Bu Hafta: NFP ve USD

 
Eylül oranında zam için hazırlanıyor ABD doları hızla yüksek pano arasında Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv Atlantan üyeleri olarak tanınır, dünyanın en güçlü Merkez Bankası, ortaya çıkardı.

Bu yorumlar yüksek atlama doları yapılmış kadar ticaret nispeten sakin bir gündü. Bu YENİ, yine 124.50 bölgeyi tehdit ederken, AVRO / 1.09 altına düştü, ABD doları / Kanada Doları 1.91 seviyesini kırdı.

Fed zam oranı ilk tepki bu tür yedi yıldan uzun bir süredir şimdi biraz garip görünmeye başlıyor teslim edecek. ABD doları / Kanada Doları 1.20 alanı, 1.20 AVRO civarında, bu ABD bahsetmiyorum bile altında olduğundan dolar zam yaşanacağına Fed belirtildiği andan itibaren toplanma başladı, ama oldu.

Fed gerçekten zam sunan bu durumlardan biri olabilir, ama piyasaların ilk tepkisi ters, sanki zammı oranı Eylül toplantısında teslim edilirse o zaman gerçek kararı bir basın toplantısı izleyecek. Bu basın toplantısı sırasında, Fed Bayan Yellen, Yönetim Kurulu Başkanı oranı zammı etkileri farklı olacak benim almak.

Ancak, gerçek Eylül toplantıdan sadece iki gün kaldı ki: Ağustos ve Eylül NFP () kadar önümüzde iki önemli olaylar var. Eğer Ağustos NFP beklentileri yerine getirmezse, o zaman hepimiz Eylül faiz artışı bir veda.

Diğer taraftan, Fed üyeleri oranında zam geldiğini piyasaları ikna etmek için çok zaman ve çaba israf olduğuna inanmak zor, ve bu durumda Fed güvenilir bir kurum olarak yüz kaybediyor gibi teslim etmezler.

Tek bir şey: herhangi bir zam oranı (yani NFP ve işsizlik oranları, işgücüne katılım oranları ile birlikte Ağustos ve Eylül aylarında) veri bağımlı ve sıkılaştırma döngüsünün başında değil, ama sadece düşük para politikası için ultra-düşük para politikası hareket emin olabilirsiniz.

Bu arada, ABD Doları ve her diğer büyük Merkez Bankası gibi yüce bir kral, İngiltere Merkez Bankası hariç gibi iktidar, aşağı düşük konuşuyor.

Aşırı oynaklık bu Cuma NFP sürümü ile gelecek, ve o zamana kadar tüm hareketleri sadece içine konumlandırma için hata yapmak önemli yayın... dayan bekliyoruz. Bu inişli çıkışlı bir yolculuk olacak!

İlginizi Çekebilir: