Bitcoin Vergi Ödemek İçin Stok

 

2019 başlangıcı (BTC) Bitcoin geçen hafta 4000 dolar civarında düzeyde ticaret 7% kazanmaya başladı. Böyle (ETH) Ethereum gibi Bitcoin ile birlikte, altcoins (ADA) Litecoin (LTC), Tron (TRON) ve 25 %21 %13 aynı dönemde arasında kazanmıştır. Bu bozma nedeni, özel bir cüzdan için cryptocurrency exchange 12.1 milyon dolar 2521 Bitcoins hareketi olduğuna inanılıyor. Piyasa bu transfer Kasım ayında başlayan satmak için geçici bir sona erdirmek için bir işaret olarak görüyor. Teknik olarak, (BTC) Bitcoin orta vadede boğa çevirebilmek için 4370 seviyesinden geçmek zorunda. O zamana kadar, tüm mitingler uzun sıralara çıkmak için kullanılmalıdır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

MALİYE'YE ve ETF crypto izleme

(MALİYE'YE), Japonya Finansal Hizmetler Kurumu izin ETF yerine gelecek sözleşmeleri cryptocurrencies izleme imkanı araştırmaktadır. Doğrusu, regülatör Bitcoin ETF izin verirse, bunun yerine Bitcoin ve Ethereum vadeli’ nin düşünüyor. Bu bağlamda, ajans şu anda dijital para birimi parça Etf kurulmasında cryptocurrency sektörün yararına çalışıyor.

Özellikle, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Etf Bitcoin ile ilgili uygulamalar reddetti, İkizler değişimi kendi Winklevoss ikizleri tarafından önerilen dahil. Etf bir komisyoncu ile ticaret hesabı olanlar için daha erişilebilir bunları yaparken ürünleri şifreleme için gerekli meşruiyet fazla sağlayabilecek birçok kripto uzmanlar inanıyorum.

 

Evlilik sertifikaları blockchain saklanan

Evlilik belgesi verilerek blockchain kullanımı yavaş yavaş gerçek dünya senaryoları kabul edilip blockchain başka bir örnektir. ABD'de, Washoe County, Nevada blockchain üzerinde evlilik belgeleri saklamak başladı.

2018 yılının Nisan ayında ilk kez, Washoe İlçe blockchain üzerinde bir evlilik sertifikası saklı. Bu ülkede evlenecek olanlar görüntüleme ve bilgisayar ya da akıllı telefon üzerinden dijital formatta evlilik cüzdanlarını indirme blockchain destekli platform erişim verilmiştir. İlçe evlilik sertifikaları saklamak için Ethereum blockchain kullanır. Ayrıca, bu belgeleri korumak için akıllı sözleşmeler kullanır.

Tarihi itibarıyla, 950 evlilik sertifikaları Nevada bölge dışında ve içinde ikamet eden çiftlere verildi. Daha da önemlisi, bu hizmet ile ilgilenen çiftler az 24 saat içinde e-posta ile evlilik cüzdanlarını alabilecekler. Evlilik sertifikaları çiftler teslim olmak için daha önce, yedi ve on gün arasında sürdü.

 

Özel sektör girişimleri

ConsenSys ve AMD

Ürün geliştirme başlangıç, ConsenSys tabanlı Ethereum, bir ortak girişim içine BİZİMLE girmiştir tabanlı çip üreticisi blockchain dayalı bulut bilişim bir çerçeve geliştirmek için AMD.

Mimarisi, W3BCLOUD adlı yatırım firması, Halo Holdings tabanlı AMD, ConsenSys ve Birleşik Arap Emirlikleri yer aldığı ortak bir çaba ile oluşturulur. W3BCLOUD gelişmekte olan blockchain iş yükleri için optimize edilmiş veri merkezi çözümleri sağlamak için tasarlanmış olacak.” İşletmeler ve devlet kurumları için inşa yazılım programları W3BCLOUD çözüm kullanmak mümkün olacak. Çerçeve etkin “ilk bağımsız bulut bilişim blockchain” olmak, W3BCLOUD gelişmiş güvenlik ile “artan işlem hacmi” sunacak.

Bitcoins ile vergilerini ödemek stok

2018 yılının Kasım ayında, Ohio Devlet Bitcoins kullanarak vergi ödeme onaylanmış ve online perakende devi Stok şimdi avantajı bu tesisin alıyor. Stok vergi yükümlülüğü kullanarak Bitcoin bir kısmını ödemeyi planlıyor. Stok, Bitcoin erken bir evlat, 2014 yılında cryptocurrency kabul etmeye başladı. Gereken cryptocurrency ödemeleri sermaye kazancı vergisi ödemek zorunda. Bu nedenle, Stok vergi ödemek için kullanılan Bitcoins üzerinde ek vergi ödemek zorunda kalacak. Ancak, Stok Bitcoin fiyatlarındaki düşüş nedeniyle bu kez kazanabilir. Eğer Stok cari işlem fiyatından daha yüksek bir oranda Bitcoins satın olsaydı, o zaman sermaye kaybı vergi yükümlülüğü ile mahsup edilebilir.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: