İhale İçin christies İçin Deneme Blockchain Depolama Veri

 

Kripto pazarı aralığı kalma hafif düşüş önyargı ile bağlı devam ediyor. (BTC) Bitcoin 250 milyar $üstünde kalmaya devam ediyor ama zor 6.500 dolar seviyelerinde çapraz bulmakta zorlanıyor. Son birkaç gün içinde en dikkat çekici ve olumlu gelişmelerden biri milyarlarca dolar değerinde onlarca firma ile çalıştı mega ortaklık hakkında ima olan Tron (TRX) blockchain ağ tabakadır. Gerçek zamanlı kripto pazar Haber Portalı, Tron takım içinde ismi açıklanmayan kaynaklara dayanarak, ortak siteye kayıt olan bir Tweet atmış. Duyuru bu hafta yapılması bekleniyor. Şu anda 0.02381 dolar daha yüksek bir yörüngeye ticaret Tron, itme.

 

Hükümet düzeyinde eylemler

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (Sec) vardır daha da genişletilmiş olan temizlik çabaları İlk Para Teklifleri (İCOs) koyarak “yüzlerce” bu girişimler içinde tehlike göre en son ortak araştırma ile Yahoo Finans, Medya tarafından yayınlanan Şifresini çözmek. Token satış yapılan kripto ve blockchain firmalar yüzlerce nihayet çabalara rağmen düzenleyici kurallara uymak Menkul Kıymetler yasaları istismar ettiklerini bulduk çalışmanın yazarları vurguladı. Bir reaksiyon için SN basınç, onlarca firma var sözde “sessizce kabul etti” için ödemek yatırımcıların para ve para cezası ödemek yerine, denemek için gelen bir yasal uyum. Yahoo ve 15'ten fazla endüstri liderleri ile Deşifre çalışmaları, göre SEC tarafından mahkemeye birkaç yeni firma Komisyonu beklentilerini tatmin etmek için nasıl anlamadı ve diğer firmalarla sorunu nasıl yönetileceği konusunda tartışırken sahip değildi.

Nisan 10, 2014, 21 AB Üye Devletleri ve Norveç Avrupa Blockchain Ortaklık kurmak için bir anlaşma yapmıştır. Altında anlaşma, ülkeler gibi İNGİLTERE, Almanya, Fransa, Hollanda, İsveç ve İrlanda taahhüt kendileri için “işbirliği içinde kurulması bir Avrupa Blockchain Hizmetleri Altyapısı (EBSİ) bu bir görev teslimi sınır ötesi dijital kamu hizmetleri ile en yüksek standartlarda güvenlik ve gizlilik.”

Son altı ay içinde, yaklaşık beş Milletler konsorsiyumuna katıldı, İtalya Eylül ayında imzaladığı Ortaklık Beyannamesi aşağıdaki en son ülke olmak zorunda. Tarafından sonu 2018, İtalya, gibi bir üyesi ise, hayatını kurmak için bir“ilk dizi sınır ötesi dijital kamu hizmetleri olabilir dağıtılması ile Avrupa Blockchain Hizmetleri Altyapısı.”

Avrupa altyapı (BURADA) dağıtılmış muhasebe teknolojisi dahil ederek, üyelerinin bu tür lojistik ve düzenleyici raporlama gibi sınır ötesi hizmetlerin güvenlik ve verimliliği artırmak amaçlanmaktadır.

 

Özel sektör girişimleri

-Eski müzayede evi christie's 250 artı yıl için ihale veri için blockchain teknolojisi deneme planlıyor. Deneme blockchain başlangıç Artory firması ile ortaklık sonrasında açıklandı. Christie's alımları resmin mağaza detayları sunulan ve ayrıca sertifika teknolojisini kullanacağını belirtti.

İronik olarak, plan, Los Angeles ve Londra, bu ay içinde ABD ve önümüzdeki 300 milyon $açık arttırma modern sanat ile örtüşmektedir. Blockchain olacak izin mezatçı için teklif bir “kalıcı dijital kayıt ile ilgili bilgi” hakkında resmi teklif, bir kayıt kartı için alıcı için erişim veri.

Winklevoss ikizleri cryptocurrency exchange sahibi, Gemini, ticaret için de (DTM) Litecoin teklif ve velayet sağlamak düzenleyici onay aldı. Mühendislik Eric Winer, İkizler Başkan Yardımcısı, exchange müşterileri hesaplarına Litecoin yatırma başlayabilirsiniz bildirdi. Yarından itibaren, Litecoin Ticaret Odası Gemini platformu ile mümkündür.

Platform tarafından desteklenen, Bitcoin (ETH) (BTC), (ZEC) Zcash ve Ethereum ile birlikte dördüncü şifreleme olduğunu. Litecoin diğer cryptos ve ticaret için de ABD Doları ile eşleştirilmiş olacağını değişimi de ortaya koydu.

Microsoft kimlik merkeziyetçi hitap blockchain bazlı ürünler tanıtmaya hazırlanıyor. Yazılım devi, tüketicileri değerli kişisel veri kontrolünü sağlayacak iki ürünün inşa etmek niyetinde olduğunu geçen hafta yayınlanan beyaz bir kağıt gösterir.

İlk ürün belirtilen beyaz kağıt bir şifreli kişisel veri deposu, ya da “kimlik hub,” hangi getiriyor birlikte bulut depolama, bir Microsoft Azure ürün ve kullanıcının kişisel cihazlar.

İkinci ürün, Microsoft niyetinde için inşa, bir “cüzdan uygulaması gibi” insanlar olabilir kullanmak için çeşitli amaçlar dahil olmak üzere sağlayan izinler için erişim veri ve onları istediğiniz zaman iptal.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: