Türevleri İçin dijital Varlık, BALIK Gözü Akıllı Sözleşmeler Programı.

 

Son ralli sonra, cryptocurrency piyasanın düzeyde pekiştirmek için çalışıyor. Oluyor kar bir rezervasyon var, ama sağlıklı bir fiyat düzeltmesi gibi görünüyor. (BTC) Bitcoin, $parkuru, 5 bin 250 seviyelerinde kaya gibi sağlam kalmak, Son 24 saat içinde %1,5'lik bir kazanç ile devam ediyor. Ancak, (ETH) Ethereum $174.50 ticaret için %2.2 kaybetti. Aynı şekilde, diğer altcoins Son 24 saat içinde 5 %0.5 ila% kaybetti. Bu ve TRON (TRX-$0.0286, -3.9%)-0.1239$, standı ile 1,3% (XLM)-86.74$, -1,5%-$0.3503, -0.51% Ripple (XRP), EOS (EOS-$5.70, %-1,5), Litecoin (LTC), Yıldız içerir. 0,35% Son 24 saat içinde $0.0863 de ticaret kazanmıştır Cardano (ADA), bir istisna olarak kalır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Temsilciler ABD Evi Token Taksonomi Hareket tabloları

ABD Temsilciler Meclisi iki kez aslında menkul kıymet olarak sınıflandırılan gelen cryptos ekarte etmek için bir tasarı olan Token Taksonomi Yasası sundu. (D) (R) anlattıkları Warren Davidson ve Darren Soto, geçen Aralık ayında tasarıyı masaya olanlar vardı. İkisi de 1934 1933 Menkul Kıymetler Yasası ve Menkul Kıymetler Yasası çok cryptos Menkul Kıymetler gibi ayırt edici olmayacak değiştirilmiştir olmak istiyorum.

Ayrıca, tasarının son sürümü 2018'de sunulan bir farklılık bekleniyor. Son sürümü (FTC) Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu (CFTC) ve Federal Ticaret Komisyonu sınırlarını belirleyecek. İlginçtir, bill, aynı zamanda sıkı kurallar atmak, örneğin, New York zahmetli BitLicense için bu devralma güçler ya da önleyici tedbirler yer alacak.

Yasa aynı zamanda, BİZİM blockchain sektöründeki şirketler ve politika yapıcılar için yasal güvence tanıtmak gibi sorun karmaşık, çelişkili hükümet politikaları ve yasal kararlar açıklamaktır. Basın açıklaması hem de Avrupa ve Çin'de dijital kıymet borsaları artan önem ve blockchain sektörü vurgular ve Hareket ABD dünya pazarında rekabetçi kalmasını sağlamak için gerekli olduğunu savunuyor.

Cumhuriyet Soto dedi, “o zaman için Amerika Birleşik Devletleri için hızlandırmaya ve kurşun blockchain teknolojisi,” önce ekleme, Sonra“ay kamu giriş, bizim Token Taksonomi Hareket ve Sayısal Taksonomi Hareket ekleyin kritik tanımı ve yargı kesinlik oluşturmak için güçlü bir dijital varlık pazar Amerika Birleşik Devletleri. Bu yenilik Teşvik ve finansal ... yatırımcı olmak müşterileri korurken, ABD ekonomisi için sanal para birimlerinin potansiyel maksimize etmek için önemli bir adımdır.”

 

Litvanya yasa değiştirerek crypto işletmeleri yasallaştırmak için

Finans Cumhuriyeti Litvanya Bakanlığı anayasa değişikliğiyle, ülkedeki kripto işletmeleri yasallaştırmak istiyor. Yasayı değiştirme kararı Bakanlık blockchain alanında faaliyet gösteren firmaları, cryptocurrency değişim (İCOs), cüzdan operatörleri, ve ayrıca ilk para teklifleri de dahil olmak üzere daha fazla yasal kesinlik getirmek istediği için yapıldı.

Yetki sözde sektördeki yasal yükümlülüklerin hayata geçirilmesi ve tüketici hakları, makaleler Devletleri iyi bir seviyede sağlayarak, kara para aklama ve terör finansmanı karşı etkili bir hukuk garanti etmek istiyor. İlgili firmaların Kayıt Merkezi yetkili kurum olması kayıtlı olması gerektiğini kripto-en son değişiklikleri önermek.

Firmalar (FCİS) Mali Suç Soruşturma Hizmeti için yüksek hacimli finansal ilişkileri anlatan ve kesinlikle Biliyor müşterilerinizin (BİLGİ) kanunlara uymak dahil, Para Aklama ve Terör Finansmanı Yasası, uygulamak zorunda kalacaktır.

 

Özel girişimlerin

MUFG MUFG madeni Para, yerli bir cryptocurrency başlatmak için

(MUFG) Mitsubishi UFJ Finans Grubu, 2019 yılında, gerçek dünyada kullanımı için yerel bir cryptocurrency, MUFG Para, başlatmayı planlıyor. Şifre tanıtmak için şirketin niyeti yakın zamanda dünyanın beşinci büyük Bankası Başkanı başkanlığını devraldı kim Kanetsugu Mike tarafından açıklandı. Japon Banka holding ve finansal hizmetler şirketi ilk Japon Bankası olmak blockchain teknolojisine dayalı bir yen saptanmış stablecoin başlatmak için dışarı dönecek. Yerli kripto yen 1:1 olarak saptanmış olacaktır.

Kripto olağanüstü işlevleri sunmak için yapılandırılmış ediliyor. MUFG istemcileri otomatik olarak hesaplarına ilgili mobil uygulaması indirerek stablecoin için fiat mevduat alışverişi yapmak mümkün olacak.

Yaklaşık 1500 şirket çalışanları parçası 2017 yılından beri MUFG Para test almış.

Başkan test süresi ve gerçek dünya dağıtımı bu yıl arasında gerekli süre açıklığa kavuşturmak değil. Banka istediği kullanıcıların “için kullanımları para için ödemeler yerleri gibi restoranlar, mağazalar ve diğer mağazalar” ve “transfer para hesapları diğer katılımcılar.”

 

Dijital Varlık BALIK ile el katıldı

Dağıtılmış muhasebe teknolojisi (BURADA) sağlayıcı Dijital Varlık Uluslararası Swap ve (BALIK) Türevleri Derneği ile türev ticareti için akıllı sözleşmeler dağıtımını kolaylaştıran yeni bir sistem oluşturmak için Ortaklık.

Ortaklık türevleri daha iyi otomasyon dil yapılanma Dijital Varlık özel akıllı Sözleşmesi ile yönetim ticaret izni olan standardizasyon teşvik uyumlu teknik çözümler geliştirme merkezleri.

Özellikle, her iki taraf (CDM) BALIK, Ortak Etki alanı Modelinin uygulanmasında yardımcı olacak bir açık kaynak referans kodu bir kütüphane inşa etmek için işbirliği yapacak. CDM sağlayan bir türev işlem süresi boyunca ticari faaliyetlerin tek, genel dijital illüstrasyon ile pazar paylaşırız türevleri bu kalibrasyon bir araçtır.

Yaklaşan açık kaynak, referans kodu kütüphane yardımcı programcılar, dağıtımını BALIK CDM bir sistem için ticaret ve yönetme türevleri ile Dijital Varlık akıllı sözleşme dili, “DAML.”

Referans kodu kütüphane olacak güya yardımcı kodlayıcıları için “açıkça inşa yaşam olayları ile bir makine çalıştırılabilir şartname” ek için izin BALIK CDM tamamen asimile ile DAML.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: