-O-4.1% y kadar McDonalds Q3 Aynı Mağaza Satış Büyüme y

 
ABD piyasaları geçen hafta bir rekor çarptı. Ancak, (NASDAQ: MCD) Tavuk McNuggets satıcı McDonald's şirketinin hisse senetlerinin vermedi ve ayı kaldı. Şirket bir kuruş tarafından analistlerin cevapsız 2017 mali üçüncü çeyrek kazanç bildirdi. S3 gelirleri Sokak tahminleri yendi. Ancak, gelirlerinin %10 y o y olarak gerçekleşmiştir. Bu yatırımcıların isteksiz bir yanıt verdi. Yine de, hisse senedi önümüzdeki günlerde nedeniyle aşağıda nedenlerle artış tahmin ediyoruz.

Oak Brook-mali 2017 yılı üçüncü çeyreğinde milyar 5.754 $McDonald's bildirilen gelir tabanlı. Benzer dönemine göre geçen yıl, şirketin 6.424 milyar dolar gelir bildirmişti. Wall Street analistlerinin 5.70 milyar dolar olduğu tahmin edilen gelirleri vardı.

Şirket şu anda lokantaları bazı franchising yeniden. Bir kez bir restoran franchise satılır, McDonald's restoranın satış alınamaz. Eylül çeyrek geliri-y düşüş-o %10 y sonuçlandı. Ancak, aslında franchising şirketin sorumluluğu azaltır yeniden şirket için iyidir. Ayrıca, bireysel operatörler tarafından işletilen restoran daha verimli çalışmasını ve daha yüksek satış boşluklarını oluşturur.

Son çeyrek için Net gelir hisse başına 1.883 milyar $veya $2 oldu, 1.275 milyar $2016 üçüncü çeyreğinde hisse başına $1.50 ile karşılaştırıldığında. Franchising franchise sahipleri için Hong Kong ve Çin işletmelerinin satıştan 850 milyon dolarlık bir kazanç ve yeniden etkisini masrafları hariç, üçüncü çeyrekte hisse başına $1.77 hisse başına $1.76 cevapsız analistlerin kazanç ayarlanabilir.

Aynı mağaza satışları, en çok izlenen veri, %4,1 ABD'de artan ve %3,6 büyüme analistlerin beklentisini aştı. McDonald's ($1, etkileyici aynı McCafe içecekler 2 (2 dolar) ve McPick2 (5$) değer promosyon-mağaza satış büyümesi için) çeşme içki bağladı. Daha fazla restoran zincirine İmza başarısını premium sandviç platform Hazırlanmış altını çizdi.

Sonuçları yayınlandı önce, veri izci M Bilim McDonald's satış kasırgalar Harvey ve Irma tarafından etkilenmiş olabilir konusunda uyardı. Ancak, tahmin yanlış sağlam sonuçları ile kanıtlanmıştır.

Şirket restoranları için daha fazla müşteri çekmek için yeniliklerine devam ediyor. Son değişiklikler bazı sipariş kiosklar giriş vardır. McDonald's da hızlı bir şekilde teslim tesis genişletiyor. McDonald's ait 14 bin restoranlar, teslim tesis şimdi ABD'de 3 bin 700 restoran mevcuttur ve 5000 2017 sonuna kadar artarak devam etmesi beklenmektedir. Mobil sipariş ve ödeme tesis sunarken şirket restoranları için daha büfeler ekleme işlemi. Böylece, güçlü aynı mağaza satış büyümesi ve promosyonlar daha fazla müşteri çekmek için hisse senedi boğa kısa vadede dönüş bekleniyor sundu.

Stok McDonald's aşağıda tarihi fiyat grafikte görüldüğü gibi yükselen kanal boyunca hareket ediyor. Para akış Endeksi momentum 100 okuma yukarıda hareket ederken artıyor. Böylece, McDonald's stok bir yükseliş bekliyoruz.

Mcdonald's'ın hisse senedi Olası yükseliş yararlanmak için bir arama seçeneği yatırım yapmak istiyoruz. Devam edin ve eğer hisse senedi $166 yakınlarındaki piyasada işlem ve opsiyon 7 Kasım tarihine kadar geçerli ise yatırım yapacağız.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: