Fed Ticaret Valero Enerji Odak

(31 VLO) Valero Energy Corporation San antonio'dan Servet 20 şirketidir, Amerika Birleşik Devletleri. Ulaşım yakıtların en büyük rafineriler ve pazarlamacı, petrokimya ve güç vardır.

Bunu söyledikten sonra, Petrol Piyasası olan her şeyin şiddetle şimdi yüksek 50 $işareti etrafında duran VLO hisse fiyatı etkileyen olacağı açıktır " dedi.

Fiyatlar neredeyse yüz elli yukarıda, aşağıda, çöküş gördüğümüz gibi petrol pazarının bu yıl zor sorunlarla deneyimli,. Bu petrol şirketleri ve rafinerileri, VLO gibi, hızla adapte ya da toprak kaybetmek zorunda olduğu gibi agresif bir hareketti.

Petrol fiyatlarındaki aşağı taşımak için birden çok nedeni vardır:

  • Suudi Arabistan ABD şeyl petrol endüstrisinin yarattığı zorlukları karşılamak için rekor düzeyde petrol pompalıyor.
  • İran dünya çapında bir petrol tedarikçisi olarak İran nükleer anlaşma imzalandı, şimdi hissesini kurtarmak için çalışıyor.
  • Çin yavaş hedeflerine yüzyılın son çeyreğinde büyüyor.
  • Son ama en az değil, Angola, Çin pazarı için büyük petrol tedarikçisi olma Suudi Arabistan hakimiyetini tehdit eden Afrika ülke olacağa benziyor.

Stoklar rekor petrol üretim seviyeleri için yukarıdaki kurşun ve artması. Bu fiyatlar bir süre burada kalacak bu nedenle, petrol fiyatları düştü, ve görünüyor.

Düşük petrol fiyatlarının enflasyon getirdi git ve söylemeye gerek yok, bir merkez bankası kararları için tüm malzemeler artık o kadar kolay değil var. Özellikle ikili bir görev olan merkez bankaları için, bu Amerika Birleşik Devletleri (Federal Rezerv) Fed için de geçerlidir.

Merkez bankaları demişken, hepsi geçici olarak küresel ekonomiye etkileri daha düşük petrol fiyatlarının arıyoruz belirtilmelidir. Dönem “geçici” çok bir/ufuk düşünüyor zamana dayanıyor sanırım.

VLO hisse fiyatı bakıyor, şimdi 50 $düzeyinde doğru test yükselen bir trend çizgisi görüyoruz ve bu durum, Fed'in yarın Eylül toplantısında zam oranları değilse bazı arama seçenekleri satın almak için harika bir olasılık sunabilir. Eğer Fed faiz oranlarını zam yaparsa, o zaman benim tavsiyem gelmesi için 40 $seviyesine arama seçenekleri satın almadan önce beklemek. Son kullanma tarihi gelince, Fed kararının etkilerini dağıtmak gerekiyor, bu nedenle bir aylık bir son kullanma tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilir: