2018 19 Lider Cryptocurrency Hikayeleri Mart

Cryptocurrency piyasası geçen hafta düşüş ağırlıklı blockchain şirketlere karşı ABD sec'in eylem başladı. 80'e yakın firmanın şimdiye kadar regülatörden celp aldık. Ayrıca, en büyük cryptocurrency değişim Binance üzerinde bir hack girişimi de ruh hali olumsuz bakıyor. Google cryptocurrencies, İCOs ve ikili ticaret reklam üzerine bir battaniye yasağı ilan etmesinin ardından düşüş hızında bu hafta arttı. Yine de, uzun vadeli büyüme beklentileri göz önüne alındığında, Binance blockchain teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir değişim duyurdu. Mevcut exchange her zamanki gibi çalışmaya devam edecek. BNB, bu Binance token, Binance ekosistemin yerel para birimi olarak yükseltilir. Merkezi olmayan döviz de kendi mainnet onun üzerinde çalışacak. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

Her zamanki gibi, önemli paralar ile ilgili önemli gelişmelere bakalım:

 

(BTC)Bitcoin

İçin 10,000 dolar Bitcoin fiyatlarındaki düşüş madenciler için zor bir hayat yaptı. Bitcoin madenciliği artık iki ay öncesi kadar karlı. Apart blok mükafat, bir madenci de işlem ücretleri kazanır. SegWit varış bayt başına 30 Satoshis için işlem ücretleri bir düşüş sonuçlandı, Aralık ayında bayt başına 1200 Satoshis vardı. Çeşitli düğümler kapalı, eğer Bitcoin $4,000 aşağıda reddederse olabilir kripto uzmanlar inanıyorum. Bitcoin ile ilgili bir diğer önemli gelişme Şimşek İşlemleri kolaylaştırır “hangi mainnet beta, Yıldırım serbest bırakılması.” Ölçülebilirlik Bitcoin karşılaştığı temel sorunlardan biridir. Yıldırım ağ gelişi ölçülebilirlik sorunu çözmek için bekleniyor. Madencilik ve Yıldırım ağ hakkında daha fazla bilgi buradan okunabilir.

 

(ETH)Ethereum

Ethereum geliştiriciler Casper ve Plazma protokolü yükseltmeleri oluşturmak için çalışıyoruz. Bu yükseltmeleri Ethereum ağ karşılaştığı ölçülebilirlik sorunları çözmek için bekleniyor. Ancak, bu sorunları çözmek için, Eğer yıl değil, birkaç ay sürebilir. Ayrı ayrı, Tezgah Ağ adında başka bir şirket başarıyla dapps için Ölçekleme ağ dağıtılmış, test sitesi-Temsilci aramaya ek olarak. Yıldırım Ağa benzer, Tezgah Ethereum bu mainnet bağlı sidechains oluşturur. Her dapp hala Ethereum ağ güvenliğine bağlı kalarak kendi sidechain sahip olacak. Daha fazla bilgi edinin.

 

(XRP)Ripple

Birkaç gün önce, Çin'de Wechat uygulaması faaliyet gösteren Tencent, büyük bir iş grubu, Ripple yatırım için 2 milyar dolar planlayan bir haber vardı. Ancak, bir söylenti olduğu ortaya çıktı vardır. R3 Holdco, Kanadalı bir şirket, bir önceki ortağı, California mahkemesinde dava kaybettiğinde Ripple başka bir doğrudan darbe aldı. R3 Ortaklık Anlaşması uyarınca ödenmesi kararlaştırılan 5 milyar XRP belirteçleri sağlamak için başarısız Dalgalanma suçladığı bir anlaşmazlık başladı. Ripple R3 bir ortaklık içine yanlış vaatlerle girdi diyerek misilleme yaptı. 5 milyar XRP jeton değerini bu yazı olarak ise 3.5 milyar dolar. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

 

Adl Bizim

Ethereum. Ethereum vardır döndü zayıf karşı Bitcoin grafiği. Akıllı sözleşme platformun yerel para birimi azalan trend çizgisi boyunca hareket ediyor. Ayrıca, momentum göstergesi 100 okuma altına düşmüştür. Bu nedenle, (ETH) Ethereum daha fazla Bitcoin karşı düşüş bekliyoruz.

Düşüş ticaret, kısa 0,072 yakın ETHBTC çifti gitmek, 0.077 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile planlıyoruz. Ayrıca adım yakın kitabı kar için Sipariş ediyoruz.

 

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Para Bitcoin. SERMAYE zayıf (BTC) Bitcoin karşı son on gün içinde döndü. Birkaç cüzdan sağlayıcıları tarafından SegWit uygulanması inanılmaz derecede ucuz Bitcoin işlemleri yaptı. Ayrıca, Yıldırım mainnet beta lansmanı Bitcoin yelpazesi sorunları çözme umutları artırdı. Bu nedenle, Bitcoin ağını dışarı çatallı olan altcoins karşı güç kazanıyor. BCHBTC çifti 0.138 de güçlü bir direnişle karşı karşıya. Olumsuz tarafı, destek sadece 0,096 var. Para akış endeksi de 50 okuma aşağıdadır. Bu nedenle, BCHBTC çifti daha düşüş bekliyoruz.

Güvenilir ikili broker biri, bir hafta süreyle geçerli olan bir opsiyon sözleşmesi elde edebiliriz. Yalnızca BCHBTC 0,12 yakın cryptocurrency pazarında esnaf ticaret girmeden.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: