CME Bitcoin Vadeli %41 Yukarı S3, 2018 Birimi

 

Kripto piyasasında hafif olumlu bir önyargı ile menzil bağlı kalır. Bu cryptos en son beş seans içinde %2 %0.5 arasında ve kazanmıştır. (XLM) Ripple (XRP) ve rakip Yıldız 12.5 %15.8%, sırasıyla artışı sağladılar. (BTC) Bitcoin son bir haftada %3 yükseldi. Yükseliş ateşleyen nedenlerden biri Bitcoin vadeli (ZARF) ortalama günlük işlem hacmi %41 (Q3) Son çeyrekte yükseldi, (S2) bir önceki çeyreğe karşı olduğunu ortaya CME (Chicago Ticaret Borsası) tweet var. (Oİ), Bitcoin vadeli, açık faiz %19 Q3, 2018 yılında arttı gibi açık sözleşme sayısı, bu anılan CME vadeli raporda da belirtir.

 

Hükümet girişimleri

Cebelitarık Cebelitarık Devlet Üniversitesi ile bir ortaklık içine blockchain ile ilgili eğitim kurslarının kurulması konulu bir danışma grubu forma girdi.

Eğitim (NTiE) grup Yeni Teknolojiler sözde hükümeti, ülke, Cebelitarık Üniversitesi, birçok önde gelen teknoloji firmaları arasında ortaklık programı. Cebelitarık'ta yeni teknolojilerin geliştirilmesini takiben, NTiE, hem özel hem de kamu sektöründe ilgili Yeterlilikler için artan ihtiyacı ile ilgileneceğiz.

Bu yıl başlatılması bekleniyor olan kurslar da Cebelitarık Finansal Hizmetler Komisyonu lisans alma sürecinde olan ana sektörlerden önemli geribildirim tarafından desteklenecektir.

(CAC) Çin Çin'in en üst düzey internet regülatör, Siber Yönetimi, veri hizmeti sağlayıcıları tabanlı blockchain için taze taslak kuralları açıkladı. Kaba kopyası, 2 Kasım'a kadar açık tartışma için kullanılabilir, Çin halka blockchain tabanlı veri hizmetleri sunan tüm şirket ve kuruluşların izlenmesi için yirmi üç makale önerir. Planlanan kurallarına göre, tüm bu tür organizasyonlar mutlaka CAC ile blockchain platformlar başlatılması on gün içinde kayıt eder.

Kuralları da zorunlu kılmaktadır servis sağlayıcılar için bastırmak içerik olduğunu kabul riski için ulusal güvenlik ya da “bozar sosyal düzen” ve izin uygulama kurumları için inceleyin kullanıcı bilgileri saklanır kendi platform. Zorunlu hizmet sağlayıcıları müşterilerine gerçek adları, telefon numaraları ve ulusal KİMLİK kartı numaralarını kullanarak, sırayla sahte bir blockchain belirgin riskler inkar etmeye dayalı kayıt sistemi talep etmek için özellikle, o kurallardan biri yapar merkezi bir otorite tarafından izlenmesi çalışır.

 

Özel sektör girişimleri

Vize sınır ödemeler 2019 yılının ilk çeyreğinde tanıtılan cross için blockchain tabanlı dijital kimlik sistemi hazırlanıyor.

Sistem, Vize B2B Connect adlı ilgili firmaların güvenli bir şekilde sınır ötesi ödemeleri işlemek için finans için bir blok zinciri dijital kimlik çözümü sunacak. Sistem sözde bankacılık ayrıntılar ve hesap numaraları gibi gizli iş verilerini tokenizes ve onları platformunda yapılan işler için kullanılacak farklı şifreleme bir tanımlayıcı verir.

Bir teknik bakış açısı, çözüm olacak bir araya Hyperledger Kumaş çerçeve (ev sahipliğinde Linux kuruluşundan sonra geliştirme konusunda istişare ile IBM) ile Vize var “çekirdek varlıklar,” hangi haber bülteni iddia edeceği kadar masaüstü bilgileri paylaşım caiz ağ için istihdamın finansal etki.

Rotterdam Avrupa'nın en büyük Limanı, Liman, Hollanda Bankası ABN AMRO ve Samsung BU iştiraki ile nakliye için deneme Blockchain için çalıştı. Samsung SDS göre, Koreli teknoloji devi Samsung tarafından kurulan ve teknoloji bölümü, testi nakliye konteyner Asya açıklanmayan bir üretim tesisi Rotterdam limanına duracağım. İlk deneme yukarıda belirtilen, diğer şirketler için daha sonra sisteme tanıtmak için bir niyet ile üç parti tarafından tamamlandı. Rotterdam Resmi Duyuru Noktasına göre, mahkeme sonucu Şubat ayında ilan edilecek süre 2019 Ocak ayında başlayacak olmasıdır.

Resmi basın, projenin arkasındaki altyapı BlockLab, Rotterdam Liman idaresi bir yan kuruluşu tarafından oluşturulan başka devletler bırakın. Sistem aynı zamanda yazılım firması R3 tarafından başlatılan açık iki merkezi olmayan diğer platformlar, Samsung Nexledger, 2017 yılında tanıttı ve Corda, kurumsal düzeyde kaynak blockchain platformu içerir.

Rotterdam Liman idaresi Paul Smits, CFO, mevcut çerçeve en az 28 partinin içerir ile Çin nakliye lojistik Rotterdam ortaya koymuştur.

Hollanda uluslararası bankacılık ve finansal hizmetler grubu ING (ZKSM) Sıfır açık kaynak blockchain aracı lansmanı-Bilgi Kümesi üyeliği onaylamıştır. ZKSM, hangi eseri olarak bir gizlilik “iyileştirme” için dağıtılmış muhasebe teknolojisi (BURADA), amaçladığı için teklif doğrulama belirli alfasayısal rakamlar ödün veri genel güvenlik. ING göre, yazılım verilerin bir kısmını belirli bir belge için tam özelliklerini açıklamadan ait bir blok zinciri doğrulamak sağlar.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: