EUR/USD Beklendiği gibi dalgalanma Odak

 
Geçen hafta (Federal Açık Piyasa Komitesi) FOMC geçtiğimiz Çarşamba günü ortaya çıkmasından sonra ABD doları daha düşük yırtılma ile sona erdi. Bu hızla hafta sonunda tersine, bize döviz piyasalarına gelince, Perşembe ve Cuma günleri ticaret için en önemli gün olduğunun kanıtı veriyordu.

FOMC sonra, temelde düşük bir AVRO gördük ve o an Cuma günkü kapanış için çift yüksek sıkmak ve FOMC günü görülen yüksek kırmaya çalıştı. Bu kimse ne olduğunu gerçekten anlayamayacağı kadar karışık, ayılar. Soruyu ters yönde hareket etmeye başlayan AVRO vardı, neden Fed açıklaması boğa Olsaydı, herkes kabul etti, sonra mıydı? Sonucum bu, arz ve talep Yasası hala DÖVİZ piyasasında saltanatı var. Bu merkez bankaları piyasalara yol gösterici olduğu bir dünyada teknik analiz için daha fazla yer bırakır gibi olumlu bir şey.

Bu hafta ticaret fırsatları geçmeden, ekonomik takvim üst katman veri ile doludur:

• İNGİLTERE'DE, (Üretim Endeksi Satın alma) PMI serbest bırakacağız.
Washington DC•, Sandalye Yellen Finansal Hizmetler Komitesi'ne önünde ifade veriyor.
• Bu NFP raporu görmeliyiz Cuma günü kapanacak.

İNGİLTERE'NİN faiz kararı Perşembe günü yaptığı açıklamada, birlikte Enflasyon Raporu olacak. TL tüccarlar vahşi bir yolculuk için (Satın alma Yöneticileri Endeksi) PMI İmalat sektöründe genişlemenin 55 – açık bir işareti atladı şimdi geldi. Bu yakın bir oranda zam yapılması doğru İngiltere Merkez Bankası iter, ama o kadar kolay değil. İNGİLTERE ekonomisi imalat sektöründe ve pek GSYİH üzerinde daha derin kökleri vardır tabanlı bir hizmettir.

Ticaret açısından bakıldığında, Avrupa'nın herhangi bir çok önemli haber bültenleri ve bu hafta ABD doları ilgili olarak bu hafta AVRO daha yüksek bir sıkmak iyilik yapardım. Cuma günü NFP olumlu olabilir ederken, AVRO / Cuma önce esnaf nasıl çok daha önemli.

ECB personel projeksiyon önemli bir AVRO paritenin 1.10 seviyesine yapar. NFP sürümü içine yüksek 1.65 üstünde bir mola 1.10 iyi destek olun, Eğer NFP yener beklentileri olabilir.

Sonuçta, en iyi yatırımcılar bile aşırı test ediliyor görebilirsiniz bu vahşi bir hafta için hazırlamak.

İlginizi Çekebilir: