Güçlü Alman Fabrika Siparişleri Euro Boğa Dön

 
Yaklaşık üç ay boyunca boğa kaldıktan sonra, Euro erken Eylül ayında düşüş başladı. Ekonominin iyileştirilmesi ve ECB parasal uyarıcı azaltmak için bekleniyor olmasına rağmen, yine de, para G10 para birimleri karşısında geriledi. Düşüş Mario Draghi, ECB Başkanı, güçlenen Euro ile ilgili endişeler dile getirdi tetiklenir edildi. Düşüş Katalan referandum ve yeri daha sonra aldığı şiddetli protesto arkasında devam etti. Aksine, Fed ve Trump vergi reform planının beklenmedik Şahin tutumu Greenback boğa döndü. Yine de, önümüzdeki hafta içinde, aşağıda nedenlerle EUR / USD paritesi yukarı yönlü bir ralli nedeniyle bekliyoruz.

Geçen Cuma günü, Almanya (Destatis) Federal İstatistik Dairesi, Ağustos ayında Fabrika Siparişleri-o-%3,6 m m artış, uzak analistler tarafından beklenen %0.7 artış yukarıdaki bildirdi. Geçen ay, Fabrika Siparişleri %0.4 azaldı.

Başka bir yerde Avrupa'da, Fransa Merkez Bankası Ağustos ayında 4,5 milyar Euro daraldı cari hesap açığı, milyar 5.80 Temmuz ayında €ve €5.40 milyar açığı analistlerin beklentisi daha iyi. Mal ticaret açığı, Ağustos ayında 3 milyar avro daralmış, €5.30 milyar Temmuz ayında gelen. Diğer taraftan, hizmetler fazlası 0,8 milyar avro büyüdü, 0,1 milyar€. Özellikle, uyum olmadan, finansal işlemler dengesi 2 milyar Euro bir fazlalık haline döndü Ağustos ayında bir önceki aya €17.4 milyar cari açık.

Katalan referandumu olumsuz etkisi zaten ultra gibi solma-milliyetçi partiler büyük bir destek tabanına sahip. Aksine, Almanya'da bir koalisyon hükümeti kurulması, daha sonra bu hafta haberleri Euro önemli ölçüde artıracağını.

ABD Emek İstatistik Bürosu, Eylül ayında Tarım Dışı İstihdam içinde 33.000 bir düşüş bildirdi. 2010 eylül ayından bu yana ilk düşüş oldu. Bu rakamlar aynı zamanda özel sektör iş büyüme-ay 90 bir çizgi kırdı. Düşüş kasırga Harvey ve Irma nedeniyle oldu. Yine de, analistler Eylül ayında 82,000 işleri bir ek bekliyordu. Ağustos ayında, özel sektörün ekonomik durumu gözden geçirilmiş 169,000 bir iş ekledi.

Merkez Bankası önümüzdeki aylarda faiz artırımı sıklığı yavaşlatabilir Fed yetkililerinin son konuşmaları gösteren BK Varlık Yönetimi Kathy Lien, Müdürü söyledi. ABD doları bir ralli olasılığı artar. Böylece, ekonomik veriler ve siyasi gelişmeler EUR / USD paritesi kısa vadeli bir ralli iyilik.

EUR / USD paritesi 1.1670 önemli bir destek seviyesi yakınlarında işlem görüyor. Ayrıca, olumlu bir sapma da fiyat YÖNÜ göstergesi arasında görülür. Böylece, EUR / USD paritesi yukarı yönlü bir dönüş bekleyebilirsiniz. Çifti için bir sonraki önemli direnç 1.1910 almaktadır.

1.1700 yakınlarındaki EUR / USD paritesi uzun bir pozisyon açmak, 1.1610 içinde aşağıda kaybını durdurmak amacıyla başlar. Eğer parite beklendiği gibi hareket ederse, o zaman 1.1910 yakın ticaret çıkıp gideceğiz.

Ayrıca, yükseliş kazanmak için bir arama seçeneği tercih edebiliriz. 17 Ekim ayına kadar aktif olmaya devam eden bir arama seçeneği, güvenilir ikili broker biri alınacak. Seçeneği EUR / USD paritesi 1.1670 yakın esnaf ne zaman alınacak.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: