GrainChain İçinde stok İştiraki Hissesini Satın aldı

 

Cryptocurrency pazar yönlü bir önyargı ile aralığı bağlı kalmaya devam ediyor. (BTC) Bitcoin hala 4000 $seviyesine geçmek için mücadele ediyor. Bu mağlubiyet büyük altcoins tutar. Son 24 saat içinde, (ETH) Ethereum, (XMR) (XLM) Ripple (XRP), EOS, TRON, ZERRE, Yıldız ve Monero %2 %0.5 arasında bir kayıp var. Ancak, haber büyük para oyuncular giderek daha düşük fiyatlar alarak mülklerinin arttığını ortaya çıkmıştır bu seviyeden keskin bir dönüş olasılığı vardır.

Yakınlarındaki göre, (GBTC) Gri Bitcoin Yatırım Ortaklığı halen Kurumsal Yatırımcı müşterileri adına 200 binden fazla BTC tutar. Bu rakam şu anda dolaşımda 17.4 milyon BTC %1'ini temsil eder. Ayrıca, holding yapan üst düzey BTC Kurumsal Yatırımcı Gri.

Özellikle, büyük yatırımcılar, ya da ‘balina,’ sessizce de Ethereum birikimi olmuştur. Yüksek net değer yatırımcılar 2018 cryptos tarihinin başka bir yıldan fazla Eter almış. Bu büyük yatırımcılar artık dolaşımda olan toplam ETH ETH 20 milyon ya da 20'sine tutun.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

 

Birleşik Arap Emirlikleri Serbest Bölge

Serbest Bölge Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) sermaye içinde finansal faaliyetler için Müşteri (BİLGİ) proje tabanlı Biliyor blockchain ilk aşamasını tamamladı. Abu Dabi Küresel Pazar (ADGM) düzenleyici kurum (FSRA) Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu ve “Dört Büyük” denetim firması KPMG, finans sektörü üyeleri için önemli çıkarımlar yapmanızı sağlayan girişim “başarılı” birinci aşama değerlendirme raporlarını yayınladı.

İnceleme raporu bildiren bir blockchain tabanlı bir sistem olduğunu görebilmeniz için “radikal kolaylaştırmak” bu BİLGİ işlem ile “sabit denetim izi, kesintisiz ve güvenli veri paylaşımı” özelliği. Sistem olabilir de kolaylaştıracak bireysel müşterilere nasıl karar onların kişisel bilgiler paylaşılan uyarınca veri koruma (GDPR) hukuk.

Mühür

(NYDFS) New York Finansal Hizmetler Departmanı dijital platform tabanlı İmza Banka blockchain onaylı, bir Mühür olarak bulunmaktadır. Bilgilere Maria Vullo, NYDFS Müdürü tarafından açıklandı. Yetkili sistem sözde kullanır blockchain teknolojisi için izin banka müşterileri için “transfer ‘Levhaları’ için ödemeler ile hiçbir işlem ücretleri, herhangi bir zaman, gün, yıl boyunca.”

Bu blockchain tabanlı Taşlı platform kolaylaştırır fonlar “olmak aktarılan gerçek zamanlı arasında iki ticari müşteri İmza Banka, ortadan herhangi bir bağımlılığı bir üçüncü parti.” Özellikle, Mühür, başından geçen bir “kapsamlı ve titiz inceleme” ve ihtiyaçlarına onaylayın ile “önemli düzenleyici koşullar.”

 

Özel sektör girişimleri

 

Medici Ventures

Overstock.com’s blockchain girişim kol Medici Girişimler GrainChain, tarım blockchain bir proje yatırım 2,5 milyon dolar var. Yatırım Ortaklıkları Medici projenin %10'luk sermaye hissesi veriliyor. Satın GrainChain Orta ve Güney Amerika'da pazar payını genişletmek için etkinleştirmek için bekleniyor.

GrainChain, 2003 yılında kurulan, hasat dağıtım sürecini izlemek için tedarik zinciri partiler kolaylaştıran blockchain tabanlı bir sistem yarattı. Platformu üreticileri, satıcıları ve alıcıları tahıl dağıtım süreci boyunca fon sağlamak için akıllı sözleşmeler kurmak sağlar.

Sistemi küçük ve orta ölçekli sağlayan bir platform, ölçekli çiftçilerin hemen çemberin dışında iş yapmalarına ve aracılar önlemek sunan GrainChain iddia ediyor.

Itau Unibanco

Brezilya'da ıtau Unibanco, en büyük özel banka olan ING bank, Standart Chartered ile işbirliği, küçük krediler için blockchain bir platform oluşturmak için vardır. Uluslararası bankacılık hizmetleri hem Latin Amerikan bankacılık grubu ve Standard Chartered Bank tarafından sağlanır. Bu iki finans Kurumlarına başarıyla Corda Connect, New York merkezli blockchain başlangıç R3 tarafından geliştirilen dayalı söz konusu platform için (PoC) kavramının bir kanıtı tamamladı. Ayrıca, Itau ve Standard Chartered, ABD bankacılık devi Wells Fargo ile birlikte, 100 milyon dolarlık bir platform performansını değerlendirmek için yayınladı.

San Raffaele Hospital

Çok uluslu Fransız perakende devi Auchan beş ülkede TE-YİYECEK blockchain çözüm hayata geçirmeyi planlıyor. Ürün tarihi şeffaflığını artıran blockchain çözüm, başlangıçta Fiera Milano City Vietnam'ı şubesinde görevlendirildi. TE başarılı 18 aylık testten sonra-Vietnam, 17 ülkede faaliyet gösteren San Raffaele Hospital, YİYECEK blockchain aracı, İtalya, Portekiz, İspanya, Fransa ve Senegal'de ürünün izlenebilirlik çözümü dağıtmak istiyor.

Bu blockchain güçlü perakende izleme sistemi masaya çiftlik ürünleri seçili kategorileri parça ve gıda kalitesi ve ilgili lojistik veri kayıtları. San Raffaele Hospital tüketiciler akıllı telefonları aracılığıyla ürünlerin QR kodları tarama ve FoodChain kaydedilen somut verilere göre ürünlerin geçmişini kontrol edebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: