Yumuşak Avro bölgesi Euro Zayıf PMI Verileri İmalat

 

Euro gelişmiş ekonomi para birimleri sepeti karşısında bu hafta başlarında gül, Mario Draghi, ECB Başkanı, geçen hafta yapılan para politikası toplantısında tarafından verilen iyimser ekonomik görünümü aşağıdaki. Meksika ile bir anlaşma yaklaşıyor ise neredeyse NAFTA görüşmeleri Kanada kapatın ABD'den sonra Kanada Doları, diğer taraftan, zayıf döndü. Şu anda 1.5210 esnaf olan EURCAD çifti, gün içinde aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı gelmek düşüş bekliyoruz.

Zam, 2019 sonuna doğru yalnızca kartları konusunda iyimser bir ton çarpıcı olmasına rağmen, ECB Başkanı Mario Draghi ima etti. Yönetim Kurulu, Avro bölgesi enflasyon büyük olasılıkla yıl sonuna kadar parasal genişleme programını sona sonra bile %2 aşağıda, yakın ama “seviye” ulaşacak ikna olan Draghi medya söyledi. Güvercinimsi deyimi pazar 0,10% beklenti zammı faiz aşağı trim, daha önce beklenen %0.25 yapılmış. Ayrıca, Alman ve İtalyan üretim PMI verileri ve Avro bölgesinde imalat faaliyetinin bir yavaşlama gösterdi.

Ekonomi PMI 51.5 Temmuz ayında (PMI) İtalyan İmalat Satın alma yöneticisi Endeksi bir düşüş 53.30 geçen ay 53 analistlerin beklentilerin altında gelen ve bildirdi. Aynı şekilde, piyasa araştırma firması da 56, 9 Temmuz ayında Alman İmalat PMI hafif bir azalma rapor, 57.30 önceki ay içinde. Analistler PMI verileri herhangi bir değişiklik beklemiyorduk.

Euro Bölgesi hafif bir ekonomik yavaşlama görüyor olsa da, Kanada ekonomisi şaşırtıcı derecede güçlü GSYİH büyüme oranı kaydetti, NAFTA ilgili konular fırçalama uzakta.

Kanada İstatistiklerine göre, GSYİH Mayıs-o-m %0.5 m büyüdü, %0.3 bir artış analistlerin beklentilerini aştı. Sert iklim koşulları işletmeler etkilenen zaman, Nisan ayında ekonominin %0,1 büyüdü.

Kanada da enerji fiyatlarındaki artış, meyvelerini toplamaya vardır. Non-OPEC üretimi Nisan ayında yeni bir yüksek kaydedilmiş, 47,159,000 bdp'ye 405.000 bpd kadar. 317,000 varillik bir üretim artışı ile, Kanada artış çoğunluğu sağladı. Kanada malzemelerin çoğu satın alıyor ABD. Bu yüzden, ekonomik veriler ve faiz oranı senaryo EURCAD çifti düşüş kısa vadede devam etmesi bekleniyor.

Tarihsel fiyat grafiği EURCAD çifti 1.5420 seviyelerinde direnç karşısında azalan olduğunu gösterir. Bir sonraki büyük destek 1,5000 var. Ayrıca, ortalama hareket osilatör negatif bölgede hareket ediyor. Bu nedenle, kısa vadede ayı kalır para birimi çapraz yapılmasını bekliyoruz.

Aynı anda analizi kullanılarak iki esnaf açmak istiyoruz. İlki döviz piyasasında kısa pozisyon olurdu. 1.5180 yakınlarındaki girmek için tercih ediyoruz, 1.5260 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile. Kısa pozisyon karşılamak için bir sipariş 1,5000 seviyeleri yakın yer olurdu.

İkinci ticaret opsiyon sözleşmesi bir yatırım olacaktır. Güvenilir bir ikili komisyoncu platformdan bir opsiyon sözleşmesi satın alırken, 10 Ağustos civarında seçeneği son kullanma tarihi seçeceğiz. EURCAD çifti 1.5180 yakın döviz piyasasında ticaret zaman yatırım yapmayı tercih ediyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: