2018 9 Lider Cryptocurrency Hikayeleri Nisan

Geçen Perşembe, Hindistan Merkez Bankası, ülkede Hindistan'ın bankalar ve diğer finans kurumları emretti, cryptocurrencies ilgili kurumlarla iş yapmayı. Pazar ertesi gün düştü, ama geri keskin bir hafta sonu gidiyordu. RBI cryptocurrencies yatırım Hindistan vatandaşları kontrol etmek için neredeyse imkansız olduğunu birçok yatırımcı inanıyorum. Japonya'da, hackerlar Ocak ayında (VİDEO) 533 milyon dolarlık NEM paralar kaybeden Coincheck, Japon exchange, online broker Monex tarafından 33 milyon dolarlık bir devralma önerisini kabul etti. Satın alınması sonrasında, Coincheck CEO'SU Koichiro Wada ve COO Yusuke Otsuka istifa ve Monex CEO'SU Toshihiko Katsuya yerini alacak. Bu cryptocommunity ikinci çeyreğinde yükseliş eğilimi bir dönüş için umut ederken, ABD hane kripto varlıkları nedeniyle sermaye kazancı vergisi tahmini 25 milyar $kendi tahmini gibi Fundstrat Tom Lee büyük bir satış bekliyor kapalı. Cryptospecialists ve piyasa uzmanları tahminlerini verirken, Soros Fon Yönetimi cryptocurrency ticaret içine girişim planlıyor. Özellikle, yatırım firmasının George Soros, baş, bir kez Bitcoin ‘balon’ olduğunu ve hiçbir içsel değere sahip olduğunu ifade etmişti.

Şimdi, en önemli paraları bu hafta ile ilgili en iyi hikaye bakalım:

 

Bitcoin (BTC): Bitcoin devam tutmak yakınlarındaki $7,000 rağmen, bir dizi olumsuz haber çevreleyen. Londra merkezli yatırım araştırma şirketi Capital Economics analistleri Bitcoin aylarda azalan bir yolda geleneksel para birimlerine göre değer yoksun olarak kalmaya devam edeceğini düşünüyor. Analistler kötümser görüşlerini vermekten meşgul iken, kripto borsaları yeni tesisler yayıyoruz meşgul. Önümüzdeki ay içinde Bitcoin çatal çekilmesi destekleyecek Coinbase, örneğin açıkladı. Temiz çatal ile oluşturulan altcoins ticaret destek sunacak değil fakat alışverişi yapıldı. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

Ethereum (ETH): Şili'nin Ulusal Enerji Komisyonu kurdu blockchain amaçlı bir pilot proje için destek doğruluk, şeffaflık ve güvenlik ile ilgili veriler, ülkenin enerji sektörü. Şili Latin Amerika'da blockchain projelere ön koşucu biridir. İlk aşamada, ulusal grid kapasitesi, konut enerji üreten tesisler, ortalama piyasa fiyatları ve diğer konularla ilgili tüm verileri blockchain için kaydedilecektir. Ethereum ile geçen hafta crypto göre o zaman şu anda ERC20 simgesi olan Tron Justin Güneş, kurucusu (TRX), tartışmalara yol açtı. Tron geçen hafta testnet başarıyla başlattı ve Mayıs sonundan önce mainnet başlatmayı planlıyor. Justin Güneş aşağıdaki mesajı gönderdi ve Vitalik Buterin, Ethereum yaratıcısı tarafından yapılmadı.

“10000TPS vs 25TPS

Yüksek ücret vs sıfır ücret

Hayır Coinburn vs tutarlı Coinburn

Sağlamlık vs Java

Eski vs güçlü genişletebilme.

1 milyar dolar geliştiriciler hiçbir plan vs ödülleri

100 milyon kullanıcı vs. küçük numara”.

Buterin diğer cryptocurrencies beyaz kağıt kopyalar iddia eden kısımlarını içeren Tron beyaz kağıt, onu hatırlatan alaycı bir yazı ile yanıt verdi.

“(Klavye daha verimli Ctrl+C + Ctrl+V çok daha yüksek yeni içerik yazma) daha iyi beyaz kağıt yazma yeteneği”

Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

Ripple (XRP): başka bir büyük tanıma Ripple, Elma var tercih için kullanmak W3C İnterledger için Ödeme Talep API için Ödeme Apple Safari tarayıcı. Özellikle, (XRP) Ripple (W3C) World Wide Web Konsorsiyumu eş başkanı. Ayrıca, XRP interledger işlemi için kullanılabilir ucuz likidite var. Bu nedenle, Apple yakında dolaylı olarak Dalgalanma kullanarak başlayabiliriz. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

Bitcoin. Bitcoin (BTC) ise muhalif kalıp yukarıda 6.600. Bu seviyelerde, tüm satış siparişlerini hızla emilir ve cryptocurrency geri sıçrar. Teknik olarak çift dip desen de grafikte görülmektedir. Stokastik osilatörü aşırı satım bölgesinde bulunmaktadır. Bu nedenle, bir geri sıçrama bekleniyor.

Yükseliş kazanmak için 6,900 yakın BTCUSD çifti uzun pozisyon açmayı planlıyoruz. Uzun pozisyonlar açılması durumunda, zarar Durdur emri 6.600 yerleştirilir. Sonra Bitcoin için kitap kar 7,500 seviyesine ulaşmasını bekleyeceğiz.
 

 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Litecoin. Litecoin (LTC), hangi tarafından oluşturulan bir çatal Bitcoin blockchain, bizim seçim varlığa ticaret ikili pazar. Litecoin Bitcoin hareketi gibi, Litecoin uzun de gitmeyi tercih ediyoruz. Benzer Bitcoin, Litecoin ayrıca grafikte çift dip oluşturdu. Osilatör hareketli ortalama da sıfır okuma geçti. Bu nedenle, bir miting yakında başlamasını bekliyoruz.

Yaklaşan ralli kazanmak için, bir hafta süreyle geçerli olan opsiyonu elde etmek için planlıyoruz. Seçeneği satın aldı, yalnızca Litecoin $110 yakınlarındaki cryptocurrency piyasasında işlem yapmaktadır.

 

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: