İsviçre Perakendeci, Digitec Galaxus, Ödeme Olarak Bitcoin Kabul Ediyor

 

Cryptocurrency pazar 4000 $seviyesi dün yukarıdaki kırmayı başardı (BTC) Bitcoin yeşil, nezaket döndü. İlginçtir, Twitter CEO'SU Jack Dorsey vardır belirtildiği gibi, o hazır para kodlayıcıları kimsin istekli iş tam zamanında Bitcoin Core ve diğer ilgili girişimler için “cryptocurrency ekosistem.” Başka bir tweet, Dorsey cryptos işleme diğer şirket Square ödeme işlemci, 2-3 mühendis ve tasarımcı aradığını belirtti. Özellikle maaş (BTC) Bitcoin ödenmiş, gerekirse olabileceğini söyledi.

Diğer büyük altcoins Son 24 saat içinde %4 %0.5 arasında ve kazanmıştır. (ETH-$138.78) (- $0.3170 XRP) ve Ethereum hem Ripple son bir gün içinde yaklaşık %1 kazanmıştır. Ancak, (EOS) EOS $1.64 ticaret için sadece %0,3 yükseldi. Diğer önemli sanatçılar-$158.41, %1.2 (SERMAYE), (MİOTA-$0.2975, %1.3), Cardano (- $0.05308, %4 ADA) (TRX-$0.02273, %0.8) TRON ve IOTA. (LTC-$59.97, %1.9) Litecoin, Bitcoin Para vardır Son 24 saat içinde toprak kaybetmeyen tek büyük altcoin-$0.1103, -0.7%(XLM) Yıldız olduğunu.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

İlk blockchain tabanlı dijital fatura Futian İstasyonu yayınladı

Bir tren yolculuğu için dijital fatura alarak Çin'in ilk blockchain Futian İstasyonu yayınlandı. İstasyon Çin'in önde gelen benzersiz ekonomik bölge fonksiyonları nerede Shenzhen metro, yer almaktadır. E-fatura mekanizması Shenzhen ve 1 milyar müşterileri olan sosyal medya platformu WeChat onun üzerinden blockchain teknik destek teklif eden Çinli teknoloji devi Tencent, Belediye Vergi Dairesi arasında ortak bir proje ürünüdür.

Shenzhen Metro banliyö kodu WeChat Ödeme kuponu sitesindeki her gezi sonrasında görülebilir. 15 Mart 2019 yılından bu yana, Shenzhen Şehri blockchain çalışan dijital fatura mekanizması milyondan fazla dijital makbuz verilecek, 33 milyar 200 milyon yuan (yaklaşık$) sayılması için tüm faturalar değeri vardır. Blockchain dijital fatura sistemi metroda yolcular için günde 170.000 self-servis gelirleri, bir kez başlatılan kaydetmek için bekleniyor.

Shenzhen Metro uygulaması kızlık adım uygulama blockchain çalışan e-fatura edecek bu etki tüm toplu taşıma sistemleri de dahil olmak üzere “taksi, havaalanı, otobüs ve diğer trafik sahneleri aynı anda online blockchain elektronik fatura vardır.”

 

Seul Sağlık Merkezi Sağlık hizmet blockchain kurmak-platform tabanlı

Seul, Güney Kore'nin başkenti bir tıp merkezine sağlık hizmetlerini geliştirmek platform tabanlı bir blockchain geliştirmek için planlarını duyurdu. Proje “Akıllı Hastane” oldu topluca inşa ederek Kore Bakanlığı Bilim ve BİLİŞİM ve Seul Tıp Merkezi ile hedefi iyileştirilmesi veri hassas ve azaltılmasına süreli kullanım için hastaneye yukarıda.

Basın bülteninde daha fazla ayrıntılarına aşağıdaki gibidir: “Seul Tıp Merkezi inşa edecek bir otomatik, kişiselleştirilmiş, entegre sağlık bilgi platformu tarafından sağlanması elektronik reçete teslim belgesi ve sigorta iddiaları ile blockchain tabanlı bir sistem.”

Akıllı Hastane çaba 2019 için blockchain destekli ortak proje geliştirme planları, Kore İnternet ve Güvenlik Ajansı, Bilim ve BİLİŞİM geçen Aralık ayında Güney Kore Bakanlığı'nın bir yan kuruluşu tarafından ortaya arasında yer alıyor. Proje, yerel Sanayi blockchain teknoloji benimsenmesi teşvik etmek amaçlanıyor. Akıllı Hastane için çaba Nisan ayında başlaması planlanıyor.

 

Özel sektör girişimleri

Digitec Galaxus ödeme olarak kabul crypto

Ünlü online İsviçreli bir perakendeci, Digitec Galaxus, şimdi ödeme olarak cryptocurrencies kabul etmeye başladığını belirtti. Perakendeci şimdi (SERMAYE) Bitcoin (BTC), Bitcoin Nakit kabul, 200 CHF (yaklaşık 200$) daha değerli işlemlerde (OMG) (devlet Hastanesine katkıda bulunduktan sonra) Bitcoin SV (ETH) Ethereum, (TRX) Ripple (XRP), (BNB) Binance Para, Litecoin (LTC), Tron (NEO) NEO ve OmiseGO. 2.7 milyon kabaca ürünler satıcı teklif üzerinde, buğday bira oyun PC'leri arasında resmi basın açıklaması ayrıca iddia ediyor.

İsviçre ödeme işlemci Datatrans Coinify, Danimarka kripto ödeme başlangıç ile işbirliği içinde olan ve deneme programının bir parçası olarak, yeni bir ödeme sistemi geliştirilmiştir. Sistem müşteriler için kısa bir zaman penceresi 15 kurar. Bu dönemde, cryptocurrency döviz kuru dalgalanma, müşterilerine yüzde 1,5 ücreti ile birlikte ödeme yapmak için izin vermez.

Kripto girişimin bir parçası olarak, şirket aynı zamanda e-ticaret platformu, bir terzi tarafından desteklenmiş eğitim yapılan kripto cüzdan entegre etti. Bu e-Digitec Galaxus ticaret bilgi platformu ecommerceDB, net satış, 2018 yılında başlatılan, 2018 yılında 261 milyon dolardan fazla eşittir.

 

Avnet, Inc. BitPay üzerinden crypto ödeme kabul etmektedir

Global elektronik bileşenler distribütör ve teknoloji çözüm sağlayıcısı anma Avnet, Inc, bir üst, şirketin hizmet ve ürünleri için cryptocurrency almak için kripto ödeme işlemci BitPay ile bir ortaklık açıkladı. Avnet, Inc. Servet listelenen 24 yıldır 500 işletmeler, 2018 yılında 19 milyar satış vardı kaçınmalıdır.

Medya Avnet BitPay fonlar kimlik doğrulaması ve işlem sona erecektir ederken ödeme olarak (SERMAYE) Bitcoin (BTC) veya Bitcoin Para almayı kabul ettiğini Devletleri bırakın. Şirket ayrıca ortaya vardı “kapalı birkaç multi-milyon dolarlık cryptocurrency hareketleri,” daha az bir ay sonra başladı kabul Bitcoin olarak ödeme. Aynı zaman diliminde, bitcoin.com ile işbirliği içinde, yeni bir donanım cüzdan getirilmesi ile ilgili çalışmanın tamamlandığını ayrıca, şirket dikkat çekti. Kripto kabul etmek için şirketin yeteneği Avnet müşterilerin finansal işlemlerini tamamlamak için daha fazla seçenek vermek, firmaya göre.

Bu basın açıklaması daha anlatılıyor kendi amaçları: “Tarafından kabul bitcoin olarak ödeme seçeneği, Avnet olduğunu devam etmek yıkmak engelleri müşterilerin yüzünü zaman kendi fikirleri için pazar sağlayarak daha kolay erişim için benzersiz bir uçtan uca ekosistemin tasarım, ürün, pazarlama ve Tedarik Zinciri uzmanlığı her aşamada ürün yaşam döngüsü.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: