korkularını, çünkü öyle. Bu durumda klasik bir ders kitabı durumdu, ALU hisse haberleri 13 daha arttı.

ALU grafiğe bakarak ve şimdi fiyatı 4.93 seviyesine ulaşan, şu an için zirve, yukarıda sunulan temel sebep teknik nedenlerle ancak aşağıda gel ve sahip olduğunu söyleyebilirim, başka bir artış olabilir.

ALU hisse fiyatları önemli ölçüde son birkaç yıl içinde düşen şey, ama bu daha düşük bir ters model olarak hareket bir üçgen sonra hareket geldi. Sadece düzeltici dalgalar Üçgen oluşumları ile son olarak 10 daha düşük seviyede kırma Üçgen düzeltici bir önce bu önceki hareket anlamına gelir.

Bu nedenle, Nokia anlaşma o iniş alması gerektiğini düşünmeden hareket önce başlayan hareket, bu nedenle seçenekleri tercih çağıran çok büyük bir şansımız var.

Son kullanma tarihi gelince, pazar ise entegrasyon başarısız olup olmadığını görmek için zamana ihtiyaç olacak gibi, mümkün olduğunca büyük olanı seçerdim. Olmayacak diyebilirim.

İlginizi Çekebilir: