NFP Prudential Kaderini belirleyecek

 
Prudential dünya çapında bin kırk sekiz çalışanı olan ve kırktan fazla ülkede aktif. Bu dört kıtada faaliyet ve bir trilyon yönetimi altında varlıklarını daha fazla dünyanın en büyük finans kurumlarının (New YORK Borsası:PRU) yapar.

2012 Ocak ayından bu yana şirketin hisse fiyatı üç katına çıktı ve birçok sonraki hamlelerini boğa ya da ayı olacak diye soruyorlar? Son fiyat hareketi bakılırsa ve şimdiki 936 için 1750 alanından hareket bakarak, alt tam hareket düzeltici olacağını söyleyebilirim, en azından bazı konsolidasyon görmemiz lazım.

Ancak, konsolidasyon gelirse, o zaman daha yüksek bir artış sonunda aşağı yaka bozulması gerek baş ve omuzlar modelinin bir parçası olmalıdır. Şimdi tahmin etmek zordur, ama en azından grafik bize Prudential çok düşük faiz ortamına sahip olduğu bir şey söyler.

(BOE) İngiltere Merkez Bankası yıllar önce (ve hala çalışır) “Varlıkları Satın Tesisi” başladığından beri, Prudential gibi şirketler böyle bir ortamda çalışmıştır. İngiltere Merkez Bankası, her zaman Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv tarafından yapılan hareketleri takip ediyor küresel ekonomik ortama gelince bir pro-aktif bank, bu anlamda değil, burada belirtilmelidir. Bu büyük merkez bankaları tarafından dünyada yapılan hareketler diğer merkez bankaları takip etmeli ve hareket göstergeleri olarak oldukça yaygın olmuştur.

Prudential numarası yapmak için gidiyoruz ne hakkında ipuçları bulmak için, yukarıda göz önüne alındığında, BOE Fed yetiştirip önce oranlarını yükseltmeye başlayacağını düşünmek çok zordur, ve bu Atlantik'in diğer tarafına odaklanmak taşır.

Son FOMC toplantısından bir buçuk hafta önce Perşembe günü basın toplantısı oldukça güvercinimsi gibi bir şey ama karışıklık gösterdi düzenledi. Bir gün sonra, iki Fed üyesi Şahin tonlarda konuştu ve sonra bir hafta sonra Şahin bir tonda konuştu kendisi Hanım!

Diğer bir deyişle, hiç kimse gerçekten ne olacağını tahmin edebilir, ve bu Cuma yayımlanacak olan NFP (Tarım Dışı İstihdam) rapor için bize getiriyor. Eğer NFP tüm beklentileri yener, şans eğer Fed bu yıl yükselme olacak ve bu Prudential için seçenekler iyilik olur.

Diğer taraftan, eğer NFP hayal kırıklığı ise, o zaman risk daha az hareket İhtiyati hisse fiyatı düzeltici bir hamle yaparak görecek ve burada spike şirketin değeri tehdit edecekti.

Bu nedenle, beklenenden daha iyi bir sürümü hayal kırıklığı yaratan NFP sayıda arama seçenekleri ve seçenekleri koymak Prudential, Ekim son kullanma tarihi sona ermesi ile de stratejidir.

İlginizi Çekebilir: