Morgan Stanley 12 Çeyrek Sonra İlk Kazanç Bayan Onların Raporları

 

Banka 12 çeyrek kazanç yener bir dizi sona erdi, kazanç küresel mali krizden bu yana düşüş gün sonrası en büyük tek yolu üzerine yerleştirerek hayal kırıklığı yaratan dördüncü çeyrek sonuçları ilan ettikten sonra (31 MS) Morgan Stanley hisseleri 4. 5% dün $42.53 yakından yapmaktan kaçındı. Hissesi günlük kazanç tarihinde gördüğü en kötü düşüş %9 hayal kırıklığı yaratan İlk Çeyrek sonuçları yazdıktan sonra kaybolunca da 22 Nisan 2009'da bildirildi. Geçen yıl, hisse senedi fiyatı %24 bir erozyon gördü.

 

Ana iş bölünmeleri iyi gerçekleştirmek için başarısız

Tahterevalli marketler bir bedel Morgan Stanley'nin dördüncü çeyrek gelir ve kar üzerine aldı. Banka analistleri hem üst hem de alt çizgi beklentilerini cevapsız. New York merkezli bankanın 8.548 milyar $4Q18 gelirleri, aynı dönemine geçen yıl 5 milyar $9.50 %10 düşüş yaşandı. Zack analistler 9.44 milyar dolar gelir sonrası için finansal kurum bekliyordu.

31 Aralık 2018 çeyrek, Morgan Stanley hisse başına 1.361 milyar $veya 80 sent kazanç gönderildi, bir önceki yılın aynı döneminde hisse başına 962 milyon $veya $0.26 olarak gerçekleşti. Gelir vergisi hüküm keskin 300 milyon dolara düştü, geçen yıl 1.81 milyar$. Bu bankanın hisse başına 4Q18 kazanç-o-207% y y artış yazılan sağladı. Yine de, hisse başına $1.0 analistler’ Konsensüs tahmininin altında olduğunu.

Ticaret ve danışmanlık bölünmeler oluşan Segment akıllı, bankanın kurumsal menkul iş, kayıtlı 4.08 milyar dolar vergi geliri, 500 milyon 4.33 milyar dolarlık tahminlerinin altında neredeyse $. Hisse senedi alım satım gelirin 1,9 milyar dolar neredeyse sabit kalırken özellikle sabit getirili işlem gelirleri %30 milyon 564 $düştü. Yatırım bankacılığı gelirleri %4 y o y 1.488 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Bankanın Varlık Yönetimi Bölümü 4.14 milyar dolar gelir, önceki yılın aynı döneminde ise %6 aşağı bildirdi. Ekonomistler 4,45 milyar $tahmini gelir bekliyordu.

Milyon 656.7 $-o-y yatırım Yönetimi Bölümü, bankanın küçük bir bölümü, %7 y büyüme üreten 684 milyon dolarlık bir gelir ile analistlerin tahminlerini aştı, karşı bir tahmin.

31 Aralık 2018 itibariyle, Morgan Stanley Common Equity Tier 1 ve Tier 1 sermaye oranlarının yaklaşık 16.8 ve %18.1%, sırasıyla. Şirket Yönetim Kurulu hisse başına $0.30 üç aylık temettü, 15 Şubat 2019 ödenecek onayladı.

Yorumda sonuçları, James Gorman, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'SU, şunları söyledi: “Biz 2018 Yılında elde edilen rekor gelir ve kazanç ve büyüme üzerinde her biri bizim iş kolunda rağmen zorlu dördüncü çeyrek. Yüksek yıllık getiri kurtardık, bizim işletmeler yatırım yapmaya devam ederken %11 ve %13.5 ROTCE bir ROE üreten. Küresel çevre belirsiz kalırken, takımımızın güçlü ve iyi büyüme fırsatlarını takip etmek ve müşterilerimize hizmet konumlandırılmıştır.

Kazanç Bayan stok zayıf önümüzdeki günlerde devam etmesi bekleniyor.

Hisse senedi 50 günlük ortalamanın altında kırık olan tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, Chaikin para akım göstergesi negatif bölgede bulunuyor. Sonuç olarak, hisse senedi fiyatı daha da düşüş bekleniyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: