Aussie Güçlendirir Güçlü Yapı Onayları Verileri

 
Ağustos (RBA) Avustralya Rezerv Bankası tarafından 2 ilan indirimlerinin Japonya gibi diğer büyük ekonomik güçleri para birimlerine karşı Aussie zayıflamış. Bu AUDJPY 78.61 bir yüksek 76 düşük üç hafta içinde azaldı. Aussie konut sektöründeki Avustralya'nın sürekli büyüme nedeniyle bir kez daha güçlendirecek ancak, inanıyoruz. Öte yandan, Japon ekonomisinin toparlanma herhangi bir sağlam kanıt olmadığı sürece mücadeleye devam ediyor. İronik olarak, Japon yeninin güvenli liman cazibesini de büyük ölçüde büyüme kısıtlayıcı. Bu makalede, AUDJPY çifti kısa bizim nedenlerini vadeli boğa görünümü anlatılır.

Japonya'da işsizlik oranı düşük yıl 21 civarındadır. Ancak, bu hikayenin sadece bir yönünü anlatıyor. Sağlıklı bir ekonomide, işsizlik oranındaki düşüş her zaman perakende fiyatlarda makul bir artış eşlik eder. Bu Japonya öyle değil. -O-y y olarak, perakende satışlar %0.2 ile Temmuz ayında düşmüştür. Analistler %0.1 bir düşüş bekliyorduk. Perakende satış verileri uzlaşma daha iyi olduğu gibi Eğer durumun iyileştirilmesi ise, görünüyor. Ancak, perakende satış herhangi bir büyüme kaydedildi, sadece bir düşüş değil unutulmamalıdır. Ayrıca, sorunun ciddiyetini bu satışlarda düşüş üst üste beşinci ay olduğu anlaşılacaktır.

Benzer şekilde, Temmuz ayında hane halkı harcamaları %0.5-H a y y olarak gerçekleşmiştir. Ayrıca düşüş üst üste beşinci ay oldu. Analistler, tüketici harcamaları %0,9 azalma bekliyorduk. Ev harcamaları %2.2 Haziran ayında düştü.

Avustralya ilgilendirdiği kadarıyla-o-m m olarak, Temmuz ayında inşaat onayları Temmuz ayında muazzam 11.3% ' lik bir büyüme kaydetti. Analistler büyüme önceki aya göre sabit kalması tahmin edildi. AUDJPY çifti daha önümüzdeki günlerde daha da güçlendirecek bu bilgilerin ışığında, inanıyoruz.

AUDJPY çifti tarihi grafik 76.50 güçlü desteği ortaya koymaktadır. RSI göstergesi boğa topraklarına deldi. Teknik olarak bu nedenle, AUDJPY çifti daha da yükselmesi bekleniyor. Bir tüccar 77 yakınlarındaki AUDJPY çifti uzun pozisyon almalıdır. Dikkatli olursak, kayıp durdurma emri 76 altında yer almalıdır. Ticaret için kar 79 yakınlarındaki alınabilir.

Tek dokunuş opsiyonu uygun bir ikili komisyoncu portal Olası yükseliş kazanmak için satın alınabilir. AUDJPY opsiyonu sözleşmesinin kullanım fiyatı 79 veya daha düşük olmalıdır. Ayrıca, yaklaşık dört haftalık bir süre sözleşme süresi için izin verilmelidir.

İlginizi Çekebilir: