Bayan Tahminleri Ennis’ Q1 Sonuçları, Hisse Senedi Döner Ayı

 
Geçen hafta, Ennis Inc. İş formları (NASDAQ:EBF), bir üretici, ilk bir salıncak çeyrek kaybı, 2015 yılı benzer dönemde net kar bildirdi. Sonuçların ilanından bu yana, Ennis aslında düz kaldı, oynaklık artışına rağmen vardır. Hisse senedi $öyleyse, Çarşamba günü kapalı. Ancak, sadece bu çeyrekte nedeniyle aşağıda belirtilen nedenlerden yükselmeye hissesi için ihmal edilebilir bir şans var.

Midlothian, Teksas merkezli şirketin 90.41 milyon dolarlık İlk Çeyrek geliri, geçen senenin aynı dönemine 96.77 milyon $düşüş yaşandı. Bildirilen gelir ilk çeyreği için 134.9 milyon dolarlık Sermaye İQ tahmini altındaydı.

İlk çeyrekte, şirketin hisse başına 54 $açmanın kuzey doğusunda 16.88 milyon $net zarar kaydetti,-ilgili önceki yılın aynı döneminde ise hisse başına 9, 17 milyon $veya $elde net kar karşı.

Ennis ilk çeyreğinde giyim operasyonlarının satışından 10 milyon dolarlık bir zarara uğradı. Masrafları hariç, devam eden faaliyetlerden net geliri hisse başına 6,6 milyon $veya $0.26, önceki yılın ilgili çeyreğinde hisse başına 50 $6,1 milyon dolar olarak gerçekleşti. Rapor edilen kazançlar da Mayıs 2016 çeyrek hisse başına $0.30 Başkenti IQ tahmin kaçırdı.

Ortalama olarak, ikinci çeyreğinde analistlerin 115.96 milyon dolar gelir elde ediyorlar. Analistler tahmin yüksek sonu 143.22 milyon$. Hala milyon 150.76$, önceki yılın ikinci çeyrek geliri daha 23.10% daha düşük olur. Aynı şekilde, analistler ortalama geliri tahmini hisse başına $0,45 çeyrek kazanç ikinci geçen yıla oranla daha düşük olan hisse başına $olanaksızdır. Analistler, mevcut çeyrekte, şirket performansında belirgin bir değişim beklemeyin böylece, oldukça açıktır. Böylece, gelir azalması ve genel olarak kasvetli bir iş ortamı dikkate alındığında, hisse üzerinde aşağı yönlü bir görünüm var.

Hissesi aşağıda hareketli ortalama ve 426'da zigzag bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. RSI göstergesi bile 50 okuma etrafında dönmeye devam eder. Hissesi ayı önyargı ile menzil bağlı kalacağını gösterir. Diğer taraftan, grafik, sırasıyla 16 ve 14 yaşında küçük ve büyük destek gösterir. Stok 20 seviyelerinde sağlam bir direnişle karşı karşıya.

Böylece, ikili bir tüccar tek bir dokunuş opsiyon sözleşmesi satın düşünmek gerekir. 16 $bir grev fiyat opsiyon ticaret için tavsiye edilir. Benzer şekilde, Temmuz ayının son haftası içinde son kullanma tarihi para ticareti bitirme olasılığını artıracak.

İlginizi Çekebilir: