Yüksek PMI Okuma 10 Aylık Kiloluk Boğa Döner

 
Mayıs 2016 tarihleri arasında, Avustralya Doları gibi ABD Doları ve İngiliz Sterlini gibi büyük rakipleri karşısında güçlendi. Aussie yükselişi 2016 ilk çeyreğinde y-o-%3.1 y güçlü ekonomik büyüme sayesinde gerçekleşmiştir. Özellikle, Sterlin karşısında miting muhteşem oldu. Brexit referandum sonucunun Pound çöküşün nedenlerinden sadece biriydi. Avustralya'da ev harcamaları işsizlik oranında düşüş ve artış da GBPAUD çiftinin düşüş katkıda bulunmuştur. Ancak bu oran, Ağustos, zayıf enflasyon ilk haftasında ilan kesilmiş, ve Çin'de bir yavaşlama GBPAUD çifti bir iyileşme sağlamıştır. Aşağıda açıklandığı gibi, GBPAUD çifti yükseliş yakın gelecekte devam edecek inanmak için nedenler vardır.

Yeterli güvercinimsi açıklamaları yüksek faiz oranları ve yetersiz Avustralya dışında ortaya çıkan ekonomik verilerin doğanın Avustralya Doları güçlü olursa olsun tutmaya devam edin. Demir, ülkenin en büyük ihracat geliri kazanan, fiyat keskin bir düşüş gösteriyor gibi Avustralya Doları düşüş eşiğinde olduğunu ancak, analistler inanıyorum. Demir cevheri fiyatı, Ağustos/58.97 $ton, 27 Temmuz ayından bu yana en düşük sona erdi. Üretim önümüzdeki üç yıl boyunca azalmaya devam edecek Çin Demir ve Çelik Birliği Başkan Yardımcısı geçtiğimiz günlerde belirtti. Demir cevheri fiyatına bile kurtaramaz bunu açıkça gösterir. Demir cevherinin ortalama fiyatı 46 $bu yıl 42 dolar ile 2018 kalır aslında, Morgan Stanley analistleri inanıyorum. 33 milyon ton ve 100 milyon ton bir fazlalık sırasıyla 2016 ve 2018 yılında görülür.

Ülke bugüne kadar çok Brexit referandumun sonucundan etkilenmez İNGİLTERE'DE durumunda, ekonomik veriler gösteriyor. Bu PMI İmalat PMI (Satın alma yöneticisi Endeksi) okuma Ağustos'ta 53, 3 ' ü yüksek 10 ay vurdu. Bir önceki aya okuyarak beş puanlık artış İNGİLTERE PMI okuma en yüksek sıralı artışı temsil ediyor. Analistler PMI 49.1 bir okuma bekleniyor.

GBPAUD çifti 1.7240 de (S1) firma desteği vardır. SİNYAL sıkıca sıfır çizgisi üzerinde yükseliyor. Böylece, döviz çifti (L) bir sonraki direnç kadar 1.8150 artış bekleyebilirsiniz.

Yani, bir para tüccar GBPAUD çifti 1.7550 yakın bir pozisyon almak için daha iyi olurdu. Kayıp durdurma emri 1.7340 büyük sermaye erozyonu önlemek için yerleştirilebilir. Uzun pozisyon için kar 1.8050 yakınlarındaki alınabilir.

GBPAUD çiftinin Olası yükselişi kazanmak için tek dokunuş opsiyonu satın almak için ikili bir tüccar adına akıllıca olacaktır. Önerilen arama seçeneği ticaret için grev fiyat 1.8030 hakkında olmalıdır. Eylül ayı sonunda sözleşme bitiş tarihi olan döviz çifti istenilen hedefe ulaşmak için yeterli zaman alır emin olur.

İlginizi Çekebilir: