Temsilciler Japonyanın Evi Kripto Yönetmeliği Pass

 

Geçen ay görülen muazzam mitingin ardından, cryptocurrency pazar hafif bir düzeltme yaşıyor. (BTC) Bitcoin hızla 1000 fazla para, daha önce bu bir hafta ile 8 bin seviyelerinde ticareti kayıp yere bir bölümünü kurtarma, son yedi gün ve 24 saat içinde %15 ve %8 düşüş, sırasıyla temsil eden önce düştü. Aynı şekilde, (ETH) Ethereum Son 24 saat içinde $249.25 ticaret için %7,5 kaybetti. Büyük altcoins arasında (MİOTA) IOTA Son 24 saat içinde $0.4425 ticaret için %10 kaybetti. Aynı şekilde, (BNB) Binance Para $30.45 ticaret için %6.7 kaybetti. Diğer altcoins olan ticaret ile büyük günlük kayıp vardır Ripple (XRP-$0.4194, -8.4%), Yıldız (XLM-$0.1263, -8.8%), Cardano (ADA-$13 ppg, -8.3%), Bitcoin Para ($399.38, -10.4%), Litecoin (LTC-$105.50, -8.1%), Tron (TRX-$0.0341, -9.7%) ve EOS (EOS-$74 ' lük, -11.2%).

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Komisyon Brezilya'da Bitcoin ve diğer kripto var düzenleyen

Vekiller Meclisi Brezilya Devlet Başkanı ülkedeki cryptocurrency ilgili kural bakmak için bir komisyon kurulması talimatı verildi. Milletvekilleri Meclisi, Brezilya ve dört yılda bir seçilen devlet temsilcilerinden oluşur Ulusal Kongresi federal yasama organizasyon ve alt evi. Odası, sağlık, konut, eğitim ve ulaşım gibi ekonomik ve sosyal alanlar için öneriler onayladığı ve tartışmalar.

İki gün önce, Temsilciler Meclisi Başkan Yardımcısı Rodrigo Maia, Başkan Brezilya'da Bitcoin (BTC) ve diğer cryptocurrencies düzenlemek isteyen 2303/2015 fatura, önerileri sunmak için özel bir komisyon kurulması çağrısında bulundu. Komisyon 34 üyesi usulü Ev Kurallarına uygun olarak yapılacaktır. Federal Milletvekili Aureo Ribeiro cryptocurrency kuralı ile ilgili iki ventures verilen bu bildiri de vurgular.

Geçen hafta, Kripto ve (ABCB) Blockchain Brezilyalı Derneği Fernando Furlan, Başkan, Başsavcı, Brezilya ve Mali Faaliyetlerini Kontrol kurulu, İç Gelir Servisi, Merkez Bankası'nın İşyerleri ve diğer yetkililerin temsilcileri ile bir konferans vardı.

 

Japonya'da yeni bill kripto ile ilgili iş izlemek için

Temsilciler Japon Evi crypto ilgili iş nezaret ulusal yasa değişiklikleri de beraberinde getiren yeni bir yasa tasarısını onayladı. Tasarı, (MALİYE'YE), Japonya Finansal Hizmetler Ajansı tarafından hazırlanan ve bu yılın Mart ayı ortasında Evi tarafından onaylanmış, Meclis toplantı Evinde bir çoğunluk tarafından kabul edildi.

Bill Fonları ve Finansal Araçlar ve borsa Yasası çözüm crypto varlıkları yöneten iki ulusal yasalar için iki değişiklik: Kanun yapmayı hedefliyor. Bu tasarının geçirilmesi ile, değişiklikler 2020 Nisan ayında etkili olması bekleniyor.

Japonya finansal araçlar ve ödeme hizmetleri yasalar için önerilen değişiklikler cryptocurrency Yönetmelik daha sıkı kullanıcı güvenliği teşvik etmek için, daha verimli crypto türevleri ticaret nezaret, bu alışverişi kesmek gibi sanayi tehditleri etkisiz hale getirmek ve yaygın olarak yeni bir varlık sınıfı için daha açık bir düzenleyici platformu kurmak için bir girişim yapacak.

Tasarıda ayrıca legalizes terim “kripto varlıklar” için cryptocurrencies, hangi daha önce belirtildiği gibi “sanal para.”

Ayrıca, tasarıda ayrıca kripto marj ticareti için 4x 2x arasında ilk depozito için sunulan kaldıraç sınırlar.

 

Özel sektör girişimleri

Ernst & Young açık kaynak kodlu bir yazılım olarak GitHub Akşama Ethereum yük

Dört büyük denetim firmalarından Ernst & Young (EY), bir, açık kaynak kodlu bir yazılım aracı ve özel hareketleri GitHub üzerinde Mayıs ayının son gününde yüklü (ETH) Akşama Ethereum kendi Kanunu yaptı. Gerekli bilgileri içeren readme dosyası, GitHub depo indirebilirsiniz tartışılan yazılım rolünü açıklar.

“Akşama standart ARAÇ-20 ve ARAÇ-721 simgeleri tam gizlilik ile Ethereum bu blockchain üzerinde işlem yapılmasını sağlar, Akıllı sözleşmeler ve microservices bir dizi, ve ZoKrates bu zk-snark seti, bütünleştirir.”

Aynı readme dosyası, EY halk blockchains kucaklayan bir hızlanma arzusu içinde çalışma yayımladı. Bunlara karşın, serbest “değil amaçlanan için bir üretim hazır uygulama, ve biz bunu tavsiye etmiyoruz, o seni kullanmak gibi.”

Alternatif olarak, kağıt uyarıyor: “Bu bir deneysel çözüm ve hala aktif olarak geliştirilmiştir.”

Nisan ayında, EY aynı zamanda Blockchain Çözümleyicisi ve sıfır bilgi geçirmez bir protokol iki yeni blockchain araçlar: güncelleştirilmiş bir sürümünü yayınladı.

Kripto toplum, devlet kurumları çok cryptocurrency işlemlerde gizlilik ve anonimlik sağlamak, karıştırıcılar, geldiğinde çok öfkeliydi.

Siber güvenlik uzmanı ve cryptocurrency meraklısı John McAfee söyledi: “Bitcoin karıştırıcılar şimdi olmak hedeflenmiş. Yavaş yavaş bir suç olarak kabul ediliyor anonimlik kendisi. Kelime ‘Gizlilik’ yakında Ceza Niyet ifade eder.’”

Öte yandan, Vitalik Buterin, Ethereum kurucularından, eter Mikser tabanlı zincir akıllı sözleşme, üzerinde notu göre işbirliği geliştirme platformu HackMD oluşturmada önerdi.

 

Raiffeisenbank kurumsal blockchain bir platform oluşturur.

(RBI) Avusturyalı Raiffeisen Bank International'ın iştiraki olan Raiffeisenbank, Rus şube kurumsal blockchain bir platform inşa etti. Platform insan müdahalesi olmadan kurumsal müşteriler tarafından yerleşim kolaylaştırarak ana şirketlerine hizmet vermektedir. Özellikle, yazılım mechanizes alıcı ve satıcı arasında, yerleşim prosedürleri kaynağı ve aynı zamanda mali yönetim için araçlar sağlar.

Aslında Askona Hayat Grubu, uyku ürünleri üreticisi emriyle Raiffeisenbank tarafından oluşturulan, blockchain güç platformu şimdi bankanın kurumsal müşterilere sunuluyor.

Raiffeisenbank var blockchain aracı %40'tan fazla işçilik maliyetleri düşürmek için, hem de insan hatası sıfıra riskleri azaltmak için kurumun etkin Askona Hayat Grubu Evgeniy Kirillov, yatırım yöneticisi, iddia.

Daha önce, Raiffeisenbank Rus Hükümeti ile işbirliği vardı-devi Gazprom kontrollü petrol blockchain üzerinde bir banka teminatı dağıtacak Neft.

Raiffeisen Bank International, son zamanlarda R3 konsorsiyum kurumsal blockchain Marco Polo platformu üzerine inşa blockchain ticaret platformu davası başlatmıştı. Platformun önde gelen müşteriler gibi BNP Paribas, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, ve ING gibi büyük küresel bankacılık kurumları vardır.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: