2018 8 Lider Cryptocurrency Hikayeler Ağustos

Cryptocurrency Bitcoin piyasası 5000 $altına düşebilir artan bir endişe ile kaymaya devam ediyor. Özellikle, birkaç altcoins 8-9 ay düşük seviyesine yakın işlem görüyor. Bu düşüş aynı zamanda fiyat manipülasyonu uygulamaları açığa Wall Street Journal raporu kaynaklanmıştı. JP Morgan CEO'SU tarafından cryptocurrencies eleştiren sert bir açıklama düşmesine yol açtı. Bu yazıda bu detaylara göz atalım.

JPMorgan Chase CEO'SU Jamie Dimon cryptocurrencies bilinen bir eleştirmen. Aspen Enstitüsü'nün 25 yıllık Yaz Kutlama Gala konuşurken, CEO o kripto simgeleri kaloriferi fırsatı kaçırmamış. Bu cryptocurrency hangi bir ilgi vardı Bir “aldatmaca” olduğunu, ancak cryptos olan blockchain – temel teknoloji takdir ettiğini Dimon söyledi. Sadece fiat ödeme uygulamaları önemli aksaklıklara neden olduğunu belirtti. Özellikle, Dimon Bitcoin “2017 Eylül ayında bir sahtekarlık” olarak nitelendirdi.

Wall Street Journal tarafından yayınlanan bir rapor cryptocurrency sektöründe oluyor fiyat manipülasyonu büyük miktarda sunar. Haber gazeteye göre, birkaç “pompa ve dökümü gruplar” bu yılın ilk yarısında 825 milyon doların üzerinde işlem hacmi yarattı. Araştırma sırasında, 121 kripto para birimleri ile bağlantılı 175 farklı fiyat arma planları olduğunu ayrıca, rapora dikkat çekiyor.

Son iki ay içinde Bitcoin işlem hacmi dramatik bir artış olduğunu LedgerX, düzenlenmiş Bitcoin vadeli döviz belirtti. Exchange Temmuz ayında 50 milyon dolarlık işlem hacmi yaptı. Ayrıca, platformu da Aralık ayında süresi dolan 15.000 $grev çağrısı tarihindeki en büyük ticaret yürütüldü. Geçen ay, platformu da Bitcoin satın almak için bir tesis başlattı.

Dünya çapında ATM ile ilgili bilgi toplayan Coinatmradar, bir portal Bitcoin ATM sayısı 982 adet olduğunu ortaya koymuştur. Özellikle, 8 Bitcoin Atm'ler her gün yüklenir. Litecoin 1738 Atm'ler ile ikinci pozisyon alır. 814 birimleri ile 1121 birimleri, Bitcoin Nakit, 424 adet, 63 adet ile Monero ile Tire, 44 adet ve 39 birimleri ile Dogecoin ile Zcash ile Ethereum izler.

 

(BTC)Bitcoin

Bitcoin başta uyuşturucu kaçakçıları ve para aklayıcılar tarafından kullanılan Cryptocurrency şüpheciler her zaman iddia. Ancak, (DEA), ABD Uyuşturucu ile mücadele Ajansı tarafından yapılan açıklamada bu argüman bozmuş oldu. -Zincir Bitcoin işlemlerinin %10'u sadece suç için hesap Lilita Infante, DEA özel ajan söyledi. Ayrıca, neredeyse %90'ı ABD hükümeti karanlık web Ağı sökülmüş, İpek Yolu olarak ne zaman 2013 yılında düşüş göstermiştir. Kolluk kolayca blockchain verileri izlemek ve kullanıcılar tanımlayabilecek Infante De belirtti. Bu Monero ve ZCash gibi gizlilik odaklı cryptos durumunda, likidite çok küçük. Yani, Infante göre, NARKOTİK hakkinda çok fazla bundan rahatsız olmaz. Daha fazla bilgi edinin.

 

Ethereum Klasik (VB)

Ethereum Klasik geçmişte genel düşüş eğilimi meydan olmuştur. Ethereum, Cardano, IOTA ve Tron azalan ederken, cryptocurrency 20 dolara ulaşması yaklaşık %15 yükseldi. Bu cryptocurrency birkaç ay arasında 20 $15 ile ilişkili bir dizi olmuştur. Bu fiyat artışı ile, para ve piyasa değerine göre en büyük 10 kripto olmak IOTA devrildi. Bu cryptocurrency Coinbase bu ay sonuna kadar listede olacak. Ayrıca, komisyon serbest aracı firma Robinhood zaten ticaret platformu için cryptocurrency ekledi. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Litecoin. Litecoin işlem yakınlarındaki 62, hangisi teknik olarak önemli bir destek seviyesi. Stokastik osilatör ayı diliminde. Bu nedenle, cryptocurrency kadar kısa vadeli hareket etmek için bekliyoruz.

Yükseliş kazanmak için, 62 yakınlarındaki uzun pozisyon açmak için, 56 altına zarar Durdur emri ile planlıyoruz. Kitap kar 92 seviyesine hedefliyoruz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ethereum. Ethereum ticarete yakın çok haftalık destek seviyesi 380. Ayrıca, RSI göstergesi aşırı satım bölgesinde bulunmaktadır. Bu nedenle, ETHUSD çifti boğa bir geri dönüş bekliyoruz.

Yaklaşan boğa ters faydalanmak için, güvenilir ikili broker biri tarafından sunulan bir arama seçeneği yatırım yapmayı planlıyoruz. Seçeneği ETHUSD çifti cryptocurrency piyasada 380 dolar yakın esnaf ne zaman almış olabilir.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: