Hasta Nakli İçin Uber Sağlık Ve Blockchain Firma Ortağı

 

Cryptocurrency pazar (BTC) Bitcoin artık önemli bir direnç seviyesi haline olan 13,252, yukarıdaki aşamadı sonra düzeltme moduna Son 24 saat içinde girmiştir. Kar rezervasyon da son 24 saat içinde $11,984 ticaret 7,8'ini kaybeden Bitcoin, zayıflık nedeni olabilir. (ETH) Ethereum $286.22 ticaret için 300 dolar psikolojik seviyesinin altında kırık, son bir gün içinde %8.6 düşüş gösterdi. Aynı şekilde, (XRP) Ripple $0.3620 ticaret için %8.7 kaybetti. Aslında, piyasa değeri ile ilk 20 cryptos hiçbiri olumlu topraklarında gelenek vardır. Oldukça 24 saat içinde kaybetmiş olan diğer büyük altcoins $94.22 (TRX – $0.0317, -7%) (ADA – $0.0717, karma parkurda 6,8%) (EOS – $5.21, -11.7%) (SERMAYE – $383.64, -8.9%) Bitcoin Nakit (LTC – $106.46, -11.1%) Litecoin, EOS, (BNB – $31.29, -3.7%) Binance Para, Cardano (XLM – $0.0955, -5.4%) Yıldız, TRON ve Monero (XMR – %6.1 vardır ).

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Avrupa Blockchain Başkanlığı, İtalya, Çek tarafından paylaşılacak ve İsveç

Avrupa Blockchain ortaklığı Başkanı post İtalya, Çek Cumhuriyeti ve İsveç ile birlikte paylaşılacaktır. Başkan sonrası bir yıl için, Temmuz 2019 2020 Temmuz tarihleri arasında. Karar Brüksel'de Avrupa Blockchain Ortaklık toplantısında alındı.

Marco Bellezza, Hukuk Müşaviri Bakan Di Mayıs iletişim ve dijital yenilik ve Koordinatör İtalyan Heyeti AB Blockchain Ortaklık, yorumladı Başkan yazı şöyle: “İtalyan Başkanlığı AB Blockchain ortaklık bir ilk bildirim faaliyeti yürütülen bu ön dürtü Bakanı Della Mayıs, bir görünüm vermek, İtalya bir liderlik rolü Avrupa projelerine Blockchain. Bu da AB içindeki işbirliğinin güçlendirilmesi, vatandaşların ve işletmelerin yararına bu teknoloji bilgisi ve kullanımı teşvik etmek için eşsiz bir fırsat.”

Geçen Eylül ayında, İtalya katıldı Avrupa Blockchain Ortaklık, hangi teşvik ederek Avrupa Komisyonu beş ay önce bir “aracı için işbirliği arasında Üye ülkelerin deneyimlerini ve uzmanlık teknik ve yasal alanları ve hazırlamak için lansman AB çapında [blockchain] uygulamalar arasında Dijital Tek Pazar için yararı olan kamu ve özel sektör.”

Şubat ayında, Temsilciler İtalyan Evi gibi blockchain gibi (DLTs) dağıtılmış muhasebe teknolojileri tanımlayan bir fatura temizledi. Blockchain teknolojisi online oy güvenilir olun ki o zaman, Movimento 5 Stelle Partisi, İtalya'da İtalyan Parlamentosu Maria Laura Mantovani, bir üyesi olduğunu belirtti.

 

Güvenli Liman odaklanan çatallı Varlıklar Tasarısı bir kez daha masaya almaktadır

ABD Kongre üyesi Tom Buğday bir kez mükellefler için Güvenli Liman üzerinde duruluyor Çatallı Varlıklar faturasını masaya vardır. Kayıtta belirtilen tarihe göre, yeniden fatura varyant 3 Temmuz'da masaya olmuş başlattı. 2018 yılında, Buğday sabit çatallı blockchains tutulan özellikleri hakkında vergi mevzuatı basitleştirecek bir yol olarak Çatallı Varlıklar bill önerdi.

Sabit bir çatal başlatan bir blockchain ikiye böler, bir tanesi farklı özellikleri yeni bir yön alarak, bir diğeri ise orijinal antlaşma yönünde aşağıdaki ile. Yeni blockchain ve özgün blockchain arasında hiçbir uyumluluk olacak. Bu yüzden, yeni blockchain özgün zincirinde yer aldığını işlemleri tanımayacaktır.

Buğday sözde cryptocurrency ve blockchain ile ilgili yasa ile ilgili karmaşıklığı azaltarak BİZE blockchain kabul teşvik Tasarısı masaya yatırıldı. Buğday vardır belirtildiği gibi, “vergi mükellefleri için tek uygun zaman hukuk Kanunu açık.”

Özellikle, Güvenli Liman faturası sabit çatallı bir blockchain üzerinde duran varlıklara ilişkin vergi yok etmeye yönelik değildir. Aksine, bill doğru vergi yükümlülüklerini hesaplanırken sabit bir çatal bilgi vermek istemeyen yatırımcılar için güvenli bir liman sunmak niyetinde.

 

Özel sektör girişimleri

Çözmek.Hasta için Uber Sağlık bakımı ile işbirliği transit

Çözmek.Sağlık odaklı bakım, blockchain bir başlangıç, hasta nakli için Uber Sağlık ile işbirliği yaptı. Uber Sağlık ulaşım tesisi Çözmek dahil edilecektir.Kişisel bakım sağlık koordinasyon ve yönetim uygulama Bakım.Cüzdan. Uygulamayı kullanarak, hastaların 1996 Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası uygun Uber Sağlık bir yolculuk, düzeltmek mümkün olacak.

Ayrıca, hasta Bakım kullanabilecektir.Cüzdan hizmeti için ödeme ve aile üyeleri, sigortacılar, işverenler ve diğer ilgili kişilerle masrafları paylaşır.

İlgili ortaklık, Uber Sağlık baş Dan Trigub söyledi: “Her yıl yaklaşık 3.6 milyon Amerikalı Bayan kendi tıbbi randevuları nedeniyle bir eksikliği güvenilir taşımacılık ile maliyet cevapsız birincil bakım randevuları tahmini BİZE$150 milyar yıllık. Uber Sağlık, ulaşım her zaman bakım için bir engel olmadığından emin olmak için yollar arıyoruz.”

 

LG Tatlı Cüzdan için bir uygulama gönderir

Güney Kore'nin LG yapılmamış olan bir Marka başvurusu için onun “Tatlı Cüzdan” için Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi (OFFİCE) Temmuz 2. Bu belgelerin gösteren marka olan talep hizmetleri ile ilgili işlem ve İskan tesisleri, mobil bankacılık, ve “ödeme uygulama yazılımı için cep telefonları,” diğerleri arasında. Tatlı aslında şirket tarafından 2011 yılında başlatılan küçük bir buzdolabı markası var. Başarı sonrasında, şirket aynı marka adı altında birçok akıllı telefonlar başlattı.

Marka Samsung ile rekabet için LG tarafından bir girişim olarak kabul edilebilir. Mayıs ayında, Samsung bütçe cep telefonu ile şifre ve blockchain özellikleri, cryptocurrency cüzdan dahil olmak üzere, başlatmayı planlıyor bildiriliyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: