Pound Düşüşler Olabilir Sonra Üçüncü Brexit Oy Kaybeder

 

Cuma günü, İngiltere Sterlini Asya oturumunda zikzak bir hareket vardı ama İNGİLTERE Başbakanı Theresa May bir kez daha Brexit planları lehine oy Parlamentosu ikna edemedi sonra geç Avrupa seansta düşüş başladı. Ayrıca Cuma günü yayınlanan birçok ekonomik raporlar vardı. Ancak, pazar Brexit oy üzerine odaklandı. 1.3045 açılış sonra, TL/USD 1.3002 bir düşük isabet, 1 2432 yüksek vurmak için geri önce. Ancak, döviz çifti birleştirmek edemedi ve tekrar 1.3030 günü sonlandırmadan önce 1.2978 düşük touch kaymıştır.

 

Mayıs Brexit anlaşma üçüncü kez aşağı oy verdi

Mecliste Cuma günü Brexit Çekilme Anlaşmasının sürümü aşağı bir tonda masaya-olabilir, ama çıkış planı yine Milletvekilleri tarafından oy düştü. Brexit için son tarih 12 Nisan ayına kadar ertelendi ise İngiliz milletvekilleri sadece varsayılan olarak var olan anlaşma bir senaryoyu önlemek için bir strateji mühendis için sol iki hafta var anlamına gelir. Kısa bir süre oylama sonrasında, Avrupa Konseyi Donald Tusk, Cumhurbaşkanı, AB, İngiltere çıkış değerlendirmek için 10 Nisan tarihinde AB acil bir konferans çağrısında bulundu.

Mayıs çıkış planları her hezimet büyüklüğü azalıyor olsa da üç kez derin polarize bir Parlamentoda oy vardı. Brexit fiyasko artan siyasi bir çıkmazın ortasında guruldama gibi Cuma son yenilgi gösterilen, 58 oy farkla.

İNGİLTERE medya raporlarına göre, Mayıs tekrar Meclise dördüncü bir oylama için AB çıkış faturası getirmesi bekleniyor. Downing Street dördüncü bir oy olasılığı hakkında bilgi vermek istemiyor, ama Muhafazakar Parti Başkanı Brandon Lewis BBC Radyo 4'ün Bugün programı hafta sonu bir konuşma fikrini indirim yapmadı.

Lewis Milletvekilleri ertelendi 12 Nisan Brexit son gün olacakmış gibi görünüyor gibi diğer seçenekleri bakmak gerekir. " dedi.

Lewis şunları söyledi: “Parlamento devam edecek bu süreç, Pazartesi günü ve biz ihtiyacımız bakmak tüm seçenekler.”

İki en önemli ekonomik bültenleri, cari hesap açığı ve GSYİH büyüme verileri Cuma günü yayınlandı.

İNGİLTERE Ulusal İstatistik bürosuna göre, cari açığın 2018 dördüncü çeyreğinde üçüncü çeyreğinde 30 milyar TL 23.7 milyar TL seviyesine yükselmiştir. Mark Carney, İngiltere Bankası Valisi, dedi büyük cari açık bırakır İngiltere bağlı “şefkat yabancılar.”

Yorumda açığı Ekonomisti Howard Archer, gelen EY ITEM Club, Danışmanlık, şöyle devam etti: “yükseltilmiş Bir eksikliktir bir potansiyel kaynak açığı için İNGİLTERE ekonomisi — özellikle eğer orada herhangi bir büyük kaybı yatırımcı güveninin İNGİLTERE için herhangi bir neden, en açık Brexit ilgilendiriyor.”

İNGİLTERE ekonomisi sadece 0,2 yüzde olarak q-o-q 2018 dördüncü çeyreğinde büyüdü ve ön tahmini değişmedi öte yandan, Ulusal İstatistik Ofisi bildirdi. Yayınlanan rakamlar, analistlerin beklentisi doğrultusunda.

Yumuşak GSYİH büyümesi, açığı genişledi ve Brexit belirsizlik pound düşüş kısa vadede devam etmesi bekleniyor.

Teknik olarak, USD/çifti resimdeki gibi inen bir kanal boyunca hareket ediyor. SİNYAL göstergesi de negatif bir okuma var. Sonuç olarak, döviz çifti kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: