Mastercard İle Rabıta Ortakları Crypto Banka Kartı Başlatmak İçin

 

Cryptocurrency pazar (BTC) Bitcoin bir kez 10.000 $ ' In üzerinde seviyesini kırdıktan sonra bu hafta ribaunt başladı. Bitcoin (BTC), bu yazı yazma zamanda, $11,669 ticaret için %1.5 yükseldi. Bitcoin fiyatındaki güçlü toparlanma için ana nedenlerinden biri ABD-Çin Ticaret Savaşı nedeniyle küresel belirsizlik artışı var. Değeri 300 milyar $Çin malı %10 ithalat vergisi uygulamaya dair Başkan Trump ilan etmesi durumunda, Çin Halk Cumhuriyeti Devlet işletmeleri ABD'den tarım ürünleri ithal kaçınmaya çalışacak emretti. Yatırımcılar sığınacak bir yer arıyordu ve Bitcoin güvenli bir sığınak varlık olmaya başladı.

Bitcoin bu hafta merkez bankaları ve fiat para güven erozyonuna üzerinde 15.000 $hit olabilecek Max Keiser, RT program sunucusu ve eski bir Wall Street tüccar inanıyor.

Son 24 saat içinde toplanmış olan diğer altcoins-$3.74, %2.6 (ATOM), (- 95.42$, %0.6 LTC),-$4. 5, %1.6 (EOS), Monero (XMR)$91.34 EOS-0.9% ($4,89, %5.8 HT), Tire Huobi (DASH-$108.19, %0.2)-$1.33, %1.5 Tron (- $0.02223, %0,8 TRX), Leo (LEO) ve Cosmos vardır ve OKB$1.58 (OKB, %2.6). Kırmızı ticareti olan büyük altcoins bazı (ETH-228.35$,-%0.1) Ethereum doları 0.0809, vizör% (XLM), (SERMAYE--1.0 342.56$%) (XRP-0.3177, standı ile 1,3%) Ripple, Bitcoin Nakit, (ADA-0.0555$, bildirimle uyumlu borçlanma gereği%) Cardano ve Yıldız.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Andorra telecom Alastriya ile blockchain bir ağ oluşturmak için birleştirir

Andorra Telecom işleme platformu ile blockchain teknolojisi dahil Alastriya, kar organizasyon dijital ekonomi konusunda İspanya'da odaklı olmayan bir işbirliği anlaşması imzaladılar vardır. Alastriya konsorsiyum kadar blockchain üzerinden dijital ekonomi ilerlemek için bir girişim İspanya ilk yerli çok sektör blockchain ağ açıkladı 800'den fazla kar amacı gütmeyen yapılır.

Alastriya kendi düğüm ile blockchain ağını kurmak için Andorra Telekom kolaylaştıracaktır. İlgili anlaşma, Jordi Nadal, Genel Müdürü Andorra Telecom, şunları söyledi: “anlaşma ile Alastriya verir bize takviye teknolojik ayağı ve verir gelişmeler ile farklı teknolojiler, tüm bunların başvuru.”

Bu ortaklık çerçevesinde, her iki tarafın da iş Hızlandırıcı ve NİU kuvöz katılımı içerir Link2Chain adlı Alastriya girişimcilik programı kullanmaya niyetli. Özellikle, NİU kuvöz Andorra Telecom tarafından geçen Kasım ayında gelişmiş teknolojileri girişimciliği teşvik etmek için bir niyet ile kuruldu.

 

Özel sektör girişimleri

Rabıta ve MasterCard işbirliği cryptocurrency kredi kartları sunmak için

Cryptocurrencies üzerinde rabıta, sağlam bir teklif anında kredi, MasterCard, popüler kredi kartı sağlayıcısı, cryptocurrency kredi kartı tanıtmak ile ortaklık kurdu. Rabıta Kartı aslında holdinglerin kaybetmeden cryptocurrency değerini harcama izin veren ilk şifre kartı olacak rabıta belirtmektedir. Özellikle, aylık ve yıllık ücretleri vardır. Döviz ücreti bile feragat.

Rabıta detaylı fonksiyonel kavramının kartı şöyledir: “ne Zaman kullanarak Rabıta Kartı satın alma Mal ve hizmet, aslında ödemek için kullanarak Rabıta esnek açık uçlu döner kredi hattı bu destek ile kripto holdings ve böylelikle satışlar onlara, hangisi vererek özgürlük için bugünü ve satmak holdings zaman istediğiniz geleceği için geri ödeme kredi.”

Rabıta da (DTM) Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Litecoin, vb (ETH) bu Eter gibi cryptocurrencies bir sepet karşı bir kredi almak için kripto sahipleri izin veren tamamen otomatik Anlık Kripto Kredi Hatları bir hizmet sunmaktadır. Firma aynı zamanda kullanıcılar, ABD doları, İngiliz Sterlini, euro ve stablecoins gibi fiat para faiz kazanmak için izin verir.

 

Walmart bir patent için Terazi benzer bir cryptocurrency tanıtmak için geçerlidir

ABD perakende devi Walmart ABD doları, Facebook tarafından planlanan Terazi istikrarlı para benzer saptanmış bir cryptocurrency tanıtmak niyetini yansıtan bir patent başvurusu yaptı. Patent belgesi 20190236564, başlıklı “Sistem ve Yöntem için Dijital Para birimi ile Blockchain,” oldu yayınlanan ABD Patent ve Marka Ofisi DÜZENLEMEK.

Patent belgesini açıklıyor bir yöntem: “Üreten bir dijital para birimi ile bağlayan bir dijital para birimi için bir para birimi düzenli; depolama bilgileri bir dijital para birimi bloğunun bir blockchain; satın alma ya da ödeme yapan bir dijital para birimi.”

Walmart cryptocurrency girişim mallarını korumak için kullanıcılar için sıfır ya da düşük ücret seçeneği sunmak niyetinde olduğunu belirtti. Şirket ayrıca cryptocurrency kolayca fiat döviz için önceden belirlenmiş perakendeciler ve iş çevreleri de değiştirilebilir olduğuna işaret etti. Müşteri varlıklarının tutan hesabın da faiz sunabilir daha da önemlisi, bu belge devletler.

Bu cryptocurrency da harcama için Walmart dışındaki yerlerde geliştirilmesi amaçlanmıştır. Kripto ABD doları desteklenmektedir gibi, para yatırma ve çekme nispeten basittir. Belgede ayrıca gerek görüldüğü takdirde diğer cryptocurrencies yerine fiat para için kripto ilişkilendirmeye olasılığı öngörülüyor.

Walmart inanan giriş bir cryptocurrency olarak yukarıda olabilir teklif düşük gelirli hane, hangi göze alamaz bankacılık hizmetleri ile “alternatif bir şekilde ele zenginlik bir kurum bunu tedarik çoğunluğun onların gün-gün finansal ve ürüne ihtiyacı var.”

Walmart inanan onun cryptocurrency, sevk için “blockchain korumalı dijital para birimi,” diye daha fazla koymak bankalarda kargaşa ihtiyacını ortadan kaldırarak banka ve kredi kartları. Belge gibi cryptocurrency kullanılması öngörülüyor:

“Dijital para birimi biyometrik onaylanmış [...] kredi ön olarak hareket edebilir. Bir kişi kendi dijital değer Bankası için ‘kredi kartı’ dir.”

 

Cathay Pacific ULDs admin blockchain bir platform sunar

Hong Kong'un en iyi havayolu Cathay Pacific (ULDs) birim yükleme cihazları yönetmek için ilk blockchain girişim başlattı. En son girişim anında bir akıllı telefon ile ULDs yönetmek için izin veren blockchain uygulaması kaldırmayı amaçlamaktadır.

Özellikle, Çin'in önemli küresel havacılık ittifakı Oneworld kurucu üyesidir. Başlangıçta, proje, ABD, Hong Kong hareketleri ve önemli yerleri hedefler. Yakında, şirket Cathay Pacific tüm ağ üzerinden teknoloji uygulama bekliyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: