Boeing Marj Baskısı Endişelerini Zayıflık Sinyalleri

 
(31: BA) Boeing Şirketinin hisse senedi.. 15 $ ' dan Çarşamba günü kapalı. Bu 1 Kasım 2016 yılından bu yana yaklaşık %15 artış anlamına geliyor. Şirketin 23.898 milyar dolar gelir, hisse başına 2.194 milyar $veya $3,51 çekici olmayan mali 2016 üçüncü GAAP kazanç bildirdi. Gelir ve net gelir-y olarak y-o düşüktü. Ancak, hisse başına kazanç hisse başına 1 dolar farkla analistlerin tahminlerini aştı. Ayrıca, Boeing 2016 mali için Gelir ve kazanç tahminleri yükseltti. Bu stok bir miting tetikledi. Ancak, hisse senedi nedeniyle aşağıda verilen nedenlerle kısa süreli düşüş tahmin ediyoruz.

Hem Boeing ve Airbus 2016 için teslimatlar, sipariş ve bekleme listesi yayınladı. Boeing ve Airbus arkasında emir ve kapsamı içinde kaldığını rapor gösterir. Airbus 731 net emir var iken, Boeing 688 vardır. Airbus için 6,874 buna benzer şekilde, Boeing birikim 5,715 sadece. Özellikle, Airbus 2016 Aralık ayında İran'dan 98 uçak için Sipariş aldı.

Tek koridorlu uçak pazarında rekabet için Boeing tepkisi biraz geç olmuş olabilir Dublin Havayolu Ekonomisi Büyüme Sınır konferansta, Air Lease Corporation (ALC) Başkanı ve CEO'SU John Plueger belirtti.

(Kanada Kraliyet Bankası) RBC analistleri, aynı zamanda uçak üreticisi karşılaştığı sorunlar hakkında endişelerini dile getirdiler. Müşterilerine gönderdiği araştırma raporunda, RBC de McConnell, bir analist, Koz korumacı politikalara ve ticari marj basınç negatif şirketin üst satır ve alt satırında etkileyebilecek bahsetti.
Dow Jones Sanayi Ortalaması %10 son üç ayda elde etmesine karşın, Boeing hissesi yaklaşık %20 yükseldi. Yani, yukarıdaki gerçekler göz önüne alındığında, RBC “düşük performans” oylaması ile Boeing hisse senedine kapsama başlattı.

Benzer şekilde, Vetr de analist “tut” değerlendirmesi “satmak” rating hissesi döndürüldüğünü, hisse başına $150 hedef fiyat ile. Zack yatırım araştırma firması da “satmak”, önce “tut” derecesi stok notunu düşürdü. Böylece, esasen, hisse senedi kısa vadede ayı kalmasını bekleyebiliriz.

Stok 158.90 direnç karşı karşıya. 100 okuma vurduktan sonra, stokastik osilatör inmeye başladı. Boeing hisse senedi momentum kaybı yansıtır. Yani, bir tüccar hisse fiyatı daha da önümüzdeki günlerde düşüş bekleniyor.

Hisse senedinin tahmin edilen düşüş yararlanmak için, bir tüccar düşük veya aşağıda bir sözleşme satın alabilirsiniz. (Opsiyon eşdeğer) sözleşme hissesi $158 yukarıdaki Sermaye Piyasasında esnaf ne zaman satın alınmalıdır. Başarı olasılığını artırmak için, tüccar da Jan 26 ve 28 Ocak arasında son kullanma tarihi için bakmak gerekir.

İlginizi Çekebilir: