YTL Arkasında GSYİH Büyüme; Gerçek Sürücü

 
Yatırımcılar arasında geçen Perşembe, sinirlilik, Brexit tarafından tetiklenen, 75.53 bir düşük isabet eden AUDJPY döviz çifti, olumsuz yönde etkiledi. Bir gün sonra, döviz çifti kurtarıldı ve 76.98 kapalı. Kurtarma En spekülatörleri tarafından pozisyon sarma, bu hafta Perşembe günü planlanan referandum öncesinde doğrudan bir sonucuydu. Ancak, aşağıda ayrıntılı olarak, AUDJPY çifti düşüş şu an itibariyle bitmiştir inanmak için bazı sebepler vardır.

İlk Avustralya Doları olayı ele alalım. Spekülatörlerin faiz oranı, emtia fiyatlarının, ülke kredi notunu bir arada ve sonunda eylemler Aussie döviz kurunu etkiler. Bu faktörlerin ötesinde, sonuçta, bir para birimi trend sürücüler ekonomik büyüme olduğunu. Bu bağlamda, Avustralya GSYİH büyüme Dünya Bankası verileri grafik özelliğini kullanarak 2006 ve 2014 yılları arasındaki dönemi için bakalım.

2008 yılından bu yana kümülatif GSYİH büyümesi kullanarak biraz daha derine grafikte ülkelerin ekonomileri çalışmamıza izin ver.

Avustralya ekonomisi grafikte çizilen diğer ülkelere kıyasla nispeten daha iyi performans devam etti verileri gösterir. Bu tüm diğer para birimlerine karşı güçlendirmek için Aussie için ana nedenlerinden biridir ve trend ekonomisi sendeleyen başlayana kadar devam edecek.

Japonya, son G-7 toplantısı sırasında, ülkenin Yen zayıflatmak için bir tedbir olarak müdahale masaya yatırıldı. Ancak, G7 ülkelerinin müdahale lehine değildi. Bir ülke sadece Merkez Bankası GSYİH %2'sinden fazlasını için yerel para alıyor veya satıyor zaman döviz manipülatörü olarak kabul edilen ABD Hazine raporuna bir göz attığımızda. Sayaç üzerinde olmadan kural stepping satın 90 milyar dolara kadar olabilir anlamına gelir.

Gerçekte, (&ters oluşturmak için Yen satmak) 100 milyon dolardan fazla ABD doları satın alma gerçek bir ihtiyaç var. Japonya Merkez Bankası müdahale haber JAPON çifti büyük bir miting tetiklemek için sadece fazlasıyla yeterli olacaktır. Böyle bir senaryo yakında ortaya çıkacak birçok analist inanıyorum. Böylece, temelde, uzun AUDJPY döviz çifti gitmek daha iyidir.

Geçen hafta, AUDJPY çifti düşen kanalın alt bandı sekti. Üst bant direnç olarak hareket ederken alt grup şimdi destek görür. 10 aşağıda stokastik okuma son derece aşırı bir durumu gösterir. Böylece, yakında bir eğilim ters bekleyebiliriz.

Böylece, 77 seviyelerinde döviz çifti uzun pozisyon almak akıllıca olacaktır. Zarar durdurma emri 74.40 aşağıda ya da yerleştirilebilir. Rezervasyon kar için Sipariş 82.20 ve paritesini arasında yerleştirilebilir.

İkili bir tüccar ileri para kazanmak için tek dokunuş opsiyonu satın alarak bakabilirsiniz. Böyle bir sözleşme Temmuz ayının üçüncü haftasında son kullanma tarihi olmalıdır. Ayrıca, ikili opsiyon ticaret için grev fiyat 80 veya daha düşük olmalıdır.

Artan risk iştahı ile tüccarlar merdiven opsiyonu sözleşmesi satın alma imkanı bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: