Kasırga Keskin Artış Q3 Kaybı AIG Hali Maliyetleri

 
Kasırgalar, Harvey, Irma ve Maria ABD sigorta üzerinde 120 milyar dolar büyük bir fatura bıraktı. Yine de, büyük oyuncular analistlerin yendi, üçüncü çeyrekte kar açıkladı. Ancak, (NASDAQ: AIG) Amerikan Uluslararası Grubu ile böyle değildi. Küresel sigortacı Eylül çeyreğinde net zarar için bir salıncak rapor, aynı dönemine geçen yıl net kar ile karşılaştırıldığında. Net kaybı analistlerin tahminlerinden çok daha kötü oldu. Yedekler ve kişisel sigorta bölümü zayıf performans için yapılan bir ayarlama olarak, $60.06 Pazartesi günü kapalı, daha önümüzdeki günlerde düşüş olan AIG, stok tahmin ediyoruz.

AIG hisse başına 1.74 milyar dolar net kaybı, ya $1.91, Temmuz-kasırgalar ile ilgili olan 3 milyar dolar 2017 Eylül çeyreğinde, esas olarak bir ön tahrik-vergi felaket zarar bildirdi. Analistler, Thomson Reuters anketine hisse başına $1 net zarar çağrısında bulundu. Yıl-dönem önce, şirketin 462 milyon $veya hisse başına $0.42 kar bildirdi.

Üçüncü çeyrekte faaliyet zararı hisse başına $1.22 oldu. Bu bir önceki yılın aynı döneminde hisse başına $1.01 işletme karı ile karşılaştırır. Ama 2.15 milyar $faaliyet giderleri %15,3 düşüş için, üç aylık kaybı çok daha yüksek olabilirdi.

Ticari Sigorta segmentinde yazılan Net primlerin %13 5,4 milyar $düştü. Kalan düşüş üçüncü çeyrekte de stratejik portföy eylemleri devam yürütme kaynaklanmıştır düşüş gösterirken yaklaşık %4'ünü tasfiye nedeniyle oldu.

Çeyreğinde, kayıp oranı 91,1 puan 168.4 yükseldi. Kasırgalar Harvey ve Irma ile ilgili kayıplar yaklaşık 65.6 puan vardı. Ancak, harcama oranı 1.5 puan 27 azaldı. Kombine oranı üçte bir önceki yılın aynı dönemine 89.6 çekici bir artış sonunda 195.4 oldu.

Sorumluluk ve Mali Hatları bölümü 257 milyon dolar vergi öncesi faaliyet zararı, önceki yılın aynı döneminde ise 948 milyon dolar vergi öncesi faaliyet geliri ile karşılaştırıldığında gönderildi. Mülkiyet ve Özel Riskler birimi 2.605 milyar dolara ulaştı, vergi öncesi faaliyet zararı, geçen yıl 263 milyon dolar olduğunu bildirdi.

Tüketici Sigorta bölümü 3Q16 milyar 1.228 $%18 pre-Q3 2017 yılında 1.01 milyar dolar vergi faaliyet gelirleri, bir düşüş kaydedildi. Bu bölüm altında, Bireysel Emeklilik ve Grup Emeklilik birimlerinin sırasıyla 249 milyon 718 milyon dolar vergi öncesi faaliyet geliri bildirdi. Ancak, Kişisel Sigorta biriminin 71 milyon dolarlık vergi öncesi faaliyet zararı, önceki yılın aynı döneminde ise 148 milyon dolar vergi öncesi faaliyet karı ile karşılaştırıldığında kaydedildi.

Ticari Sigorta bölümünün kötü performansı nedeniyle, AIG yanı sıra önceki yıllarda yazılı politikalar ayarlamak için 836 milyon $oldu. Böylece, kayıp, kayıp karşılığındaki artış için bir salıncak temelinde ve Ticari Sigorta bölümünün kötü performansı, AIG hisselerini kısa vadede düşüş kalmasını tahmin ediyoruz.

Fiyat grafiği 61.50 de hissesi için ağır direnç gösterir. Ayrıca, birikim/dağıtım göstergesi, hisse senedi azalan üçgenin destek üssü kırık olsa düşüş olur. Böylece, hisse senedi kısa pozisyon almak daha akıllıca olur.

Kar koymak bir seçeneği stok muhtemel düşüş arasında yatırım yapabiliriz. 29 Kasım yaklaşık $60'a yakın bir grev fiyat ve Seçenek son kullanma tarihi ticaret için ideal olacaktır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: