Siteye kayıt Boğa Cüzdan Servisi Büyüme Açar

 
(NASDAQ:START) Çin web servis şirketi Baidu hisseleri 2015 Kasım ayında $217.97 bir yüksek isabet, Şubat, 2016 yılında $139.61 düşük dokunmadan önce. Geçerli çeyrek için şirketin alt rehberlik, Çin'de ekonomik yavaşlama göz önüne alındığında, hisse senedi fiyatı düşüş için önemli nedenidir.

Mali 2015 yılı dördüncü çeyrekte, siteye kayıt gelirinin %33-y olarak 18.69 milyar RMB milyar 2,40 (veya$) o-y üzerinde yükselmiştir. Zack Konsensüs tahmin 2.731 milyar$. Mali 2015 sırasında, siteye kayıt olan 10.3 milyar dolar gelir kaydedildi, bir önceki yılın aynı dönemine göre %35.

Online seyahat iş Qunar Cayman Adaları Ltd yoksun bırakma. tahmin İlk Çeyrek geliri dahil değildir. Tecrit anlaşma kazançlar dahil olmak üzere, siteye kayıt olmak için atfedilebilecek dördüncü çeyrek geliri REKLAMLAR başına Yuan Yuan 24.71 milyar 70.92 var. Qunar anlaşma gerçekleşmiş kazançlar hariç, şirket (REKLAMLAR) Amerikan depo Hisse başına 7.61 Yuan kazandı.

Maliye 2016 ilk çeyreği için, siteye kayıt var RMB 15.41 milyar milyar 37 ($) ve RMB 41,5 milyar arasında 1.96 milyar ($) gelir bekliyor. Tahmini geçen sene benzer dönemine göre yüzde 25.5 için 21% hakkında% bir artışı temsil ediyor.

Dördüncü çeyrekte, mobil toplam gelirin %56 katkısı, %50 üçüncü çeyrek kadar. Mobil Arama kullanıcılar %21 de arttı. Üç aylık sonuç vurgulamak 53 milyon 183% mobil cüzdan ödeme hizmeti kullanıcı sayısında artış var. Alibaba Alipay siteye kayıt Cüzdanı için büyük bir rakip var.

Şirket, yoğun Ar-Ge arabalar kendini geliştirmek için yatırım yapıyor. Çin Cıtıc Bank ve Allianz ve Hillhouse Capital ortaklığıyla online sigorta belgesi ile birlikte bankacılık lisansı için başvuruda bulunmuştur bu siteye kayıt da belirtti.

Şirket ayrıca, önümüzdeki üç yıl içinde (çevrimiçi hizmetler çevrimdışı) O2O güçlendirmek için 20 milyar RMB 3.2 milyar ($) yatırım yapmayı planladığını da açıkladı. Siteye kayıt 160 milyon için 2014 yılında O2O hizmet veren bir web sitesi olan Nuomi, satın aldı. Şirket 50 milyar RMB nakit rezervi var. Çin'de internet arama segmentinde ağırlığını yüksek gelir içine O2O hizmetleri ile çevirmek siteye kayıt inanıyor. O2O modeli (fiziksel alışveriş, sağlık ve gıda dağıtım) çekici çevrimdışı hizmetler için ınternet kullanıcıları yönlendirmek için ve iş komisyonları oluşturmak planlıyor.

Baidu Çin'de yayılmakta yapmak için mümkün olan Google, küçük bir rekabetle karşı karşıya. Google bu ise %12 siteye kayıt mevcut pazar payı Çin'de %80 dir. Son beş yıl içinde bu rakam çok az değişiklik olur. Çin hükümetinden kısıtlamaları göz önüne alındığında, Google yakın zamanda kendi lehine denge yatırmak için bekleniyor. Siteye kayıt olan kazanç oranı için ileriye fiyatı sadece 17,7 var.

Böylece, temelde, fiyat dips uzun pozisyon almak için bir fırsat olarak kullanılmalıdır.

Teknik olarak, aşağıda gösterildiği gibi, hissesi 165 düzeyde büyük bir destek var. Büyük direniş 207 de var. RSI 50 seviyesi ve yukarı doğru sivri üzerindedir, Baidu hisse senedi fiyatı daha da artış gösteriyor.

Böylece, bir ikili opsiyon tüccar Mart sonu vade ile ara opsiyon sözleşmesi satın almanız gerekir. Çağrı opsiyon sözleşmesi için önerilen grev fiyat 190 TL.

İlginizi Çekebilir: