Ne YENİ, Hit 120 olarak Gelecek mi?

Burada 120 seviyesi yukarı kırıldı gibi biz, döviz ve İkili Seçenekleri para tüccarları için heyecan verici bir an ve gökteki JAPON çifti için sınır gibi görünüyor.

Neden olmasın, ABD'de başlamak üzere Japonya'da devam eden nicel gevşeme ve yaklaşan sıkma işlemi düşünüyor? Geçen gün en uygun Fed'in önümüzdeki Haziran bu yıl düşük asansör için olacağını söyleyerek üyesi Lacker Fed vardı.
 

 
Ancak, ne kadar çok fazla? Ne ABD gezisi için eğitimli bir tahmin olurdu?

Peki, günlük grafik 75 seviyesine doğru hareketin son bacak alt tüm yol terminal fevri bir hareket gösterir bu anlamda daha büyük zaman dilimleri ile anahtar kalır diyebilirim.

Ama terminal fevri bir hareket, sonra tekrar, her zaman tamamen geri döndü, ve terminal fevri hareket 124 seviyesinde başlayan yukarı hareket için bir hedef var, tıpkı bunun gibi. Oldukça yakınız.

Ayrıca, ters alçak bundan yapısına baktığımızda, pazar x bir dalga gibi bir dalga oluşturuyor gibi görünüyor, ve şimdi a ve b tamamlandıktan sonra c dalgası yapıyoruz.

Bu 124 sonra bir konsolidasyon için bakmak bile ama biz konsolidasyon desen satın dips bu büyük olasılıkla bir Taraf Üçgen ya da basit bir zigzag veya düz anlaşılacağı gibi tercih edilmelidir.anlamına gelir

Yol beklentiler ve piyasa katılımcıları, ABD verileri, üzerinde en çok tepki çifti olarak atladı daha iyi geldi gibi bakış temel noktadan, bu hareketin tetikleyici geçen Cuma günkü istihdam verileri oldu.

Sonuçta, hala OLMALIDIR 122.50 kadar boğa ben-123 seviyelere ulaştı. Konsolidasyon için ilk ipuçları olarak işaretler yorucu bakmamız gereken yer burası.

İlginizi Çekebilir: