Döviz Ticareti Dergisi – 2014

Yıl sonu geldi, ve geriye bakmak ve 2014 yılında piyasalar sürdü ne gözden geçirmek için iyi bir zaman olacaktır. Erken 2015 ve daha da içine bakmak için bu küçük eylem ve.
 

:

 
ABD, AVRO, ABD doları / Kanada Doları, ABD doları / İsviçre Frangı, İngiliz Sterlini gibi rakipleri karşısında önemli tatili yapıyor gibi panoda en büyük taşıyıcı Amerikan Doları.

AVRO / çift, geçen Cuma vardı önceki haftalık kapanışa bakmak, ve 1.20 bir alçak için 1.18 birşey alçak haftalık grafikte bir trend çizgisi çizerseniz, şu anda ve burada kırık, bu son kapanış ile trend çizgisi olduğunu göreceksiniz. Geçen Cuma anlamı, Noel sonra.

Böyle bir mola olarak, aynı zaman dilimi bakarak sonuçları çok ayılar, sadece ters bir desen gibi davranırken bir üçgen-d trend çizgisi ve sonuç acemi tüccar bile tanınıyor b kırdığı sonucuna varabiliriz.

Diğer çiftleri geçmeden, görünümü farklı değildir.

ABD doları / Kanada Doları sadece bu yıl aylık sözleşme Üçgen şimdi bunu kırdı ve b-d trend çizgisi kırıldı, yukarıdaki 1.18 seviyesine gelmek için daha sık görmek, er ya da geç 1.20 seviyesi ile flört çifti ile yapmalıyız.

Bu sadece ABD doları / İsviçre Frangı paritesi aşağıda, CERT altında işlem ama çok gezen bir çift ve İsviçre Ulusal Bankası) negatif faiz oranları SNB ile getirilen, çift için daha yüksek değerler, tabii ki, yukarıdaki taşır gelmek eşlik bakıp söz konusu değildir.

2015 dönüştüğünü izlemek için oldukça birkaç düzeyleri ile gidiyoruz gibi ve böylece, 2014 ilginç bir yıl olduğunu kanıtladı:

AVRO / 1,20;
EURCHF 1,20;
ABD doları / Kanada Doları 1,20;
ABD doları / İsviçre Frangı 1.00;
ABD 1,20

Yukarıda tırnak bakıyor, bir tesadüf görmezden ve bu sadece rastgele olduğunu söylüyorlar.

Orada zaten bilmediğimiz 2015 için mağaza bir şey var mı?

Hayır derdim. Sadece objektif olmaya ihtiyacımız var. ABD ekonomisinin durgunluk şart değil, sıfır ya da daha şık, negatif faiz oranları empoze ederken, bazıları ise daha büyük ve daha büyük büyüyor ve tarafsız Atlantik Okyanusu'nun diğer tarafına bakmak anlamına gelir.

Tüccarlar birden fazla broker ile ticaret için en iyi fiyat almak emin olmak için hesap açmak için teşvik ediyoruz. Onaylanmış broker herhangi bir hesap açın. Ben de İkili Seçenekleri ile Para ticaret yapabilirsiniz unutmayın.

İlginizi Çekebilir: