Uzun düşüş USD/CHF Vadeli Trend Negatif Döner

 
Genel resim büyük ölçüde en çok işlem gören döviz çiftleri USD/CHF bir düşünürsek son birkaç ay içinde değişti. Daha fazla ve daha fazla kanıt ABD ekonomisinde zayıflık olarak ortaya çıktı Aralık ayında Merkez Bankası'nın tarihi faiz artışı sonrasında, gelecekteki faiz oranları hakkında piyasa beklentileri tersine çevirdi. SO yeni bir program bile 2016 yılında sonra mümkün olduğunu şu anda, pek çok analist, bu yıl sadece %0.25 faiz artışı görmek ve çeşitli uzmanlar düşünüyorum.

Bu arada, Japon Merkez Bankası son zamanlarda biraz daha Şahin bir söylem kullandı, bu ay borsa çöküşü önce. Oranı beklentileri daha da düşmüş gibi akar uzakta AMERİKAN Doları biraz değişti iken, yılın ilk iki hafta içinde-off risk varlıklarındaki satış geleneksel güvenli liman para birimi olarak Japon Yeni için talep yol açtı. Para politikalarının gelecekteki seyrini tahmin etmek zordur, ama FED durumunda, yetkililer Japon meslektaşlarından daha kolaylaştırmak için daha fazla “mühimmat” var. Eğer Japon ekonomisi için umutları da Çin, “zor bir iniş gösteriyor, ülkenin en büyük ticaret ortaklarından biri” olarak gerçekleşmedi bile geçerlidir. Uzun vadede ABD ekonomisi için Görünüm daha iyi, daha düşük borç Seviyeleri ve elverişli demografi sayesinde, ama şu anda kısa ve orta vadeli baskıların daha güçlü bir Yen işaret ediyor.

Olası uzun vadeli bir baş ve omuzlar desen Abe, Japon Başbakan devalüe rezil program başladı ve 2013 yılında başlayan çifti, bu yükseliş sonuç olarak görünüyor teknik resim hakim. USD/CHF 2015 Haziran ayında 125 yukarıda bir zirve yaptı ve o zamandan beri 116 iki kez geri düzeltildi.

Bu destek hala sağlam ama mevcut eğilimler yakın gelecekte bu seviyenin altında bir mola öneririz. Eğer bu gerçekleşirse baş ve omuzlar desen için hedef fiyat 106 olması, 114 zayıf bir destek, 110 ve daha güçlü bir engel olacaktır.

Mevcut kısa vadeli düzeltme hem de kısa pozisyon ve seçenekleri koymak için iyi bir giriş noktası sağlar. Kısa pozisyon için önerilen zararı Durdur seviyesi 116 ilk hedef fiyatı ile 119.3 var. Büyük olasılıkla uzun vadeli hedefler teknik kurulum düşünüyor 115 ve 111 vardır.

Koymak seçenekleri için, en uygun fiyatından farklı vade için 117 116. Mart, Nisan veya Mayıs 116 aradan çifti sürekli aşağı yönlü bir hareket sinyali gibi koyar son düşünülmelidir.

İlginizi Çekebilir: