Yeni Tanıtılan Samsung Galaxy Yani Kripto Cüzdan Özellikleri

 

Cryptocurrency piyasa biraz boğa kalmaya devam ediyor. Bu boğa iştahı (BTC) Bitcoin ile geçen hafta yapılan yakın %10 kazanç elde edilir. Bitcoin Salı akşamı 4000 $seviyesinin altına düşmeden önce $4,081 bir yüksek isabet. Bu boğa iştahı için ana nedenlerinden biri Elon Musk, Tesla ve SpaceX kurucusu ve CEO'SU tarafından sunulan destek. Bitcoin yapısı övgüde bulunmakla birlikte, Misk de (ETH-$146.09) Ethereum hakkında birkaç kelime paylaştı.

Böyle (XRP-$0.3270) Ripple gibi diğer büyük altcoins (LTC-$50.73) Litecoin, EOS(EOS-$3.82),-$0.09036(XLM) (TRX-$0.02500) Tron, Yıldız, (IOTA-$0.3086) (ADA-$0.04701) Cardano ve IOTA geçen hafta %30 %10 ila kazanmıştır. Bu altcoins geçerli düzeyde pekiştirmek için çalışıyoruz.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Litvanya Merkez Bankası konumuna ilişkin cryptocurrencies güncellemeleri yayınlıyor

Ekim ayında ise 2017 eğer, Litvanya Merkez Bankası cryptocurrencies ve İCOs karşı resmi tutumunu yayınladı. Belge açıkça cryptos ödeme şekli olarak kullanılabilir nasıl ve ne zaman ile ilgili kurallar koydu. Rapor, aynı zamanda (SİD) mali piyasa katılımcıları tarafından cryptocurrencies uğraşan yatırım fonu kurmak için uyulması gereken koşulları açıkladı.

Merkez Bankası daha önceki kurallar onun için bir güncelleme yayınladı. Bankanın birincil konumu değişmeden duran en son belge ortaya koymaktadır. Ancak raporda, cryptocurrencies ilgili finansal Hizmet Faaliyetleri ayrı SİD ihtiyacını vurguluyor. FMPs bölümü dijital varlıklar ile ilgili faaliyetlerinde yer almak veya cryptocurrencies hizmetleri ile ilgili her türlü vermemelidir ayrıca, belge de söylüyor.

Ayrıca, değiştirilen kurallar cryptocurrencies şeklinde ödemeler almaktan FMPs engelleme, Merkez Bankası'nın tutumunu teyit ama üçüncü taraf servislerinin kullanımına izin verir. FMPs sadece fiat para ödeme almak anlamına gelir.

Özellikle, banka artık sanal varlıklar için ayrılmış fonların kurulmasına izin verir. Ancak, FMPs geriye sadece anapara ödeme taahhüdü faiz ile ya da dijital varlıklarını almaktan men ediyor. FMPs da cryptocurrencies dayalı kredi onaylama veya teminat olarak kabul etmesi yasaktır.

 

Wyoming crypto ve blockchain işletmeler için hedef aranan olmak

ABD'de, Wyoming Meclisi blockchain ile ilgili iki tasarı geçti. Belirteçlere ayırma ve uyum önerileri, her biri, 16 Ocak ve 8 Ocak, sırasıyla masaya yatırıldı. Bu belirteçlere ayırma fatura, sevk etmek gibi Evin Bill 185, legalizes depolama stokları blockchain “veya diğer güvenli, denetlenebilir veritabanları” biçiminde sertifika belirteçleri sağlar ve onlara aktarılan elektronik. Tasarının Temsilciler Kahverengi, Olsen, Lindholm, AVI, Zwonitzer, Batı ve Senatörler Driskill ve Rothfuss tarafından sponsor oldu. Tasarı bu yıl 1 Temmuz'da yürürlüğe girecek.

Uyum blockchain ile ilgili ikinci tasarı, hem Ev Tasarının 74 bahsedilen ilgili firmaların zorlu cryptos ilgili şüpheli ya da gölge iş uygulamaları nedeniyle FDIC-sigortalı bankacılık hizmetleri güvenli bulmak blockchain söz. Caitlin Uzun, Başkan Wyoming Blockchain Koalisyonu vardır, şöyle faturası olacaktır “oluşturmak özel amaçlı mevduat kurumlarının hizmet işletmeler.”

Uzun zamandır da yapılan aşağıdaki blog yazısı ile ilgili tasarı: “[...] bill sağlayan bir özel amaçlı emanetçi kurum olurdu yasaklanmış yapma kredileri, öyle olması gerekli korumak için %100 kendi yataklarında rezerv sağlar ve hizmetler için işletmeler, ve uyum ile ilgili federal yasalar.”

Tasarının 1 Ekim 2019 tarihinde yürürlüğe girecektir.

Özel sektör girişimleri

Samsung depolama ile şifreleme anahtarları için bir akıllı telefon bültenleri

Samsung resmen yeni duyurduğu Galaxy Yani özel cryptocurrency anahtarları için depolama sunacak doğruladı. En son akıllı telefon, San Francisco, Seul ve Londra'da başlatılan, Samsung Knox işlevi içerir.

Ayrıca, medya yayın belirtir: “Galaxy Yani inşa ile savunma sınıf Samsung Knox gibi güvenli depolama desteklenen donanım, hangi ev sizin özel anahtarlar için blockchain-etkin mobil hizmetler.”

Özellikle, Yani başlamadan önce, cryptocurrency cüzdan ve DApps destek söylentiler vardı.

 

Japonya Daiwa Securities blockchain deneme tamamlıyor

Japonya, Daiwa Securities Group, en büyük ikinci aracı (Menkul Kıymetler) firması post-ticaret işlem için blockchain tabanlı bir sistem yargılanması tamamlandı. Proje, adında “JPX Kanıtı Test için Kullanım Blockchain / BURADA Sermaye Piyasası Altyapısı,” bir ortak girişimin 26 kuruluşlar da dahil olmak üzere finans kuruluşları, teknoloji sağlayıcıları ve kurumsal yatırımcılar. İki aşamada tamamlanan pilot proje, blockchain teknolojisini kullanarak post verimliliği-ticaret süreci artırma amacına ulaşmıştır.

Yeni çözümler ve hizmetlerin sorunsuz gelişmesine izin verildiği sırada, blockchain sistemi kullanılarak tip şartname ve iş akışı süreçlerinin uygulanması operasyonel maliyetlerinin düşmesiyle sonuçlandı anlaşılmaktadır. Daiwa inanıyor “standardizasyon da önemli faydalar üretmek için yatırımcılar kimsin nihai yararlananlar.”

Resmi Duyuru Devletleri: “Biz Mayıs ihtiyacımız geliştirmek, yeni bir örgüt veya bir konsorsiyum olan tutar sorumluluk sistemi geliştirme ve yönetimi, bütçe yönetimi ve fon geliştirme. Daha fazla piyasa katılımcıları ile işbirliği çerçevesinde tartışır ve sırayla [...] eyleme bu kavramı koymak için fizibilite çalışması yapması için gidiyoruz.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: