Yunanistan (tür) sabittir.

 
Yunanistan sabittir. En azından Pazar günü bir maraton toplantıdan sonra duyguydu. Avro bölgesi liderleri erken saatlerine kadar pazartesi sabahı işe yaradı ve çok borçlu ülke için başka bir kurtarma paketini kabul etti.

Bu kez, Yunanistan ihtiyacı olan kurtarma değeri yaklaşık €80billion Euro, ve şimdi bile, üç gün sonra anlaşma, sermaye kontrolü hala yerli yerinde.

Bunun nedeni herhangi bir anlaşma veya anlaşma, bazı Avro bölgesi ülkelerinin parlamentolar yoluyla gönderilmesi gerekiyor ve bu zaman alıyor olmasından kaynaklanır. Ayrıca, (Avrupa Merkez Bankası), ECB (Acil Likidite Yardımı) henüz ELA artmadı. Yunan bankaları tatilde biraz daha kalmak zorunda olmadan.

ECB, Bay Draghi, Cumhurbaşkanı Bankası faiz oranı kararı ve basın toplantısı sahip olduğunda Perşembe günü ne olacağını görmek ilginç olacak. Gazeteciler ondan çıktıları görüşmeler ve ELA düzeyleri ile ilgili mümkün olduğunca çok bilgi bulmaya çalışacaktır.

Nedeniyle Yunan destan, diğer haber sadece döviz piyasası için yeterli “önemli değil” oldu. Gerçekte Amerika Birleşik Devletleri dışında oldukça kötü bültenleri vardı. Perakende Satışları son derece düşük bir düzeyde yayımlanan, ABD Haziran ayında tüketici harcamaları konusunda ihtiyatlı olduğunu gösteriyordu.

Tüketici harcamaları artırmadan, Federal Rezerv düşük zam yok olmasıdır. Eğer düşük harcama koşullar altında yürüyüş yapmak bile, sınırlı ve geçici olacak. Zaman içinde bu noktada, tüm tüccarlar kötü işler bir rapor ve bir zammı etme şansımız kalmadı mı gerekir.

Para tüccarları yaz ticaret koşullarını bir pazar haline getirdi oynaklık olarak devam eden Yunan hikaye için minnettar olabilir. Aralıkları daha küçük ve daha küçük alıyorsanız.

Geçen hafta pazar Yunan anlaşma ve Pazartesi günü imzalanan anlaşma, teslim edildiği zaman olacağını haber toplanma oldu, AVRO / agresif 1.12 alan tüm yol 1.10 altından satılır. Haber, AVRO / aslında hikaye satmak klasik bir alışverişti. Etrafında 1.14 bu noktada başlamalı tekrar sağlam bir destek olarak hareket etmek 1,10 alanı ve bir hareket bekliyorum.

Haftanın geri kalanı için piyasaların bu hafta ABD Federal Rezerv Bayan Yellen, Başkan göreceğiz, altı aylık bir tanıklık bu.

Diğer para birimlerine ilişkin olarak, Kanada Merkez Bankası para politikasını açıklayacak ve tuhaf yeterli ekonomiler teslim edilecek faiz oranı gelince yarı yarıya bir oranda bölünmüş ediliyor. Ancak, İran yolumdan artık anlaşma ile, kuru bir kesim göreceğiz inanmak zor.

Sonuçta, Yunanistan sabit olmak, normal ticaret Koşulları ve bundan sonra hareketlerini etkileyen faktörler arıyoruz.

İlginizi Çekebilir: