ABD doları / Kanada Doları Yeni Yüksek Yükselir

 
Cuma çifti altı yıl yüksek yapmış gibi doları / Kanada hayranları için büyük bir gün olduğunu ve 1.3060 alanı üzerinde kırdı! Bu hareket nedeni tamamen teknik oldu. Daha kırdı Akit bir üçgen vardı ve 1.30 seviyesinden sonu tüm dips satın alınmış geldi.

Hafta başında parite 10 pip tarafından yeni bir yüksek yapmak için başarısız olarak genel bir kural olarak, piyasa hiç bozmadan böyle önemli bir seviyeye yakın geliyor. Her dalış sonunda alınacak anlamına gelir, ve onlar.

Peki, ABD doları / Kanada Doları parite için Sırada ne var?

Gökyüzü sınırı, ama çifti burada çok yüksek: fevri değil yapılan yol hakkında uyarmak isterim öyle görünüyor ki, şu anda bu kadar yükseliş oldu.

Düz ve böyle bir a-b-c dalgası gibi onun sonunda fevri bir hareket olması gerekir desen bir “B dalgası” olarak adlandırılan gibi davranıyor ancak, fevri bir hareket lazım. Bunun olması için tek yol bu hareket tamamen önceye almaktır, böylece ayılar adım arıyorum.

Bir negatif ilk sonra gelen ertesi hafta kitap Başlığı, ana olay GSYİH Çarşamba gelecek, ama aynı zamanda ikinci çeyrek için Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) ifadesi. GSYİH yazdırır ve bu Fed bekle eylüle kadar kalmak için bir durum oluşturur faiz artışı zamanlaması görmek için çok önemlidir.

ABD doları / Kanada Doları parite ters emtia kazası ile ALTIN iyi 1079 kolu 1100 mark ticaret aşağıda hareketli ve anlamlı bir zorlama olmadan herhangi bir işaret vermemek ile daha da arttı.

Çin PMI daralma ya da genişleme olunca kuma çizgi olan 50 seviyesi altına düştü gibi bir sonucu olarak, AVUSTRALYA çifti 0.7300 alanının altında kaymış.

Tüm bunlar, küresel büyüme durmuş gibi görünüyor, ve Fed küresel ekonomiyle mücadele gibi faiz artışı ile ilgili bir sorun olacak.

Cuma günü Avrupa PMI gibi hayal kırıklığı tarafta, Fransa 50 ' nin altında da batırdılar. Bu, AVRO / 1.0950 destek kırılması için 1,10 buradan satılan gördü.

Eğer ABD ekonomisi iyi durumda olan GSYİH önümüzdeki hafta doğrularsa dolara karşı bir dava açmak için zor olacak.

İlginizi Çekebilir: