Güç Üretimi İzlemek İçin İspanyanın ACCİONA Blockchain

 

Cryptocurrency piyasa bu hafta başında vardı kazançlarını genişletmeye devam ediyor. Özellikle (BTC) Bitcoin son üç gün içinde 3800 dolar düzeyinde ticaret için yaklaşık %22 yükseldi. Böyle (ETH) Ethereum gibi Altcoins (IOTA) Ripple (XRP), (DTM) Litecoin, Tron (ADA) Cardano ve IOTA %30 %20 aynı dönemde arasında kazanmıştır. Özellikle, EOS (EOS) ve Stratis %40 ve %97 $2.25 ve $1.25 işlem yapmak için, sırasıyla arttı.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Kore hükümeti araştırıyor blockchain

Bilim, (MSİT) ICT ve Gelecek Planlama Güney Kore Bakanlığından yapılan basın açıklamasına göre, iki Bakanlık liman lojistik ilerlemesi için blockchain bir deneme başlattı.

MSİT ve Okyanuslar ve Balıkçılık Bakanlığı sözde yenilik Kore konteyner taşımacılık sektörünün verimliliğini artırmak olup olmadığını test ediyoruz. Pilot çalışma Güney Kore'nin en büyük Limanı olan Busan limanında bir yıllık bir süre için devam edecektir. Busan da dünyanın beşinci en işlek konteyner limanıdır.

Girişim blockchain teknolojisinin kullanımı, lojistik sektöründeki tüm katılımcılar, gerçek zamanlı paylaşım alma basitleştirmek idari usul ve ihracat işlemleri ve izin veri arasında şeffaflık artırabilir belirlemek istiyor.

KfW denemeler teknoloji blockchain

Burkina Faso Maliye büyük Alman devlet Bankası KfW ve Bakanlık, kamu Maliye yönetimi için blockchain bir çözüm deneme olacak. KfW, 2017 yılında toplam varlıkları ile üçüncü büyük Bankası yerleştirilmiş, €su ve sağlık tesisi inşa fonu için 7 milyon 7.9 milyon ($). bir kredi ile milleti sunmak için 2018 Haziran ayında Burkina Faso Hükümeti ile bir anlaşma imzaladı

En son blockchain duyuruya göre, KfW tarafından inşa TruBudget, açık kaynak kodlu bir uygulama, global danışmanlık firmaları Accenture ve Burkina Faso, Afrika BearingPoint tarafından mahkemeye teslim edildiler, önümüzdeki altı ay içinde olacak.

Uygulama istemcileri gerçek zamanlı olarak sektördeki tüm sözleşmeleri depolamak ve onaylamaz blockchain kullanarak izin verir. Kapsamlı manuel prosedürleri azaltmaya yardımcı ve fonlarının doğru kullanımı sağlamak banka bekliyor.

 

Özel girişimlerin

Acciona Energía blockchain teknolojisini kullanma niyetinde

ACCİONA Energía, İspanyol yenilenebilir enerji şirketi, enerji üretimi izlemek için bir blockchain kuracak. Küresel yenilenebilir enerji şirketi sözde 6 milyon hane için atıksız enerji üretiyor.

Şirket yenilenebilir enerjinin en büyük geliştiricilerinden biri olarak kabul, 9 binden fazla MW kapasite ile. ACCİONA elektrik enerji şirketleri dijital elektrik hizmetleri için yazılım sistemleri PES FlexiDAO, Barcelona tabanlı bir başlangıç ile sözleşme imzalanmasından sonra, girişim başlatıldı. Bu hamle ile, ACCİONA elektrik kaynağını doğrulamak için müşterilerine izin vermek niyetinde.

ACCİONA ve FlexiDAO ortaklaşa İspanya'da beş rüzgar ve Hidroelektrik santralinin dört Portekizce kurumsal müşteriler için yenilenebilir enerji üretim tedarik zincirini takip eden ticari bir fuar oluşturmak için çalıştı.

Animoca Brands ile Atari lisans anlaşma imzaladı

Oyun şirketi, Atari, iki popüler mobil oyun blockchain sürümleri geliştirmek için Animoca Brands, blockchain bir başlangıç ile bir lisans anlaşması imzaladı.

Bu Pac Man ve Tetris gibi video oyunlarının arkasındaki Atari, geliştirici, Lisans Sözleşmesi küresel oluşturmak ve Atari cep oyunları “mafya çetesi” ve “RollerCoaster Tycoon Touch,” Çin, Tayvan, Hong Kong ve Makao hariç blockchain sürümleri yayımlamak Animoca verir diyor.

19 milyon kez indirilmiş RollerCoaster Tycoon Dokunun, örneğin “Foodgod” Jonathan Cheban ile “Su Parkı” genişleme ve ortaklık gibi yeni özellikler tanıtımı ile popülaritesi daha da artış görüldü.

Her iki firmanın da (MoU) Ürün Geliştirme, Oyun ve blockchain teknolojisi ortak fırsatları keşfetmek için bir mutabakat anlaşması imzaladı.

GMT Ripple ağ katıldı

İsrail finansal hizmetler şirketi GMT bankalar ve ödeme sağlayıcıları Dalgalanma var şebeke katıldı. “Uzun ve hassas bir süreç sonucu olarak,” hareket iç mali sektörün önde” şirket kalmak “yardımcı olmak " dedi.

Blockchain yapmak için XRP simgeleri kullanan dalgalanma, beklendiği gibi, birçok finans kurumları ve bankalar ile küresel gücünü genişletmek için işbirliği finansal ürün fonksiyonu tabanlı.

GMT yayınladı şunları ifade ile ilgili ortaklık: “uzun ve hassas bir süreç olduğunu GMT seçilmiş olmak Dalgalanma temsilcisi olarak İsrail tarafından katılma Dalgalanma ve onun ortakları, oluşturma bir küresel mali sistem, yüksek teknoloji ve değerler gibi; [sic] şeffaflık ve uygun maliyetli.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: