Chesapeake Kredi Hattı Saklama bırakır

 
Petrol ve dünya çapında ÇIK) doğal gaz üreticisi Chesapeake Energy Corp hisse fiyatı 34.44% $5: 18 Salı günü yükseldi. Hisse fiyat artışı için ana nedeni kredi ile şirket tarafından güvenli bir kredi anlaşması değişiklik oldu. Nasıl Chesapeake Enerji iş etki eder? Bu sorgu için mantıklı bir cevap bir tüccar hisse fiyatı egemen eğilim anlamalarını sağlayacak.

Salı günü, şirketin 4 milyar dolarlık bir kredi hattı için engelsiz erişim için petrol ve doğal gaz varlıklarının emlak ile türev sözleşmeler ve neredeyse 90% sözü verdi. Varlıkların söylerken ve en az 500 milyon dolarlık bir likidite korumak için kabul ederek, şirketin 2017 Haziran ayına kadar kredi ile borçlanma tabanının yeniden değerlendirme ertelendi. Kredi ile sözleşmesini 2019 yılına kadar geçerlidir. Yakın geçmişte, kredi ile 3.5 milyar dolar yaklaşık 12 şirketlerinin kredi hattı kesmek zorunda.

Yerinde yapılan değişiklikle, şirket uygun bir alıcı 2016 için 1 milyar 500 milyon dolar (hedef) varlıklarını satarak konsantre olabilir. Bu mali 2015 yılı satış dördüncü bildirilen 700 milyon dolarlık varlık çeyrek ek olarak. Doğal gaz ve sıvı gaz üretiminin %74 ve %11 katkı. Petrol Chesapeake Enerji toplam üretimin %15 katkı sağlar.

Citigroup satın almak için Chesapeake 2017 ve 2018 yüksek verim notlarını yükseltti. Ayrıca, bir önceki yıla oranla %57 daha az olan 1.8 milyar $1.3 milyar dolar seviyesinde, mali 2016 muhafazakar sermaye harcamaları rehberlik yatırımcılar için çok daha cazip. Şirket ayrıca varil başına çit fiyatı olarak varil başına $40 $47.79 de stabilize petrol fiyatı yararlanması bekleniyor.

Şirket 2016 Ocak ayında tercih edilen hisse senedi temettü askıya alınacağını duyurdu. Bu geçen Temmuz ayında kamuoyuna hisse senedi temettü askıya alınmasına ek olarak. Tercih edilen hisse senedi temettü kesintileri kaydetmek sırasıyla 250 milyon $yılda 170 milyon dolar olur. 2016 mali yılında, şirketin %10 ve sırasıyla %15 kira işletim giderleri ve G&giderlerinde bir düşüş bekliyor. ABD'NİN en büyük ikinci doğal gaz üreticisi %15, geçen Eylül ayında iş gücü azaltılmakta vardır. Böylece, temelde, enerji şirketin hisse fiyatı kısa vadede bir boğa önyargı ile menzil bağlı kalması bekleniyor.

Grafik gösterir gibi, teknik olarak, hisse senedi 1.64 seviyelerinde destek almaya devam ediyor. Yükseliş için hemen direnç 8'de. Hareketli ortalama 50 gün hisse senedi için destek vermeye devam ediyor. Benzer şekilde, RSI göstergesi yukarı doğru çekti ve okuma 50 bitti. Bu tezgahın genel boğa iştahı gösterir.

Böylece, tek dokunuş opsiyonu sözleşmesi bir ikili seçenekleri tüccar için en iyi öneri olacaktır. Sözleşmenin fesih tarihi Mayıs ayının ikinci hafta içinde olmalıdır. Ayrıca, alt 8 $veya hedef seviyesi kesinlikle ticari başarı olasılığı artacaktır.

İlginizi Çekebilir: