Qtum Dapp Kalkınma İçin Google Cloud Araçları Tanıttı

 

Neredeyse on gün boyunca hafif düşüş kaldıktan sonra, cryptocurrency pazar ralli turu başladı. (BTC) Bitcoin $elbette 5850 düzeyde ticaret için mücadeleye yol açar, Son 24 saatte, son bir haftada %12.8 artış ve %4,4 temsil eden. Blockchain geliştirici (ETH) Ethereum, uygun akıllı sözleşme platformu, $178.63 ulaşmak için 15, 7% yükseldi. Özellikle, bu Kazanımları 11.7% Son 24 saat içinde geldi. Diğer altcoins da önemli günlük kazançları ile işlem görüyor. Bu$0.0990, %2.5 (XLM), (($295.76)-0.0681$, %5.9-$0.0243, %5,4 TRX), Cardano (ADA), Bitcoin Nakit, %4 TRON ve Litecoin$77.42 (LTC, 6.7%)-$0.3042, %2,3 Ripple (XRP), EOS (EOS-5.01$, %6.3), Yıldız içerir. (MİOTA) IOTA geçen hafta 0.2820 de ticaret %7.2 kaybeden tek şifre var. Ancak, crypto Son 24 saat içinde neredeyse 6% yükseldi.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

18 yüksek öğrenim kurumları sanal blockchain tabanlı sertifikaları sunuyoruz

Yüksek öğretim 18 kurumlarından öğrenciler, bu yıldan itibaren sertifika tabanlı sanal blockchain alacak. Program, Milli Eğitim Bakanlığı yüksek öğrenim için (GovTech) (MOE), Hükümetin Teknoloji Ajansı, ve aynı zamanda ulusal eğitim hareketi SkillsFuture Singapur (SSG) ve Ngee Ann Polytechnic (NP), bir enstitü tarafından geliştirilen OpenCerts, co adlı Singapur Hükümeti Arasında bir düzey programdır.

(ETH) blockchain, açık OpenCerts bu Ethereum tarafından körüklenen-kaynak ağ sorunu için uygun bir yol sunmak ve belgelerin basılı kopya ile ilgili sertifikalar, veri koruma, teslimat ve kimlik doğrulama işlemi güvenilirliğini artırma ve daha düşük maliyetler kimlik doğrulaması bekleniyor. Platformun benimsenmesi gibi fiziksel olarak kaldıraçlı ve doğrulama aramaları belge bir belge için ihtiyaç olarak iki önemli önkoşul kaçırdığını-Yenilik ve Girişimcilik Ofisi Patrice Choong, NP Sanal Yönetmen, açıklık.

Geçen yıl, ilk kez, GovTech ve NP OpenCerts platformu mahkemeye teslim edildiler, mezunlar NP için verilen dijital sertifikalar ilk grup. Doğrulama işverenlerin 2 bin civarında olan görüşmeleri sırasında rapora göre, örgütün her yıl sertifikaları 10.000 basılı kopyaları ödülleri.

 

Özel sektör girişimleri

Pfizer ve 3 Daha fazla sağlık ve ilaç sektörü için blockchain bir ağ oluşturmak için

Pfizer Inc. ve daha fazla ilaç firmaları ABD merkezli ünlü üç sağlık ve ilaç sektörü için blockchain bir ağ oluşturmak için bir planı içeren bir girişim için imza attı. MediLedger Proje Taahhüt ve bunları çalışma grubuna katılan diğer üç firma McKesson Corporation, AmerisourceBergen Corporation, Almanya ve A. Ş.

MediLedger Geçirdiği Inc. tarafından başlatılmış bir eylemdir. başlangıç blockchain tabanlı bir San Francisco. Proje harcamaları en aza indirmek ve merkezi bir ağ kullanarak verimli veri paylaşımı sağlamak niyetinde. Planlanan sistem sözde ödeme ve sözleşme uzlaşma süreçleri motorize olacaktır.

İptal edilen veya tartışmalı hareketleri temsil eden şirketleri,, Hükümet programları ve özel sigorta şirketlerinin yanı sıra birçok oyuncu ödeme içinde yer almak ABD'de tıbbi tedarik zincirleri, düzenli olaylar vardır.

Ağ başarıyla geçerli 2019 İlaç Tedarik uyarınca menkul iade uyuşturucu doğrulama için bir antlaşma oluşturmuştur Güvenlik Yasası düzenlemeleri Zinciri. Katılımcıların bilgi sözde çerçevesinde tüm verilerin merkezi bir depo sunmuyor sadece özellikle seçtikleri ticaret ortakları ile paylaşılmış olacak.

İlgili ortaklık, Maurizio Greco, CTO Geçirdiği, şöyle devam etti: “biz tasarım [Bu blockchain sistemi] sadece lisans sahibi kayıtları oluşturmak için kendi ürünlerini, örneğin. Bu basit bir örnek gibi görünebilir, ama devrimci değildir.”

 

Qtum Google Bulut Platformu için bir yazılım ortağı olarak genişletir

Bir Bitcoin blockchain crossover olarak başladı Qtum, proje, yazılım ortakları listesine Google'ın Bulut Platformu bünyesine katarak kapsamını genişletiyor. Teklif basittir: 15 $bir ay için, kullanıcıların anında bir sanal makine kurmak ve Bulut Platformu üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Yazılım izin kullanıcılar için “geliştirmek ve dağıtmak [onların] kendi akıllı sözleşmelerinden [bu] hazır kullanımlı GCP VM sahip Qtum çekirdek, soldity, güneş (akıllı sözleşme dağıtım aracı) ve Qmix web IDE.”

Ana özelliği, CIO Miguel Palencia göre, kullanım kolaylığı olduğunu. “Yere fırlatan bir düğüm daha yoğun ve karmaşık bir süreç, Qtum yeni geliştirici paketi tanıttı yararlı kısayollar ve araçlar için daha hızlı ve daha kolay. Daha erişilebilir bir teknoloji ile, açık ve uzmanlar günlük kullanım için deneyimi daha geniş bir aralıkta — insanları kapsayan Qtum toplum artacağını umut ediyoruz.”

Google Bulut üzerinde sunulan kod Qtum hesaplama motoru yineleniyor ve Qtum bu blockchain üzerinde bir geliştirici ekosistemi ve tam düğüm sunar. Geliştiriciler, kod, çatal, dapps, ya da çıkmak için kullanmaktadır.

 

Facebook stablecoin cryptocurrency için yatırımcı arıyor

Sosyal ağ devi Facebook 1 milyar dolarlık ödül iddia stablecoin cryptocurrency için yatırım istiyor. Alıntı isimsiz kaynaklar aşina niyetleri, Wall Street Journal ifşa eden Facebook oldu aktif olarak tartışılması önemli destek kartı şirketleri gibi Visa ve MasterCard, ve ayrıca ödeme işlemci First Data Corp. cryptocurrency girişim, dublaj “FB Sikke” vardır spekülasyonlara yol açtı neredeyse bir yıl Facebook talip teklif müşterilerle içi ödemeleri. Ayrıca, Facebook yöneticileri birden çok seçenek, kullanıcının Facebook profili üzerinden gelirleri de dahil olmak üzere tasarlıyoruz.

Wall Street Journal, hangi kırdı haberleri, şunları söyledi: “Facebook da konuşmak için e-ticaret şirketleri ve uygulamalar hakkında kabul sikke ve arama daha küçük finansal yatırımlardan ortaklar, bir insan”dedi.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: