Kripto Gözetim Çalışması İçin ECB-Zincir Veri

 

Cryptocurrency pazar yeşil 12.000 $seviyesi civarında Bitcoin (BTC) gezinip ile ticaret devam ediyor. Bu yazı yazma zamanda, Bitcoin $11,942 ticaret olduğunu.89, önce yakın 0.6% kadar. Analistler tarafından Bitcoin güçlü rebound için verilen üç sebebi vardır. İlki, dünya genelinde Borsalar ABD-Çin Ticaret Savaşı nedeniyle yuvarlanan vardır. İkinci olarak, Bitcoin artık küresel belirsizliğe karşı bir engel olarak görülüyor. Üçüncü olarak, ABD tarafından döviz manipülatörü olarak belirlenmesinden Çin Çin Bankası açıkça zayıf bir yuan desteklemek için teşvik etti. Şaşırtıcı bir şekilde, (ETH) Ethereum $225.27 neredeyse düz kalmak, Son 24 saat içinde 0.1% bir düşüş temsil ediyor.

Son 24 saat içinde toplanmış olan diğer altcoins-$1.26, %0.3 Leo (LEO), (LTC-95.42$0,6%),-$6,75, %0.4 (EOS), (OKB-$3.54-1.1 336.76$% (SERMAYE) (XMR-$95.46, %5.1) Monero, Bitcoin Nakit (HT-$4.95, %0.8) Huobi ve OKB, %1,3) EOS vardır. (XLM-$0.0783, standı ile 1,3%)-0.0508$, -5.7% (XRP-0.3094, -1,1%) kırmızı Ripple, Cardano (ADA) ve Yıldız ticareti olan büyük altcoins bazıları. -$0.0216, -1.2% Tron (TRX),-$3.46, %4,5 (ATOM), Çizgi (DASH-$106.77, %0,5) Cosmos.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Bu FIU yalındır kendi kontrolü altında crypto değişim getirmek niyetinde

Güney Kore Mali Hizmetler Komisyonu tarafından denetlenen Mali İstihbarat Birimi (FIU), yalındır kendi kontrolü altında cryptocurrency değişim getirmek niyetini açıkladı. İş Kore mali istihbarat planları circumlocutorily cryptocurrency borsaları düzenleyen hakim, özel olarak uzak yerel bankalar için yönetsel öneriler sunarak hareket ettiğini belirtti.

Güney Kore'nin düzenleyici mekanizma içine cryptocurrency borsaları dahil, mali istihbarat yetkilisine göre, Güney Kore hükümeti (FATF) Mali Eylem Görev Gücü tarafından önerilen ilgili şifre değişimi lisansı bir çerçeve getirir. Bu sözde cryptocurrency esnaf açıklık artıracaktır.

Lee Tae-hoon, baş idaresi ve planlama FIU, bir kamu duruşma sırasında Ulusal Meclis Üyesinin ofisinde Seul, verilen şu ifade: “Eğer bir değişiklik için Harekete Raporlama ve Kullanım Bazı Finansal İşlem Bilgilerini, hangi yansıtır FATF, uluslararası standartları cryptocurrencies, geçiş, Ulusal Meclis, o olacak Olası önlemek için kara para aklama yoluyla cryptocurrencies.”

Lee daha ifade milletvekilleri vardı tepki olumlu kararının uzaklaşın “dolaylı Yönetmelik ile ticari bankaların doğrudan düzenleme.”

 

Özel sektör girişimleri

Samsung DApp kit başlattı – Jüpiter ve şifre cüzdan – Mars

Samsung, Güney Koreli tüketici elektroniği şirketi, blockchain ve merkezi olmayan uygulama (DApp) Yazılım Geliştirme Kiti ile ilgili iki yeni hizmet sunuyor. Şirket geçen ay DApp kiti tanıttı, hesap yönetimi, diğer soğuk cüzdanlar ve yedekleme, dijital imza kolaylaştırma ve ödeme, Samsung Deposunu ve destek için bile izin veren işaret.

Samsung dahil bir dijital analiz DApp adlı “Jüpiter” ve parola cüzdan “Mars” hangi kullanır QR koda Galaxy Yani ve en son sürüm Samsung akıllı telefonlar.

Jüpiter Microsoft Azure mimarisi TrustVerse tarafından oluşturulan fiyat tahmin ve analiz sistemi tabanlı yapay zeka kullanır. Bu DApp piyasa hareketleri geçmiş kayıtlarını inceleyerek, diğerleri arasında, (ETH) dijital varlıklar gibi Bitcoin (BTC) ve Eter gibi dalgalanma izlemek için kullanıcılar kolaylaştırır.

Tesis böylece önümüzdeki birkaç saat içinde trend crypto fiyatları hakkında bir tahmin sunmaktadır. Samsung'un müşterileri sözde blockchain token pazar ve cryptocurrency fiyatlar hakkında derinlemesine inceleme raporları almak mümkün olacak. Bir sonraki uygulama, Mars, kullanıcılar arası gerçekleştirmek için-QR kodu ile cryptocurrency transferler akran sağlar. Belge yayınlanan birlikte yayın aracı anlatılıyor şöyle: “Karmaşık Adres girişi olabilir Kaçınılması sadece tıklatarak bir QR Kodu ve bu nedenle, yazım hatası veya giren yanlış Adres olabilir kaçınılmalıdır.”

 

Standart Grafiğinin Banka ilk blockchain güçlü tedarik zinciri finans anlaşma tamamlar

Standart Chartered bank Londra'da başarıyla ilk blockchain onun güçlü tedarik zinciri finansman anlaşmasını tamamladı. Hareket Çin firması Linklogis finansman tedarik zinciri merkezi ile ortaklaşa gerçekleştirilen finansal kurum ortaya çıkardı. (Anlayış memorandumu) bir MoU Standard Chartered ve Linklogis arasında 2019 Şubat ayında imzalandı hatırlanacağı. Anlaşma Çin'in ekonomi ve yeniliklerin sürekli büyümesine yardım ederken bankanın tedarik zinciri görünürlük genişletmek sağlar.

Özellikle son anlaşma, Çin internet şirketi Tencent tarafından oluşturulan Linklogis platformu, WeQChain adlı kullandı. Platform tabanlı blockchain teknolojisi-Dijital Guangdong adlı girişim göre, Çin'in bir parçası olan satıcılar için kredi ile ilgili şeffaflık ve masrafları en aza indirir-geliştirir.

 

Muhtelif

ECB cryptocurrencies iyileştirilmesi çalışmalarına bakarak

Avrupa Merkez Bankası (ECB) var etmiş olan “merkez bankacılığı topluluk” iyileşecektir izleme hem de on - ve off-zincir cryptocurrency esnaf. Rapor hakkı “Anlayışı kripto-varlık fenomen, kendi riskleri ve ölçüm sorunları,” ECB iddia “kapanış verileri boşlukları ile ilişkili kripto-varlık” kalır büyük bir meydan okuma için finansal kurumlar ve izleme kuruluşları.

Ekonomiye cryptocurrencies tehditleri ve diğer etkisi uzak fırçalanmış edilemez, ECB cryptocurrencies nicel ve nitel çalışmalarını geliştirmek istiyor.

Dağıtılmış muhasebe teknoloji tabanlı cryptocurrencies şeffaflık gibi özelliklere sahip olsa bile, cryptocurrencies ile ilgili işlemlerin sistematik veri toplama hantal bir görev yapmak.

Bu özellikle zincir ilişkilerinde hem de off - ve kapsayan güvenilir ticaret bilgi eksikliği nedeniyle, cryptocurrency piyasası sadece çarpık bir görünüm sağlar.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: