Petrol Schlumberger ile Para kazanmak

 
Tarihi bir nükleer anlaşma, dünyanın büyük güçleri ile İran arasındaki müzakerelerin 12 yıl sonu olduğu gibi yapılıyor.

Bu ne demek, bu hikaye ve aşina olmayanlar için; önce imkansız şirketlerin İslami ülkede iş yapmak için giren İran, bir on yıl daha fazla uygulanan ekonomik yaptırımların doğasında var olan bir şey. Bunlar ortadan kaldırıldığında, (80 milyon kişi) Almanya büyüklüğünde bir pazara kapılarını açacaktır.

İran petrol ve gaz sektöründe dünyanın en büyük dördüncü. Mevcut en büyük gaz alanları, petrol rezervleri ve kanıtlanmıştır.

Ancak, anlaşmaya varılmış olan anlaşma, tüm bu çılgınlık biraz şey bir gecede olacak değil bu anlamda huylu olmalıdır. Şirket kullanılmayan bir pazara ayak koymak isteyebilirsiniz, ama bunu geliştirmek ve genişletmek zaman alır.

Petrol Piyasası üzerindeki etkisi İran zaten 1 milyondan fazla varil petrol pompalama gün, bir yerde yaptırımlar ile bile minimal olarak kabul edilmelidir. Petrol fiyatı 100 $/varil 50 $/varilin altına düşen, şimdi pazara açılacağını ekstra kapasite olmadan olduğunu sorun.

Kayıt toprakları ve onlar haklı ifadesine küresel büyüme 2016 yılında alacak diyerek üretim seviyeleri tutar, Petrol İhraç eden Ülkeler Teşkilatı () OPEC açıkladı.

(Uluslararası Para Fonu) IMF önde yavaş büyümeyi işaret ediyor ve ABD ' den cesaret kırıcı işaretler ne zaman görebiliriz böyle bir açıklama inanmak zor.

İran petrol ve doğal gaz potansiyelinin geri götürmek ve daha fazla yağ üretir önce gelen, önce altyapısını güncelleme gerekiyor. Şirket teknoloji küresel varlığı ve bir devlet olarak (NASDAQ:BP) Schlumberger bu pazara adım için mükemmel bir aday olduğunu.

Bu tür şirketler her zaman kullanılmayan piyasalara müdahale etmek, yani BP İran anlaşmadan düzenli petrol üreticileri daha fazla yararlanması gerektiğini benim açımdan ilk olanlardır.

Görüş teknik açıdan,/85 $paylaşımına uygun görünüyor ama çarpıcı bir fiyat için BP üzerinde hafta sonu ile arama seçenekleri satın almak için dolar veya bir ay son kullanma tarihi bekle ve 84 altında yüzmek, ve son kullanma tarihleri sunuluyor sizinle ticaret komisyoncu bağlı olarak istiyorum.

İlginizi Çekebilir: