Şirin Labs Blockchain Tabanlı Akıllı Telefon Gemiye

 

Crypto piyasası dün hafif bir toparlanma gördüm, ama ne yazık ki, uzun sürmedi. Pazar tekrar kırmızı bu sabah döndü. (BTC) Bitcoin $4,100 düzeyde ticaret, Salı günü 3650 dolar düşük kayıt sonra. Ancak, Bitcoin büyük bir trend değişimi için önemli olan $4.200, yukarıda kalmak için mücadele ediyor.

Son 24 saat içinde 3%-7% arasında kazandıktan sonra, büyük altcoins, Ripple (XRP), (ETH) Ethereum dahil olmak üzere çoğu (ADA) Tron (TRX), EOS (EOS), Yıldız (XLM) ve Cardano bugüne kadar yaklaşık %2 kaybetti. Şirin Laboratuvarları Token, son bir hafta, son 24 saat içinde %33 ve %27 %1.7 hakkında bugün kazanç dikkate değer kazanır. Şirket aşağıda anlatıldığı gibi ilk blockchain akıllı telefonlar nakliye bu hafta başlayacak. Bu kripto miting için nedenlerinden biridir.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

ABD'de E. coli salgını marul ile bir bağlantısı olduğu tespit edilmiştir. Bu tür olayların tekrarlanmasını önlemek için, (FDA) Gıda ve İlaç İdaresi daha iyi takip ve izleme yöntemleri, blockchain teknolojisinin kullanımı da dahil olmak üzere araştırmaktadır.

Devlet Kurumu Frank Yiannas, Walmart gıda güvenliği Başkan Yardımcısı, gıda ve veteriner Müdür Yardımcısı olarak bağlı olduğu FDA Komiseri Dr. Scott Gottlieb ortaya koydu. Yiannas Ajansı tarafından daha iyi takip için yeni araçlar getirmesi bekleniyor.

Blockchain teknolojisi tüm distribütörler etkileyecek battaniye uyarı vermek gerek kaçının hangi besin kaynaklı salgınlar, her zaman belirli bir distribütör veya tarım çiftliği tanımlamak mümkün olacağını Gottlieb edilmiştir.

Malezya Q1 2019 yılında (ICO) cryptocurrency için düzenlemeler ve İlk Para Teklifleri yürürlüğe koymayı planlıyor. Maliye Bakanı Lim Guan Eng (SC) ülkenin regülatör, Menkul Kıymetler Komisyonu, yeni kurallar takvimi hakkında kendisine bilgi verdiğini belirtti. Girmesi crypto kuralları olacak “bölümünün SC çabaları için bağış kolaylaştıracak alternatif yollar ve yeni yatırım varlık sınıfları.” Ülkeyi başladı sürecinin hazırlanması crypto ve ICO düzenlemelerde geç 2017.

Bu arada yetkililer, gerektiğinde gerekli önlemleri aldı. Mecliste konuşma yaparken cryptocurrencies sorunu hedefleyen firma, ülkenin Merkez Bankası, Bankanın Ülke Malezya ile bu tartışmak gerekir, Lım söyledi.

 

Özel sektör girişimleri

Takı üretici ve perakendeci tabanlı bilinen Kanada, Birks Grup, bir de ödeme olarak Bitcoin (BTC) kabul etmeye başladı. Hareketleri BitPay, ABD merkezli bir ödeme işlemcisi tarafından işlenen Birks ortaya çıkardı. Bir deneme olarak, 1879 yılında kurulan Birks, başlangıçta Kanada'da 30 showroom sekizinde Bitcoin kabul edecek. Özellikle, dükkanların yedi zaten Bitcoin ödeme alan ve Vancouver şirketin Graff ve Patek Philippe mağaza yakında grubumuza katılın “olacak.”

İsviçreli gıda üreticisi Gustav Gerig AG, 1923 yılında kurulan balık ürünleri takip etmek (ETH) blockchain bu Ethereum kullanmak için Avrupa'da ilk şirket oldu. Bu bağlamda, şirket Pacifical c ile ortaklık kurdu.v., müşteriler blockchain teknolojisini kullanarak tuna kökeni onaylamak için izin veren küresel tuna pazarlama şirketi.

Aralığında kutular yakında tüketiciler, Üretim tarihi, yakaladı oldu orkinos türü ve tekne gibi bilgileri bulmak için tarayabilir bir QR kodu içerir. Blockchain uygulaması Tayland tarafından Atato verilmiştir, blockchain servis sağlayıcı gelişen bir kurumsal düzeyde işbirliği ConsenSys, Ethereum kurucularından Joseph Lubin ait başlangıç uygulamaları dağıtılmış.

Bugünden itibaren, blockchain odaklı elektronik eşya üreticisi ŞİRİN Labs ilk blockchain ile çalışan akıllı telefon sevk edecek. 2018 yılının Kasım ayında FİNNEY akıllı telefon tabanlı blockchain sunmak-bir blockchain için (ICO) ilk para teklif-telefonu güç kaldırdı 157 milyon dolar 2017 Aralık ayında fon müzakere turu sonrasında, İsviçreli şirket bu yaz açıkladı.

FİNNEY telefon ayrıca soğuk depolama kripto bir cüzdan desteği ve, ŞİRİN OS OS) Android ve ŞİRİN açık kaynak işletim sistemi tabanlı güvenli şifreli iletişim sağlar. Akıllı telefon, 1000 $fiyatlı, ayrıca telefon tarafından desteklenen jeton ve para dönüştürmek için diğer kripto borsaları ziyaret ihtiyacını ortadan kaldıran (S) Token Dönüşüm bir Hizmet sunacak.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: