DİE XL STO & Crowdfunding Sigorta Hizmeti Başlattı

 

Cryptocurrency piyasası hafif aşağı yönlü bir sapma ile menzil bağlı kalır. Son 24 saat içinde, altcoins çoğu dolar karşısında zemin kaybetti. (BTC) Bitcoin 4000 dolar psikolojik seviyesinin altında cryptocurrency alıcılar yeterince destek alamadı dün bu seviye geçtikten sonra reddetti. -$0.1145 (XLM, %4 kadar) yıldız Son 24 saatte kazanır kayıtlı olan tek altcoin var. -$0.3151 (XRP) hem de (ETH-$138.16) Ethereum ve Ripple %1.6 ve %0.6, sırasıyla kaybetti, 24 saat içinde vardır. (IOTA-$0.2958, -0,8%)-0.02279$-3%-$0.04976, -3%-$59.44, -3.3% EOS (- 1.64$, -1,5% EOS), Litecoin (LTC), Cardano (ADA), TRON (TRX) ve IOTA kırmızı gelenek vardır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

ADGM ve UBF tutun forum cryptocurrencies için fırsatlar keşfetmek için

Kripto varlıklar üzerinde ikili bir forum ve finansal teknoloji Abu Dabi Küresel Piyasa tarafından (fintech ve cryptocurrencies için mevcut sorunları ve fırsatları keşfetmek için sektör uzmanları çizmek için UBF) (ADGM) ve Birleşik Arap Emirlikleri Bankaları Federasyonu düzenlendi.

ADGM de toplantının başında dijital-varlık ilkesi ve izleme yöntemlerini düzenleyici amaçlarını ve temel özelliklerini ortaya koydu. Buna ek olarak, deneklerin listesi kripto-varlık ve yönetim stratejisi ADGM düzenlemeler bankalar ve düzenleyici kurumlar işbirliği kripto-varlık varlıklarla ilgili mevzuat riskleri hafifletmek için yöntemler oluşturmak nasıl değişiyordu forumda tartışıldı.

İlgili ihtiyacı için blockchain çerçeve ve düzenleme, UBF Başkanı Abdülaziz El-İşlek şöyle dedi: “Verilen hızlı çıkması yeni FinTech gibi cryptocurrencies ve diğer kripto varlıklar, değil mi önemli olan biz geliştirmek çerçeveleri ve yönetmeliklerine tabi bu teknolojiler ve gelişmeler.”

 

SEC dağıtılmış muhasebe teknolojisi üzerine ortak bir toplantı yapmak için

31 Mayıs 2019 tarihinde (BURADA) dağıtılmış muhasebe teknolojisi üzerine ortak bir konferans ve kripto varlıklar yapacağını (SN) ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu açıkladı. Olay, Fintech Forum adında, Yenilik ve (Finhub) Finansal Teknoloji için Stratejik Hub tarafından düzenlenmiştir.

Haber bülteni iddia forumu ibaret olacak uzman sanayi olarak panel üyeleri ve “tasarlanmış foster büyük bir iletişim ve anlayış üzerine BURADA ve dijital varlıklar sorunlar.”

Konular için tartıştı sırasında forum vardır ilk para teklifleri, cryptocurrency platformları, “BURADA yenilikler ve nasıl bu teknolojilerin etkisi yatırımcılar ve piyasalar.”

Bu Fintech Forum yapılır ikinci kez, ilk kez 2016 yılının Kasım ayında düzenlenen bu ajansı ortaya çıkardı.

 

Özel sektör girişimleri

SingularityNET ile birleştiren Bir güçleri Ping

Çinli sigorta şirketi Ping, SingularityNET (ETH) Ethereum dayalı bir teknoloji şirketi ile işbirliği yapmıştır. Ortaklık öncelikle ortaklığında Optik Karakter Tanıma (CV) (OCR), Bilgisayar Görme ve eğitim modeli üzerinde duracağım. Ortaklık aralığı gelecekte çeşitlendirilmiş Sanayi ve programlarını kapsayacak şekilde genişletmek için öngörülen SingularityNET tahmin ediyor.

Deyim SingularityNET resmen Ethereum Perşembe, 28 Şubat dayanan merkezi olmayan piyasa (beta) sürümünü test açıkladı kısa bir süre sonra yayınlandı. Dünya Web Forum'da, şirket geçen yıl Ocak ayında çiftliği odaklı blockchain yazılım şirketi Hara ile bir ortaklık açıkladı.

Bir Ping güya dünyanın en iyi sigorta şirketleri, 170 milyon müşteriye hizmet veren ve 10. dünyanın en büyük kamu işletmelerinin Forbes Global 2000 listesinde olmak. Ping Sanya ve belediye Bir hükümet de ikili bir taktik anlaşma içine 2018 yılının Kasım ayında “Akıllı Şehir” sahip blockchain yapımında girdi.

 

TESLA XL ve Assurely CrowdProtector açıklayacak

Sigortacılar hizmet veren Assurely kadar sigorta devi TESLA XL ve teknoloji start-(STOs) hem hisse senedi crowdfunding ve Güvenlik Belirteci Teklifleri içeren yeni bir sigorta planı açıkladı. Son teklif, CrowdProtector adlı, Yatırımcılar ve verenler için tasarlandı, muhtemelen bu tür sermaye STOs yeni bir online bağış toplama stratejileri korumak ve crowdfunding var. Teklifi de veren kaplı sağlayarak Olası yatırımcıların güvenini ve güvenliğini artırmak niyetinde.

Eğer ciddi bir artış olduğunu Assurely Ty Sagalow, CEO, ortaya çıkardı. Haber bültenleri durumu: “CrowdProtector karşı koruma sağlar Verenler yatırımcı şikayet ve davalarının da hizmet olarak iletişim için yatırımcılar onlar değildir, onların asıl yatırım iade etmelidir veren kötüye fonlar, kasıtlı olarak yanlış bilgi veren belgeler veya para çalmak.”

Yakın zamana kadar, özel firmalarda hissesini satın onaylanıp yatırımcılar için sadece mümkün olduğunu, 200 bin dolardan fazla 1 milyon ABD Doları veya vergiye tabi bir gelir kişisel net değeri olan, başlangıçta büyük olasılıkla perakende yatırımcıların önemli sayıda atarak medya yayın da belirtiyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: