29 Jan Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri 2018

Hack dijital cüzdan en karlı yasadışı faaliyet gibi görünüyor. Akıllı korsanlara ev konforunda milyonlarca dolar kazanmanın en kolay yolunu tutun olmaz. Çalıntı paraları bir değişim için hemen yönlendirilir sürece, izleme ve adalet için hacker getirmek oldukça zor olacaktır. Çok iyi Perşembe günü Coincheck, Japonya merkezli düzensiz crypto değişimi açıkça ortaya koyduğu 533 milyon $crypto coin hack olayı ile ortaya çıkabilir. Coincheck Perşembe günü erken saatlerde Para Çekme, para yatırma ve ticaret askıya alındı. Değişimi (VİDEO) paraları, daha milyon 400 Mt kayıp $çok daha yüksek 500 milyon dolar değerinde NEM kaybettiğini söylentiler vardı.2014 yılında Gox. Bu konuda daha sonra Koichi Wakata Yoshihiro, Coincheck Borsası Başkanı ve Yusuke Otsuka, COO, 23.30 JST düzenlenen bir basın toplantısı ile doğrulandı. Daha fazla bilgi edinin.

Belli ki, kripto döviz piyasasında olumsuz haberlere tepki gösterdi, Bitcoin, Dalgalanma ve Ethereum $10,185, 1.06 $ve $978, sırasıyla en düşük düştü. Ancak, tüm paraları hafta sonu geri dönmüş. Hack olayı ile ilgili daha fazla haber çıkıyor gibi gaza dönüşür büyük kripto paraları bekliyoruz.

 

Bitcoin

Weiss Derecelendirme banka ve sigorta endüstrileri için derecelendirme ABD merkezli bağımsız bir firmadır. Şu anda 55.000 kurumları ve yatırımları kapsar. Böyle Moody's, Fitch ve diğer derecelendirme kuruluşlarının aksine, ve S&P, Weiss oranları kurumlarından ödeme her türlü kabul etmiyor. Derecelendirme kuruluşu, son zamanlarda herhangi bir derecelendirme kuruluşu tarafından türünün notu derecelendirme Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için, ilk sorun olacağını duyurmuştu. Reytingler geçen hafta serbest bırakıldı ve kripto meraklıları hayal kırıklığına sebep Weiss Bitcoin için sadece C+ notu verdi. Ethereum B daha iyi bir derece ile seyretti ise, Dalgalanma daha burada C. Okumak çok kötü bir reyting aldı, ve burada.

 

Ethereum

Weiss Derecelendirme kuruluşu Ethereum için B notu verdi. O 1000 $psikolojik seviyesinin üzerinde kripto para tutar, para kesmek olaya rağmen. Ethereum ağda (merkezi olmayan uygulama) DApps sayısı artmaya devam ettikçe, paranın daha fazla takdir etmesi bekleniyor. Ethereum karşılaştığı en önemli sorunlardan biri, ölçülebilirlik oldu. Yine de, Ethereum ağ Bitcoin ağının saniyede 20 kadar hareketleri, altı kat fazla olduğunu, hala, saniyede Vize ağ tarafından işlenen 24.000 işlemlere göre oldukça düşük olduğunu algılayamaz. Ethereum var Sharding yol haritası kapsamında neredeyse tamamlanmış olan bu konuda, Ethereum olan Vitalik Buterin, geliştirici Cuma günü açıkladı. Daha fazla bilgi edinin.

 

Ripple

İki hafta önce, Ripple ödeme ağını imzalamak için ikincisi için Sevmiyorum ile bir anlaşma imzaladı. Geçen hafta, 8 Şirket, halka açık bir New Jersey-telekomünikasyon sağlayıcı tabanlı ve MercuryFX, sağlam bir sunan döviz kurları indirimli, bir Ripple xRapid platformu test etmek için anlaşmaya imza attılar. Her ikisi de 8 ve MercuryFX her yıl milyonlarca işlem yüzlerce işlemek. XRapid platformu kurumlara erişim ve müşterilerine likidite sağlama maliyet tasarrufu sağlar. İki tane daha inandırıcı kullanım durumları ekleme rağmen, Ripple para grafikte zayıf kalır. Şu anda 1.15 dolar ticaret olduğunu. Daha fazla bilgi edinin.

 

NEO

(NEO) NEO Çin'in ilk açık kaynak blok Zinciri Ağı. Kullanıcılar, kayıt için, ticaret ve eskiden Antshares olarak bilinen NEO blok zinciri, varlıkların çok tip dolaşmaya mümkün olacak. Özellikle, akıllı sözleşmeler, C#, Java gibi programlama dilleri ana akım kullanılarak geliştirilebilir. Ethereum olduğu gibi ayrı bir dil öğrenmeye gerek yoktur. Ayrıca, NEO network saniyede 1000 işlem işleyebilir. (NeoVM) NEO Evrensel Hafif Sanal Makine kesinlik, tutarlılık ve ölçülebilirlik yüksek derecede sunmaktadır. Ayrıca istihdam dBFT uzlaşma mekanizması nedeniyle sabit-çatal kanıtıdır. Teorik olarak, ağ anti-kuantum şifreleme mekanizması, NeoQS olarak bilinen, temel olarak hack kanıtıdır. Bu nedenle, kripto uzmanları, bu ağ, gerçek dünyada kullanmak durumunda büyük bir artış bekliyorlar. Madalyonun 198 dolar yüksek isabet sonra kısa vadeli bir düzeltme yaşadı ve şu anda $136 gelenek olduğunu. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Litecoin. Litecoin bir ihtimaldir bir boğa bayrak deseni grafiği, aşağıda gösterildiği gibi. Stokastik göstergesi de aşırı satım bölgesinde yükselen. Böylece, LTCUSD çifti yakında bir yükseliş başlamasını bekliyoruz.

Beklenti dayanarak, 180 yakınındaki long pozisyon açılması düşünüyoruz. İleri 250 $yakın çıkmak için düşeriz. Riski en aza indirmek için, 120 aşağıda bir kayıp durdurma siparişi vereceğiz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ripple. İki anlaşma imzalanmasına rağmen geçen hafta, Ripple para kalır zayıf. MACD histogram negatif okuma da XRPUSD çifti bearishness doğruluyor. Böylece, sayaç kısa kalması daha akıllıca olur.

Daha derin bir düşüş opsiyonu yatırım yaparak kazanç kendimize pozisyon olabilir. Sözleşme bir hafta için geçerli olmalıdır ve Ripple para $1.25 yakın büyük kripto para borsaları herhangi bir işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: