2018 18 Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri Nisan

Cryptocurrency pazar boğa kalmaya devam ediyor, ters geçen hafta şu. Son birkaç gün içinde bazı önemli gelişmeler oldu. Bu cryptocurrencies karşı bu yılın başlarında savunduğu bankalarından biri olan Barclays, şimdi cryptocurrency ticaret bürosu açmak belirlemek için müşterileri ile bir diyalog yaşıyor. Bankaya göre, banka işlemleri için hangi yatırım fonları var.

ABD'de, geçen hafta Şifre Tarayıcı satın Coinbase, başka bir satın alma, oldukça büyük, bu hafta yaptı. Cryptocurrency değişimi için 100 milyon dolar earn.com satın aldı. Earn.com ücretli bir e-posta ve sosyal medya ağı. Uygulama, kullanıcıların Bitcoin olarak ödenir. Earn.com, Balaji Srinivasan, CEO'SU ve kurucusu Coinbase (Şef Teknoloji Memuru) CTO yapıldı.

CTSH (Nasdaq:) Fortune 500 şirketi Haberdar Hint sigorta şirketlerinden oluşan bir konsorsiyum ile veri paylaşımını kolaylaştıracak blockchain bir çözüm geliştirmek için işbirliği yaptı. Bu veri ihlalleri, kara para aklama ve dolandırıcılık riskini önleyecek. Sigorta şirketleri de blockchain teknolojisi tutmak daha iyi kayıt olun ki müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, süreç verimliliğini artırmak, ve dönüş zamanı hızlandırmak mümkün olacak.

Diğer yandan, IBM Marsh L. L. C ile sigorta ilk ticari blockchain kanıt üretmek için işbirliği yapmaktadır.

Şimdi, büyük cryptocurrencies ile ilgili hikayeler ziyaret edelim:
 
 
(BTC)Bitcoin

Uluslararası Para Fonu Christine Lagarde, kafa, Bitcoin ve diğer dijital varlıkları dünya mali sistemi daha güvenli hale getirebileceğini söyledi. Bir blog yazısı, Bitcoin kullanan işletmeler geleneksel bankalar ile birlikte olabilecek bir söz var. Yatırımcılar Bitcoin kabulü hakkında konuşurken Crypto şüpheciler genellikle eğlenceli olun. Bitcoin normal eğitimle ilk belirtileri “diyerek Reddit üzerinde bir yazı kendi ülkelerinde Bitcoin kabul hikayelerin resimlerini paylaşmak crypto meraklıları arasında bir mücadele başlattı. Kesinlikle o resimleri bakmaya değer. Bitcoin yasadışı amaçlar için kullanılan genellikle şüpheciler tarafından yapılan başka bir değişkeni var. Bağımsız Demokrasiler Savunma Vakfı tarafından yayınlanan bir rapora esmek var. Dolaşımda Bitcoins %1'den az yasadışı amaçlar için kullanılan rapor iddia ediyor.
 
 

Adl Bizim

 
Para Bitcoin. Fiyat olarak grafik gösterir, Bitcoin Para (SERMAYE) ile başlayan yükselen sonra bir test güçlü destek 630. SİNYAL histogram da olumlu bir okuma var. Bu nedenle, daha fazla miting için BCHUSD çifti bekliyoruz. Cryptocurrency çifti için bir sonraki önemli direnç sadece 870 almaktadır.

Yükseliş kazanmak için BCHUSD çifti uzun pozisyon açmak için aşağı fiyat hesaplardan kullanabiliriz. 765 yakın uzun pozisyon açmak için 720 aşağıda kaybını durdurmak amacıyla bir fırsat olur diye düşünüyoruz. 850 yakınlarından uzun pozisyon sulandırarak, kar kitap yapardık.

 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Dash. Dash, anonim, özel para, bizim seçim varlığa ticaret cryptocurrency pazar için iki sebep. İlki, DASHUSD çifti sadece 430 seviyelerde güçlü bir direnç var. İkinci olarak, RSI göstergesi 50 okuma üzerindedir. Bu DASHUSD çifti boğa iştahı gösterir. Bu nedenle, mevcut yükseliş devamı bekleyebiliriz.

Yükseliş kar, bir hafta süreyle geçerli olan opsiyon, yatırım düşünüyoruz. Dash 350 crypto piyasada dolar esnaf bir ticaret kurmayı tercih ediyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: